Şimdi Ara

General Mobile GM 6, 26 Mayıs’ta satışa sunuluyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
1
Favori
4.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telpaya gidin 2 saAatte tamir ediyorlar diyorsunuzda. General mobile kullanan herkes İstanbulun Avrupa yakasında yaşamıyor. Yerine gidince tamam düzgüncene işlerini yapıyorlar ama ülkenin geri kalanı ne yapıcak peki??

Telpanın ve General Mobile in daha çook yolu var. Bu fiyatla Anca ya taksitle satar yada operatörlere fatura üzerinden sattırır. Kimse peşin para 900-1000₺ vermez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parmak İzi Okuyucu ve FM Radyo olması iyi bir özellik ancak; GM 5 Plus'ta olan USB Type-C ve VoLTE & ViLTE'nin olmaması hayal kırıklığı. Hayır bunu eklemek bu kadar zor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burc ugur -- 27 Mayıs 2017; 23:51:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KraftMK

Operatörlere kapağı attılar artık pahalı satıp milleti öpebilirler ??

Canlı paraya ihtiyaçı olan vatandaş kredi çekemeyecek ülkenin yarısı kara listede gidecek taahhütle GM 6'sını alacak kapalı kutu telefoncuda 200-250 tl aşağısına satacak.Bu işler böyle bu telefonu illa ki satacaklar.Sistem böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 28 Mayıs 2017; 0:31:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Kargo ile yollayın hocam. Aynı gün tamir edip geri yolluyorlar.

Fiyat yüksek ama her telefon yüksek artık. İlk piyasaya çıkan modeller böyle. Bu para ile alınmaz.

İphone 1k idi zamanında 8 5k çıkacaktır kesin. Yılbaşında 5 999 tl. Şimdi 1400 den aşağı yok. Fiyatlar kazık.

GM 5 - 5 plus olmadı Moto G4 - G4 Plus iyi alternatif. Olmadı az para üstü ile Xianomi var (Garanti yok yoksa alacaktım)

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Aynı gün yapmıyorlar hocAm ayni firmadan mi bahsediyoruz acaba :)

Geçen sene 4g modelini aldım 6 ay kullandım 3 kere ekranı sarardı 10ar gün serviste kaldı toplamda 1 ay eder yani. Ekran takıyorlar 2 hafta sonra gene sararıyordu sanırım başka telden söküp takıyorlardı başka açıklaması olamaz. En son sattım telefonu. Allah affetsin inş alan kişi benim kadar uğraşmamıştır.

Daha öncede diskovery kullanmıştım. Onunda ekranda beyazlık olmuştu 1 kere ekranı değişmişti.

Bu telefon özeline dönersek 799₺ üzeri bir kuruş etmez. Alacak kişilere hayırlı olsun ama sararan ekranlara bozulan güç tuşlarına hazır olsunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: burc ugur

Parmak İzi Okuyucu ve FM Radyo olması iyi bir özellik ancak; GM 5 Plus'ta olan USB Type-C ve VoLTE & ViLTE'nin olmaması hayal kırıklığı. Hayır bunu eklemek bu kadar zor mu?

VoLTE - ViLTE desteği var hocam ancak usb type-c yok.

gm hiç kullanmadim tarafsız biri olarak söylemek istediğim; bu modelin kendini affettirmesi için bi kere kesinlikle psikolojik sınır olan 1000 liranin altinda çıkmalıydı (sonradan fiyat elbette düşecektir ancak ilk çıkış fiyatinin 1000 lirayi aşması olumsuz etki yapar herkes için)

bir diğer şeyde işlemci olarak mtk yerine , performans ve pil tüketimi açısından başarılı olan sd 625 çok iyi bir tercih olabilirmiş, 14nm sd işlemci 5inç-720p ekran 3000mah batarya ile çok güzel bir pil ömrü yakanabilirmiş (mtk işlemcide bu anlamda fena değil ancak teknolojisi eskide kaldi - 28nm)

birde sağda-solda yerli incelemelerde "Cat4 modemi" olan (bu model gibi) telefonlar için sürekli "4.5G yi destekliyor" diye yanliş bilgi veriliyor, cat4 modem max.(150d/50u) hızını destekler, bu yüzden 4.5G nin sağladıgı daha yüksek hızlara çıkamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 29 Mayıs 2017; 15:29:37 >

• Anneme 4G, babama GM5 almış, kuzenime GM5 Plus aldırmış birisi olarak GM6'yı bu işlemci ve bu fiyatla kimseye önermem açıkçası. Media Tek işlemcili ve HD ekranlı bir telefona 1099 TL bence de çok. Benim için bu telefonda peşin üst sınır fiyatı 799 TL. GM bu telefonu satmak istiyorsa en azından 6 taksitli fiyatını en fazla 899 TL yapsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonya61 -- 28 Mayıs 2017; 4:14:18 >
  • Beyler bu 5plus tan daha mı iyi ? Ben 5plus ı 1030 liraya aldım. Bilseydim bekler bunu alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

Beyler bu 5plus tan daha mı iyi ? Ben 5plus ı 1030 liraya aldım. Bilseydim bekler bunu alırdım.

hayır tam tersi 5plustan oldukça kötü
  • quote:

Beyler bu 5plus tan daha mı iyi ? Ben 5plus ı 1030 liraya aldım. Bilseydim bekler bunu alırdım.

5 Plus buna tur bindirir. İyi etmşsiniz.

• Bir gm kullanıcısı olarak bu cihaza bu parayı vermek yerine gidin parayı çöpe atın daha az canınız sıkılır. Servis berbat telefonun parçaları kalitesiz cepte taşıyorsun eğilip bükülüyor sonra servis garanti dışı deyip ücret talep ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Haggard1963

quote:

5 Plus buna tur bindirir. İyi etmşsiniz.

Teşekürler beyler. 😊😊😊

• quote:

Orijinalden alıntı: xattorneyx

sd 835 koyup 1500'e satacan ki millet almak için kuyruğa girsin

GM 6 Plus SD 835 ile gelir ne atarlandınız be...
  • suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    LTE için 4.5G dediler nesi yanlış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Xiaomi varken GM çöptür..

asıl çöp ne bi aynaya bak...
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    isimlendirme ile ilgili bişey demedim, ilgi çekme amaçlı olarak yeni telefon kutularinin üzerinde ve yapılan telefon incelemelerinde genellikle Cat4 modemi olan telefonlar 4.5G destekli denilerek bu cihazların 4.5G'nin sağladığı çok daha yüksek hızlara çıkabildikleri zannediliyor kullanıcılar tarafından, ancak bu durum doğru değil.

gerçi mobil bağlantı için cat4 hız standartı bile çok çok iyi, yeterki o hıza ulaşsın telefon gerçek hayatta :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 28 Mayıs 2017; 21:44:27 >
    LTE yazısını iğrenç bir şekilde oraya sığmayan 4.5G yazısı ile değiştireceklerine LTE'nin ne olduğunu anlatmaları daha doğruydu bence.

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    LCD ekranı nasıl sarartıyorsunuz hiç anlamıyorum... bunu LG G4 sonrası modellerde becerenler olmuştuda GM4G ile becermek kolay iş değil... ısınıyorsa ısrarla oyun oynamanız sizin sadomazoşist olduğunuzu gösterir...
  • GM ekibi toplanıyor yavaş yavaş bende nerede bunlar diye meraklanıp duruyordum. Meydanı gerçekçi tüketicilere bırakmak GM ekibine yakışmadı.

Saçmalamayın arkadaşım ya. Ben babama geçen sene aralık ayında 4G aldım. İnternet falan kullanmaz kendisi. Durduk yere ekran sarardı. Ha servis ekranı değiştirdi, yaptı o konuda sorun yok.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.