Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.711.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16911692169316941695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oskurrr

O süre değişir siz kendiniz zaman tutun

Aynen hücresel veriyi ekran parlaklığı ni kapatınca 1.50 den 1saate düştü
  • 200 tl lik zam neymis oyle yuhhh bence yeni cikaracak telefon fiyati yuksek olacak ona yukselttiler fark cok olmasin diye cunku otv zammi daha uygulanmadi resmi olarak
  • Gittigidiyordan almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selim20 -- 14 Ocak 2017; 20:8:31 >
  • selim20 kullanıcısına yanıt
    Tamam da bu mesaj ne alaka? Gittigidiyordan aldığınız firma yada şahıs sizin muhattabınız bu telefon yada üreticisi değil ki
  • Ben telefondan genel olarak memnunum ama okuduğuma göre ilk 7.1.1i Sony xperia x alacakmış Türkiye'de. Buna çok uyuz olurum işte. Çünkü bize ne söylendi alırken güncelleme konusunda?

İlk bu cihaz alacak güncellemeleri denildi.

En önemli artısı bu cihazın. Böyle olursa bi daha asla gm almam. Onun dısında telefondan memnunum.
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Teknisyen arkadasla konusdum banada zam haberini o vermisdi hepsi guncelleniyor dedi
  • quote:

O süre değişir siz kendiniz zaman tutun

Ortalama olarak 1 saat 15 dk da şarj doluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • recepsahin30 kullanıcısına yanıt
    75dakika bu cihaz için çok erken bir dolum. İLkcıktıgında 100 dakika idi son güncellemelerlemi ulaştı bu 75 dakika olayına Anlamadım dogrusu. Burdan szle birlikte2 kişi 75 -76 dakikaları söyledi diğer tarafta 2 saat i bulan şarj süreleri var bunda da bir birliktelik ve standart yok sanırım
  • Telpa sitesinde hala 999 vatan bilgisayar halen 999 dan satıyor internetten direk suanda satın alabilirsin... önceden daha ucuz geliş fiyatına aldıgı telefonu 1200 tl ye satma derdin bence onlar. maliyetleri aynı satan adam yeni malı yüksek ücretten almadıysa direk 1200 tl ye cekmesi soygun yapma derdi. BElkide en başkatan böyle düşünüldü ocaga kadar 1000 tl den zorlarız ocaktan sonra zam şubatta lansman nisanda yeni telefon cıkınca gm5 yeniden 900 tl ye düşer yeni telefon 1200 den gelir... ...
  • kamilkamilov K kullanıcısına yanıt
    İlk olarak gm 4g aldı zaten 7.1.1 VE evet haklısınız bu konuda gm5 politikası eleştirilmedilir. Sen amiral gemin GM5deyip diğerine güncellemeyi verip gm5 için 1,5 ay bekletiyorsan kusrabakma Nerde kaldı senin android one olma özelliğin... 4g android one BU gm5 android Two olsun ozaman ... HA sony 7.1.1 türkiyede ilk veremedi lakin gm yetkilileri biraz daha beklerse Gm5 ten önce verecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 8 Ocak 2017; 17:5:26 >
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Tamamda ben 4g den geçtim ilk nesil android onelar içinde aynı politikayı uyguladı
  • Technomaniac Gm 4G T kullanıcısına yanıt
    aynı politika derken ?
  • GM4 son güncellemesini alacağı için önceliği ona verdiler, sonra da yabancılar için Noel tatili araya girince uzadı bence. Düzeltilmesini beklediğiniz sorununuz veya 7.1.1'in getirecekleri ile ilgili büyük beklentiniz yoksa kafaya takmayın bu kadar. 2018 Mayıs ayına kadar er ya da geç her güncellemeyi alacak. Eğer olur da son ayda çıkan güncellemeyi almazsa asıl ona tepki göstermek gerek.
  • Anil.K kullanıcısına yanıt
    HAngisinin son güncellemesi hangisinin ilk güncellemesi beni bağlamıyor. ARkadaş BU firmanın YÖnetim Kurulu başkanı Bu firmanın Genel müdürü ne demiş ne sözvermiş ve ne yapmış bunlar beni bağlıyor.
    Gm benim babamın oğlu değil eleştirilmesi gereken yerlerde de eleştirmek gerekiyor...

YAbancıların Noel tatili vs Google gibi küresel firmaları bağlamaz takvimlerini yaapcalşarı işleri etkilemez bakkal dükkanımı bu kapatıp gideceksin...

Bunun büyük beklenti yada getirdikleri ile dealakası yok basit bir satıcı çalışan da değil Koca bir firmanın yönetim kurulu başkanı cıkıp diyorki bu Android one platformu cihazı GüncellemeleriG ile birlikte Türkiyedeilk bu cihazlar alacak. güncellemecıktıktan 15 gün sonra maksimum cihazlarımız güncellemeleri alacak. Tahaddüt veriyorsak bu tahaddür arkasında daduracagız bu bizim şirketpolitikamız açısından önemli önce kullanıcıların güvenini kazanacagız ..... vs vs vs ...

Bunu nerdesöylüyor gm5 röpörtajında... Yok 4g nin son güncellemesiymiş önceo alacak diğerlerini sonra verilecek vs demiyor. Bir şirketin yönetim kurulu başkanı cıkıp bunları söylüyorsa arkasında duracak duramıyorsa ben kurumsal firmayın demesin. 2018 mayısa ben hangi cihazı kullanırımAllah bilir zaten senede 2 büyük güncelleme ya gelir ya gelmezonuda zamanında veremiyorsan hiç ben en güncel yazılım vs diye reklam yapma.

İnsanlar bir malı cıkardıgında onlailgili sözler veriliyorsa o sözleri tutumadıklarında onlara hatırlatmak lazım onların adına bahane üretmek değil. Bugün deseki arkadaş güncellemeyi şu tarihte vereceğiz oda kabul tarih te vermiyorsun bugün başka cihazlar7.1.1 vermeye başlamış senin daha tarihin bile belli değil.

Eleştiri gerektiğinde eleştirmek lazım...

• x-calibur kullanıcısına yanıt
    Bunlarda 2 çeşit ekran var benim bir önceki GM beyaz ama dokunmatik algılamiyordu şimdiki biraz mat ama dokunmatik super
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkul1988

Bunlarda 2 çeşit ekran var benim bir önceki GM beyaz ama dokunmatik algılamiyordu şimdiki biraz mat ama dokunmatik super

iki telefon var benım ki beyaz parlak dokunmatiği iyi degil diğeri mat ekran dokunmatik on numara
  • BEnde de 2 telefon var biri daha parlak ama dokunmatiklerinde fark yok @ozkul1988

@seven44
  • Arkadaşlar telefonun ön belleğini bir türlü temizleyemiyorum.

Ccleaner yada GM asistanı kullanıyorum sonuç aynı.

Temizlendi diyor fakat tahlil edince yine aynı boyut çıkıyor.

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsfresh -- 8 Ocak 2017; 20:28:4 >

• quote:

BEnde de 2 telefon var biri daha parlak ama dokunmatiklerinde fark yok @ozkul1988

@seven44

mat olan tırnak ucu dahi algılıyor takıntılı oldum
  • itsfresh kullanıcısına yanıt
    AYARLAR - DEPOLAMA - Dahili olarak paylaşılan depolama alanı - ön belleğe alınan veriler tıklayınca TAMAM deyin
  • 
Sayfa: önceki 16911692169316941695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.