Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (2318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23162317231823192320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar. Telefonumun içinde bir bölüm var. Onun üzerine parmağımla biraz baskı yapınca kilitlenip kapanıyor. resmini ekliyorum. Bu kısma biraz baskı yapınca kapanıyor. Önceden kapanıyordu ama sebebini bilmiyordum. Bugün keşfettim. Ayrıca bu kısım biraz fazla ısınıyor. Resmini ekliyorum. Bilen ve tecrübeli usta arkadaşlar varsa sevinirim. Sebebi ne olabilir?
    ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balamirkan -- 26 Mayıs 2020; 0:34:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Secret Light kullanıcısına yanıt
    Sanırın istanbul şişli'deki profilo avm içindeki servise göndermekten başka çare yok. vericem artık 280 lirayı artmadıysa tabi :D ah bu telefon neler çekti neleeer dili olsada anlatsa şurda :D
  • ustumegelme U kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef ben İstanbul'da değilim :(( GMS iletişimi biliyor musunuz? En son aradığımda 250TL dedi kendi Telpa zaten 280'e yapıyor.

Geçen hafta verdim bi telefoncuya kasası çok narin hemen eğiliyor o yüzden ilk başta dokunmatik sorunu çıktı daha sonra ekran tamamen gitti yoksa iyi dayandı emektar hahahah :D

Bu arada telefoncu 250-300TL tutar dedi bende malum verdim. İkinci el almaktansa yani, Şuan zaten 0 tel piyasası bile uçukken eldekiyle yetineceğiz :D
  • Hala telefonun pilini değiştirmedim powerbank ile kullanıyorum kullanıp tavsiye ettiginiz pil varmı ?

• Dün telefonu servise vermiştim. Arasıra kitleniyor diye. Android 8 yükleyip vermişler. 8 sorun diye 7 ye düşürmüştü daha önce. Ne dersimiz sorun yaşarmıyım

• teknokolik35 T kullanıcısına yanıt
    Ben uzun zamandır Android 8 ile kullanıyorum, önemli bir şikayetim yok.
  • Arkadaşlar ben 7.1.1 den , 6.0.1 stok rom attım ancak şarj yüzdesi hep 50 de takılı kaldı, nasıl çözebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Volte çalışmıyor telefonda yazılım atmıştım bir süre geldi sonra gitti ne yapmam gerekli
  • Arkadaşlar elimde satılık ağustos 2016 tarihli orijinal batarya mevcuttur. 2 seneye yakındır kullanılmıyor. İstediğim ücret 30 tl

anlaşmalı kargo ile gönderilecektir

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canpolat_28 -- 14 Şubat 2021; 13:3:7 >
  • eşimin eski telefon annesinde. geçen dokunmatik çalışmıyor diye açtım içini, dokunmatik koketi oksitlenmiş gibiydi iğne işe iki pin arasından kireç gibi bir şey çıkardım çalıştı. geçen yine gitmiş, açtım aynı yerde oksit gibi bir şey var yine.. temizledim çalışıyor ama nedir bu anlamadım. suya falan düşmedi içindeki kâğıt sağlam.

Birde pil ölmüş haliyle ne önerirsiniz ipil olarak?
  • Merhaba,

telefonu kardeşim, yeğenime vermiş ama aramalarda telefonda zil sesi çalmıyor. İster es explorer gibi dosya yöneticisi üzerinden, isterse içindeki ses ayarlarından zil sesi seçeyim, arama gelince dın dın diye bildirim sesi gibi bir ses ile çalıyor telefon.

Bu sorunu yaşamış, çözmüş olan kimse var mı?

Telefonu tekrardan sıfırlayıp kurmak istemiyorum, malum bu aralar eba dersleri de var telefon lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ad33p -- 14 Ekim 2020; 13:42:13 >
  • ad33p kullanıcısına yanıt

Eşim kullanırken benzer bir sıkıntı olmuştu. Meğer ufaklık telefonu ağzıyla ıslatmiş, telefon kulaklık takılı sanıyormuş. Kulak pamuğu ile kulaklık girişini temizleyince düzelmişti.

• MySun kullanıcısına yanıt

Enteresanmış, ben de bir bakayım o zaman dediğiniz gibi kulaklık ile ilgili bir sorundur umarım. Teşekkürler.

• Bende batarya bakıyorum siz aldınız mı?

• sam.sepiol S kullanıcısına yanıt

Hayır güvenemedim

• Arkadaşlar merhabalar GM Plus D çift hat var. o telefonu satmayı düşünüyorum telefonda hiçbir sıkıntı yok ama şöyle bir saçma durum var telefonda şebeke problemi var örnek veriyorum salona gittiğim zaman full çekerken hatta volte ve 4.5 g çekerken. Odama gittiğimde şebeke yok oluyor. 2 adım atıyorum full 2 geri atıyorum 0 . Acaba donanımsal bir arızası mi var ? Başına böyle saçma bir durum gelen var mı?

• Hocam o 3310 dada var normal bi drum gerseyi sorun etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: koc28

Arkadaşlar ben 7.1.1 den , 6.0.1 stok rom attım ancak şarj yüzdesi hep 50 de takılı kaldı, nasıl çözebilirim

Usb hata ayıklamayı geliştirici seçeneklerinden aç düzelecektir gm lerde bu sorun var sanırım

• Gm 5 plus için batarya önerir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3708045A4

Deji batarya nasıldır ?

Deji markayı aldınız mı ?

• 
Sayfa: önceki 23162317231823192320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.