Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 8 [ANA KONU] ★★Sd 435 İşlemci /5.7' - 720p Ekran ★★ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
968
Cevap
24
Favori
127.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mwc 2018 de daha iyi modeller çıkacak bu biraz daha ara model gibi oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://m.tinno.com/home?lang=en gm 8 yapan firma, ilk görsel doğruymuş sp630 lu bir makina beklemek gereksiz ve maliyetli sony xperia xa2 bile 2000tl den gelecek

• Ya en kotu sorun olur servis yapmassa tketici heyetine veririrsin

Ben de bu garantilerden uzak durmak lazim derdim ama xiaomi alicagim gibi ilerde sorun da cikmiyor pek ayrica pilleri harika gidiyor en kotusunun bile 6 7saat

• Oda ithalatçı garanti.... :)

Bizim bahsettiğimiz resmi xiaomi garantisi ve servisi...

İthalatçı garanti demek şudur telefonu getiren firma bir servis sağlayıcı ile anlaşır ve garantisini ona sağlatır bu KVK olur delta olur başkası olur...

KVK çok iyi bir halt mış gibi birde atarlı paylaşım yapılmış...

Xiaomi aşığımısın Fanboylugunu o forumda yap lütfen konuyu kirletme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 5 Şubat 2018; 14:30:17 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GM d 2 ve gm 5 plus kullandım 1 yıl sonunda ikisi de çöp oldu ve bataryalar şişti vs vs herşey güzel harikaymış gibi anlatmayın kullan at cihaz bunlar fason kim yapıyor belli değil alın redmi note 4 c5 pro vb gmde malzeme kalitesi düşük.

• quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

Oda ithalatçı garanti.... :)

Bizim bahsettiğimiz resmi xiaomi garantisi ve servisi...

İthalatçı garanti demek şudur telefonu getiren firma bir servis sağlayıcı ile anlaşır ve garantisini ona sağlatır bu KVK olur delta olur başkası olur...

KVK çok iyi bir halt mış gibi birde atarlı paylaşım yapılmış...

Xiaomi aşığımısın Fanboylugunu o forumda yap lütfen konuyu kirletme

Distribütör garantili olunca ne oluyor yani onu açıklasanız ?
    Kronik sorunlu cihazların distribütör garantisi olsa kaç yazar ? 2-3 ayda bir servis yolu gözler 1 hafta telefonsuz kalırsınız.
    Bir gün gelir "kullanıcı hatası+320TL" cevabı alınca bir bardak su içersiniz. Yaşayan bir sürü kullanıcı var.

Tüm gm cihazlarının konusunu açan şahıs başkalarını fanboylukla suçluyor

GM ALMAYIN ALDIRTMAYIN

• m-99 M kullanıcısına yanıt
    Bu arada zenphone 3 çoktan oreo aldı.

• Dokunmatiği arkada olan telefona sinir oluyorum.önde o kadar yer varken bok mu varda arkaya koymuşlar en az 4 gb olamlı ki isteklere hitap edebilsin beklemedeyiz artık yoksa xiomi ye dönecem :)
  • Bay_Gıcık_35 B kullanıcısına yanıt
    Dokunmatiği arkada derken ?

• Parmak izi okuyucu demek istedi arkadaş herhalde hocam...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Evet parmak izinden bahsediyor sanırım

• Fiyat performans olarak iyi sadece ekran full hd olaymis iyiymis. Android one olmasi bana cazip gelmiyor hem arayuz cok sade ve berbat. Ozellik yok. Birde gm guncellemeleri hemen vermiyor. Bunlari gecdim gm5 plusdaki olaylardan sonra gm den uzak durulmali. Gercekden abuk subuk sorunlari olmasa ( uyumama, ekranin kenarlarinin atmasi, kolayca yamulabilmesi, haporler cizirdamasi vs.) alinir.

• 4 GB RAM li modeli 1100 TL ( 1 TL eksigi olacak :) ) fiyati ile alinmaz ....

3 GB RAM lik modeli de bilhassa hic alinmaz ederi her iki model icin cok daha dusuk.

Umarim Project Treble ile geliyordur yoksa guncellemeler daha da gec gelecektir ...
    https://www.donanimhaber.com/mobil-uygulamalar/haberleri/Android-guncellemelerinde-onemli-gelisme.htm

https://source.android.com/devices/architecture/treble

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 9 Şubat 2018; 13:27:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerem_Cipa

Mwc 2018 de daha iyi modeller çıkacak bu biraz daha ara model gibi oldu.

Adamlar GM 5'den beri ara model çıkartıyor Bir Amiral Gemilerini göremedik GM 5 Plus halen en iyisi şuana kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

4 GB RAM li modeli 1100 TL ( 1 TL eksigi olacak :) ) fiyati ile alinmaz ....

3 GB RAM lik modeli de bilhassa hic alinmaz ederi her iki model icin cok daha dusuk.

Umarim Project Treble ile geliyordur yoksa guncellemeler daha da gec gelecektir ...
    https://www.donanimhaber.com/mobil-uygulamalar/haberleri/Android-guncellemelerinde-onemli-gelisme.htm

https://source.android.com/devices/architecture/treble

Kral ben bu indirimlere ek banka indirimi + genel site indirimi + indirim koduyla + Artıway uygulamasıyla 2 tane GM 5 aldım adet fiyatı 475 tl 'den sıfır kapalı kutu şubattan sonra kaça okuturum 699 iyi mi GM8 'de çöp çıktı

• ÇÖP Nokta...

o fiyata xiaomi modelleri ile samsung c7 bakılabilir
    kimse yerli malı diye yurtturmaya kalkmasın.
    okullardaki tablet projesi (fatih) ile malı iyi götürdüler.
    general mobile ceosunun samimiyetine inanıyorum daha öncede videolarını izledim sıcak samimi dürüst biri ama böyle telefonları artık millet satın almıyor bunu bilmesi gerek...
  • Mojidozirikato kullanıcısına yanıt
    Fiyat önerisi veremem ama piyasası neyse öyle sat. Indirimli almış olman bağlamaz . bence.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.