Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (2003. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.710.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20012002200320042005
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon için servis kaydı oluşturdum. Referans no kaydetmeyi unuttum. Tekrar referans no almak istiyorum ama form bulunamadı diyor. Nasıl tekrar bulabilirim?

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Delirtiyorlar adamı

• balamirkan B kullanıcısına yanıt
    Canli destege yzin silsinler onceki kaydi yeni acin

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Canli destege yzin silsinler onceki kaydi yeni acin

Haftasonu çalışmıyor galiba. Yarın gönderecektim.

• BiletlerBiletxD kullanıcısına yanıt
    Sakın bulaşıyım deme. Gm discovery iyidi buda iyidir dediğimize pişman olduk. Xioami al kafan rahat olsun

• Oreoyu bu kadar beklettiler tepkiler çoğaldı. İnş batarya konusunda büyük bir gelişme sağlarlarda beklediğimize değer diye düşünmek isterdim ama kesin yine sorunlu boş bir güncelleme gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temp.542 -- 20 Ocak 2018; 1:30:23 >
  • temp.542 kullanıcısına yanıt
    Btarya dandik

• 1. Sanırım telefonun şarj soketinde problem var. Hızlı şarj olmuyor. Bundan önce yedek kabloyu kullanarak bu problemi aşmıştım. Fakat yeni kabloyu takalı 1-2 ay kadar oldu şimdi yine hızlı şarj olmuyor. Tamamen şarj olması 4 saati buluyor belki. Şarj oluyor yazısı da kabloyu oynatiyorum falan biraz zor geliyor. En ufak bir kıpırdamada o da gidiyor.

2. Bataryada da sıkıntı var sanırım. Telefonu kapatıp açıyorum telefon şarjı birden azalıyor. Telefon tam dolu olmasına rağmen bazen %100 falan göstermiyor. Ne kadar şarjı olduğunu anlayamıyorum.

2016 Nisan'da almıştım. 2018 Nisan'da garantisi bitiyor. Garantisi devam ederken yaptırmak istiyorum. Şimdi sorum şu;

Kocaeli de oturuyorum. Sizce İstanbul'a Profilo AVM denilen yerde genel merkezi varmış galiba. Telefonu 1 saat içinde falan yapıyorlarmış. Bu doğru mu? Eğer öyleyse buradan oraya gitmem mi daha mantıklı yoksa burada bir teknik servise vermem mi?

Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kiziroğlumustafa -- 20 Ocak 2018; 11:6:1 >

• kiziroğlumustafa K kullanıcısına yanıt
    Soket bozulmus istanbulda 1saatte yapilir siz kargoyla yollayin git gel kargo vs derken 5gunde eelinize gecer

• 2. Sorun için bataryayı da değiştirler mi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: kiziroğlumustafa

2. Sorun için bataryayı da değiştirler mi sizce?

Siz durumunuzu samimiyetle anlatın. Gerekeni sizden kaynaklanmadığı sürece yapacaklardır. Şarj aletini de gönderin.
    Öncesinde telpa sitesinden servis kaydı oluşturup referans no alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balamirkan -- 20 Ocak 2018; 12:7:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balamirkan

quote:

Orijinalden alıntı: kiziroğlumustafa

2. Sorun için bataryayı da değiştirler mi sizce?

Siz durumunuzu samimiyetle anlatın. Gerekeni sizden kaynaklanmadığı sürece yapacaklardır. Şarj aletini de gönderin.
    Öncesinde telpa sitesinden servis kaydı oluşturup referans no alın.

Ben kendim gitmeyi düşünüyorum. Göndermek uzun sürecek gibi. Yine de kayıt oluşturmak gerekir mi?

Sorunu kesin o gün çözerler mi? Kocaeli'den gideceğim çünkü sürekli git gel yapmak istemem

• kiziroğlumustafa K kullanıcısına yanıt
    Kendiniz giderseniz kayıt oluşturmaya gerek yok, 1 saat içinde de yapıp veriyorlar

• Arkadaşlar telefonumun şarjı artık bir günü çıkarmaz oldu. 2 buçuk saat ekran süresini zar zor alıyorum. Bunun bir çözümü yokmu? Kullanıma göre değişir demeyin normal kullanıyorum. Oyun falan yok. Veri bağlantısıni bile açmıyorum. Wifi ile WhatsApp facebook vs kullanıyorum. Dahs önce başka bir gm5 plus kullanmıştım onda 5 saat ekran süresi alıyordum.

Ayrıca telefonumun garantisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: messevim

Arkadaşlar telefonumun şarjı artık bir günü çıkarmaz oldu. 2 buçuk saat ekran süresini zar zor alıyorum. Bunun bir çözümü yokmu? Kullanıma göre değişir demeyin normal kullanıyorum. Oyun falan yok. Veri bağlantısıni bile açmıyorum. Wifi ile WhatsApp facebook vs kullanıyorum. Dahs önce başka bir gm5 plus kullanmıştım onda 5 saat ekran süresi alıyordum.

Ayrıca telefonumun garantisi yok.

Çözüm:telefonu değiştir

• Sorun pilde ama garanti yoksa elle degisdirirsin 50 60tl arasi

• Beyler telefonda iki üç gündür telefonu sallayınca hareket ettirince sarj da sarjı kesip geri başlıyor bazen bildirim ışığı yanmıyor ama sarj oluyor bazen de ışık yanıyor ama sarj olmuyor elektrik hattın da veya powerbank de aynı sorunlar mevcut.

• Lemansky kullanıcısına yanıt
    Bir servise verim bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: Videorman

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

Uygulama portlanıyor

Sorunu çözeyim FM radyo uygulamasına kafayı taktım yapacam

Hangi launcheri kullanıyorsunuz

• İnternetsiz radyo mu o? Telefonda yok diye biliyorum?

• 
Sayfa: önceki 20012002200320042005
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.