Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (2004. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.711.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20022003200420052006
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonda donanım olarak radyo var aslında ama çıktığı zaman bandrol ücreti ödememek için kapalı gelmişti. Sonradan uygulama değişti. Telefonda radyo olsa da olmasa da bandrol ücreti alınıyor şimdi.

Radyoyu çalıştıracak bir uygulama gerekli. Xiaomi A1'de yıldız ve kare kullanarak bir kısayol girince radyo çalışıyormuş ama onda da uygulama yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aktepe -- 23 Ocak 2018; 16:23:44 >
  • Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Telefon dün garantiden geldi açtık %40 idi şarj yeniden başlattıyım sorun var mı dedim bi başlattım şarj %9a düştü. Neyse bide full şarj edip 0layıp kullanayım dedim. %100 oldu iyi güzel 0 ladık filan sorun yok. Daha sonra kullanmak için elimize aldığımızda telefon tamamen kapalı idi açılmadı. Açma kapama tuşuna basılı tutmama rağmen tepki vermedi. Şarja taktık bekledik belki bişe olur ama bildirim ışığı şarj olduğunu belirtecek şekilde yanmadı neyse bekleyelim dedik ama artık telefon hiç açılmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, bu telefonu internet özelliği olmayan TV (Phlips) nasıl bağlayabilirim

Not: HDM kablosu da yok

• Sevgili dh üyeleri

Eskiden bir metni kopyalarken alt seçenekde mail at diye bir seçenek oluştur ve Sunardı.

Bende Google arama sonuçlarından bulduğum her hangi bir e postaya bu şekilde kolayca mail atıyordum uygulamayı hiç açmadan

Bu nasıl olur yardımcı olur musunuz. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: akadirarik

Arkadaşlar, bu telefonu internet özelliği olmayan TV (Phlips) nasıl bağlayabilirim

Not: HDM kablosu da yok

TV'nin Miracast desteği olması lazım, aksi taktirde telefonun MHL desteği olmadığı için kablo ile görüntü aktaramazsınız.
  • akadirarik A kullanıcısına yanıt
    Chrome cast tarzı cihazlar var , TV nin hdmı kablosuna takılıyor wifi ile telefondaki görüntüyü TV den izliyorsun, ama fiyatı neredeyse ortalama bir Android TV box kadar olduğu için hiçbir zaman popüler olmadılar. Ama ikinci ellerine bakabilisin. Mesela Chrome cast ultra 370 TL , 4k Android TV box 400 TL

Ama ilk model Chrome cast ikinci el 100 TL civarında

• Nokia 8'e Android Oreo 8.1 Beta Güncellemesi Geliyor!

http://www.webtekno.com/nokia-8-e-android-oreo-8-1-beta-guncellemesi-geliyor-h39827.html

En güncel Android deneyimi General Mobile'da

• biz daha gun sayalım 15inde cıkacaksa 21 gün var

bu gm yalamaları nerde kayboldu sankı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Telefon dün garantiden geldi açtık %40 idi şarj yeniden başlattıyım sorun var mı dedim bi başlattım şarj %9a düştü. Neyse bide full şarj edip 0layıp kullanayım dedim. %100 oldu iyi güzel 0 ladık filan sorun yok. Daha sonra kullanmak için elimize aldığımızda telefon tamamen kapalı idi açılmadı. Açma kapama tuşuna basılı tutmama rağmen tepki vermedi. Şarja taktık bekledik belki bişe olur ama bildirim ışığı şarj olduğunu belirtecek şekilde yanmadı neyse bekleyelim dedik ama artık telefon hiç açılmıyor.

Anlattıklarını aynen tekrardan garantiye göndererek bildir hocam. Senden kaynaklanmadığı sürece halledeceklerini düşünüyorum.

• Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    servısde napmıslar pekı gene yollaayın ama Istanbul a yollayın derim
  • O da olabilir.
    Ama yazılımsal bir düzensizlik de var, mesela özelleştirilmiş kernel yükleyerek ekran süresini 7 saate kadar çıkartılabiliyor gm 5 plus için. Yani bu şarj sıkıntısı bence cihazdaki stock kernali her daim örn hesap makinesinde bile, aman cihazım çok çok hızlı olsun diyip, cpu hızı ve diğer donanım hızlarının sonuna doğru kullanması şeklinde ayarlanmasından kaynaklanıyor. Bunu biraz daha dizginleyebilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temp.542 -- 24 Ocak 2018; 18:14:54 >
  • temp.542 kullanıcısına yanıt
    Yazilimsal olarakda var xiaomi romu atip 6saatin ltina dusmeyen var ama ne kadar dikkat etsemde benim gibi cogu kisinin batarya bir noktada pert oldu

• Xioami romu bende düşünüyorum. Çok hoşuma giden ve taktir ettiğim bir rom. Ama garanti işte :) sonradan geri döndürmeye uğraşmak istemiyorum açıkçası.

Kronikitmeyen bir cihaz zaten. Sonradan sonrasında nasıl üretildi o da bilinmez

• Arkadaşar Profilo AVM'de ki teknik servis hafta sonu da açıkmı. Cumartesi günü gitsem telefonu 1 saat içinde yapıp verirler mi?
  • kiziroğlumustafa K kullanıcısına yanıt
    Cumartesi/Pazar: 10:00 - 22:00
  • garantisi bitsin 5000 mah batarya takicam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla eğer 5000 lik batarya varsa bu cihaza , garanti maranti dinlemem kendi ellerimle takarım 😀

• Arkadaşlar İkinci nesil diye adlandırılan sürümde hala ahize sesinin az gelme sorunu devam ediyor mu

• Ahizeye insülin enjektör iğnesi ile ahizenin filtresi ne 5 tane delik aç ama çok derin olmasın

• #Erdem# kullanıcısına yanıt
    NEsil olayı yok eğerki cihazına rkasında android one yazıyorsa...

Sesin az gelme sorunu ahize filtresinin tıkanmasından yada en baştan hatalı montajından gerçekleşiyor. Varsa böyle bir sıkıntı servise veri hemen hallediyorlar
  • 
Sayfa: önceki 20022003200420052006
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.