Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (2002. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20002001200220032004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum sen fm'i de sallama fm candır.Bekliyoruz merakla.
  • Videorman kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google ın makalesinde görmüştüm yazıyı yılbaşından önce gelecek diye ama sadece GM 6 ya geleceğini bilemedim :)

• Kardeşimde gm5+ var aldığımızdan beri 4. Kez ekranın kendi kendine dokunma yapması sebebi ile garantiye yolladık. 2 kez ekran değişti 3. De sorun yok denilip yollandı 4. Yü yolladık bu sefer videosunu da çektik sorunun. Ayrıca bu sefer farklı bir sorun ortaya çıktı şarj %33 iken kapayıp açınca pil bitti diyip kapanıyor. Para iadesi istedik garantiden çünkü sürekli ekranda hata veriyor cihaz ve bunun garantisi bitince para verip yaptırmak zorunda kalacağız. Servis bugün aradı sorun yok dedi ama sorunları yollamadan önce videoya almıştık. Sonra tamir edip yollıcaz dediler. Şimdi ben daha önce ki tamir kağıtları ve videolar ile thh ye gitsem para iadesi alabilir miyim nasıl bir yol izlemem lazım

• Bende aralik tahmini yapmisdim ama oskurr abi hakli cikdi

Kamera ve yayinlama gelirse iyi olur onu bekliyorum suan

• Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Yuzde 33de acamama bataryanin pert oldugunun isareti benim de oyleydi batarya degisdi gene islen yapmazlsrsa tukrtici heyetine verin tam para iadesi alin

• Arkadaşlar bu %de bilmem kaçtayken kapanma olayının sebebi bizleriz. Telefonu şarda iken açıp kapatıyormusunuz? Yada telefon kapalı şarja takıyorsunuz açıyormusunuz? İşte böyle durumlarda alakasız bir seviyeye yükseliyor bu batarya yüzdesi, %30 diyelim sonra 2 dakika sonra şak bitiyor. Bu yüzden telefonu şarja takınca kapatıp açma olayı yada açma olayı yapmayın.
  • x-calibur kullanıcısına yanıt
    Ben hic yapmam oyle ama oluyordu bu servis batarya sisik dedi degisdirdi

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Yanit icin tesekkurler ben yuzde 10 15 gibi takiyorum bu da zararl galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Yuzde 33de acamama bataryanin pert oldugunun isareti benim de oyleydi batarya degisdi gene islen yapmazlsrsa tukrtici heyetine verin tam para iadesi alin

Elimde 3 kere ekran dokunma yapması sebebi ile servise Yolladığımız kağıtlar var 1 inde ekran değişti diğerinde yazılım güncellendi sonuncuda sorun yok dendi. 1 tane de batarya problemi ile yıllanmış servis kağıdı var onda da batarya değişti. 5. Kez yollama sebebimiz ise hem bu şarj hemde dokunmatik olayı idi. Sabah aradılar sorun yok dediler hemde para iadesi için başvuru yapmıştım servise direk. Sonra servis cihaz geri gönderiliyor kullancı isteği ile diye not düşmüşler. Bizimse öyle bir isteğimiz olmadı. Son 2 sorununda videosunu çektim elimde mevcut servis kayıtları ve videolar ile thh başvuru yapmak var aklımda bunlar yeterli olur mu başvuru için

Cihaz geldigi gibi tuketici heyetine verin

• Benim başıma gelmemişti böyle bir durum, geçenlerde unutup tam bitirmişim, şarja taktım kapalı halde ve açtım, açıldığında %24 mü neydi şarjı. İmkansız yani o seviyeye normalde çıkması. Ve netekim de öyle oldu, ertesi gün %24 %25 gibi iken kapatıp açtım telefonu şak %1 şarj ile açıldı. Hemen şarja taktım. Yani kısacası telefonu şarja takınca çelik kasaya falan koyup elleşmeyeceğiz :) bu hızlı şarj olayı garip,

Acaba bu aleti hızlı şarj etmek istemez isek normal şarj eden bir alet ile şarj etmekte sıkıntı yapar mı ki telefon bataryasında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Cihaz geldigi gibi tuketici heyetine verin

Çok soru sordum ama bu son :D telefonu servisten alıp mı gitmeliyim thhye yoksa serviste bırakıp mı kimi forumlarda serviste bırakıp gidin diyen vardı emin olamadım. Servis sorun yok diyip geri yolluyor şuan

Ayrıca şu telefonun nasıl sorunu yok diye geri yollanır anlamıyorum:https://youtu.be/SKzyt6_ey04
    https://youtu.be/QG_tTs3C6yo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek suçu kopya çekmek -- 19 Ocak 2018; 10:47:30 >
  • x-calibur kullanıcısına yanıt
    Şarjın yüzde gösterminde bir sorun var. Kalibre etmek işe yarayabilir. Acaba pil simgesinin içi, şarj bittikçe boş olarak gösterilir ya, en sonunda da kırmızı yanıp sönmeye başlar. O normal çalışıyorsa sorun yoktur, sadece % olarak gösterilen rakam yanılıyordur.
    Telide goturun derim.

Thh inceler zaten

• Beyler herkese hayırlı cumalar.4 yıldır GM discovery kullanıyorum.Ufak tefek sıkıntılar yaşadım ama ne kadar ekmek.o kadar köfte.O zamanlar aynı özellikteki telefonlar 2 katı fiyattaydı.Artık değiştirme zamanı geldi.GM 5 plus mediamarktta indirime girmiş.900 TL'ye bu telefon alınır mı?ZTE ve Xiaomi de düşünüyorum ama karar veremedim.

• BiletlerBiletxD kullanıcısına yanıt
    Zte veya xiaomi al buna hiç girme kronik problem yaşamasan bile sorun çıkıyor zte kullanmış biri olarak söylüyorum telefonumu bazen ayağımda sektiriyodum zte Turkcell t21 di anılar anılar :D

• BiletlerBiletxD kullanıcısına yanıt
    Batarya ciddi sorun 1gunu zor cikariyor malzeme kaliteside pek iyi degil xiaomi bak

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkUser81

İyice yüzsüzleştiler...

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

Sevgilisyle kavga eden liseli ergen gibi tartışmışsınız. İyi atar yapmışsınız GMye , o kadar yüklenip de cevaptan tatmin olmayınca da kümüşsünüz

Akşam akşam iyi güldüm
  • Turkcell 7 adet iPhone X cekilisi sonuclari

bana ciksa sasardim kurtulamayacaz su cöpten pü pü

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

• 
Sayfa: önceki 20002001200220032004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.