Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1975. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.710.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19731974197519761977
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akadirarik

Arkadaşlar ben kısmet olursa, telefonu birisine satıp kurtulacak gibiyim . Yerine sizce bunun gibi kronik sorunu olmayan arka kamerası bundan daha iyi, vede kasası sağlam olan bunun gibi hemen yamulup kırılmayacak ucu bir cihaz öneriniz varmı

HUAWEİ P9 LİTE 2017, HUAWEİ GR 5 2017, HUAWEİ P10 LİTE, NOKİA 6 , SONY XA1 VEYA ULTRA

modellerine göz atmanızı tavsiye ederim. .
  • akadirarik A kullanıcısına yanıt
    asus zenfone 3 32gb lıgı 1500 civarı.

4k video kaydı var. kamerada Oİs var. bataryası gm5 plus ın 2 katı gidiyor . 4gb ram var. sd625 işlemci var. süper telefon... 1900 civarıda 64gb lıgı...

kesinlikle tavsiye ederim. HA hangi marka telefon alırsan al kesinlikle 32gb dahili hafıza ve 3 gb ram den aşağı olmasın!!!
  • Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz günlerde nişanlımada bu telefondan aldık, benimki ile karşılaştırdığımda ekran kontrastı mı diyeyim yoksa sıcaklığımı bilmiyorum ama kırmızımsı bir tonu var bu durum ayarlarla mı ilgili yoksa ekrandan kaynaklı bir durum mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nova launcher prime 59 kuruşa düştü. Alamayanlar kaçırmasın
  • BellatRixess kullanıcısına yanıt
    Sağolasın 59 kuruşa kaçmaz

• Gençler GM 5 nisana sarktı ya güncelleme belki önceden gelmesi için atak yapmışlardır GM 5 e normalde vermeyeceklerdi ama karar değiştirdiler GM 5 plus içinde belki atak yapıp bu ay verecekler framework tabanlı bir güncelleme kernel güncellemesi aldı camera 2.1 apisi kaldırılmış camera 2.0 apisi var ve qualcomm cam API desteği gelmiş launcher 3 gelecek Google now launcher değişecek güncelleme Google sadece kaynak kodlu romu yazıp GM e veriyor GM geliştiriyor yani Google yapmıyor xiaomi HTC hepsi aynı yapıyor o yüzden bu ay oreo gelebilir

• Gençler Telpa iyi GM telefon lar ucuz olsun diye birazcık dandik malzeme kullanıyor olabilir fakat ben pek bir sorun yaşamadım kulaklık dışında kulaklık berbat ve ayrıca bir daha başka telefon alıcam derseniz Huawei alın biraz fazla para verin ama iyisini alın 3 ay ekranı kır yak parçala garantide yada rootla custom rom at garantide yani annemin telefonunu 4 kere kırdım parça değişti yani GM den soğuyanlar kulübü kurak ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Videorman

Gençler GM 5 nisana sarktı ya güncelleme belki önceden gelmesi için atak yapmışlardır GM 5 e normalde vermeyeceklerdi ama karar değiştirdiler GM 5 plus içinde belki atak yapıp bu ay verecekler framework tabanlı bir güncelleme kernel güncellemesi aldı camera 2.1 apisi kaldırılmış camera 2.0 apisi var ve qualcomm cam API desteği gelmiş launcher 3 gelecek Google now launcher değişecek güncelleme Google sadece kaynak kodlu romu yazıp GM e veriyor GM geliştiriyor yani Google yapmıyor xiaomi HTC hepsi aynı yapıyor o yüzden bu ay oreo gelebilir

"Diğer cihazlar için de bir sürpriz yapabiliriz" diyerek umut tacirliği yapıyorlar. Vaadedilen özellikler kırpılarak veriliyor. Oreo oreo diye reklam yapıyorlar facebookta twitterda kendi sitelerinde. Gel gör ki oreoyu oreo yapan özellikler verilmiyor. "sürpriz yapaBİLİRİZ" diyerek ümit veriyorlar, olursa olur olmazsa aralık yaması veririz kapatırız konuyu diye düşünüyorlar.

Şahsi fikrim ÖZELLİKLERİ KIRPILMIŞ OREO üzerinde son çalışmaları yapıyorlar ve yetişirse diye aralık yaması verilmiyor. GM6ya verilen güncelleme gibi "android 8 + aralık yaması" üzerinde çalışıyorlar.

Bakalım dağ yine fare mi doğuracak

• Camera API 2.1 den 2.0 a düşürüldü yani Google camera 2.7 den sonrası hiç çalışmıyor API 3.0 olsa Google camera güncellenirdi zaten pislik GM yapacağınız işin diyor ve çekiliyorum en azından sadece fotoğraf çekiyordu yeni Google camera uygulaması ile video çekemiyordu ama iyi oluyordu ucuza geliştirici telefonu dediniz ağzına e.......m küfretmeyimde napayım

• GM 5 plus sayesinde soğudum ama 4g efsaneydi kimse inkar etmesin ilk göz ağrısı :D

• Videorman kullanıcısına yanıt
    Ben destek hattına yazdım GM 5 plus için güncelleme daha erken yayınlanabilir mi diye ilk önce "ne yazık ki mevcut değildir" dediler test süreçlerine göre değişiklik gösterebilir yazıyordu deyince takvimde, henüz net bir şey yok dediler. Yani bence bu ay oreo gelmez sürpriz dedikleride Ocak ta verirler Şubat yerine.

• Videorman kullanıcısına yanıt
    Camera apı 2.0 düşürüldü derken ? Kasım güncellemesinden sonra mı oldu.

• ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

• 2. Nesil cihazlardaki dokunmatik hassasiyeti sorunu çözüldü mü

• evet o olabilir
  • Millet OREO kullanır GM bize NEGRO verir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar genelde i phonelerde görüyorum o iyi işçiliği.

Mat siyah ince kılıf almak istiyorum ama çok ince olsun kagıt gibi ve telefona cuk otursun iştiyorum . N11. cam da aldığını kullandıgını bir lınk var mı . Siparisi ince diye veriyorsun kalın bir sey gelıyor .

Link paylaşabilir misini Lütfen ?

Telefonu koruma pesinde değilim normalde kılıfsı kullanıyorum telefonu ben sadece arka yüden sıkıldım mal siyah olsun istıyorum

şimdiden ilgilenen arkadaşlara Teşekkür ederim
  • Ne yazıkki evet

• Benden istek gelmişti ya Google camerayı portla diye çalışan sürüm aha oldu patates

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

İşte bu yüzden nefret ediyorum vakit bulsam rom yazcam

• GM apiyi düşürdü çalışan sürüm oldu patates

• 
Sayfa: önceki 19731974197519761977
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.