Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16921693169416951696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: x-calibur

AYARLAR - DEPOLAMA - Dahili olarak paylaşılan depolama alanı - ön belleğe alınan veriler tıklayınca TAMAM deyin

Eyvallah oldu, denemedigim uygulama kalmamisti!
  • seven44 S kullanıcısına yanıt
    Bendekilerin 2 side algılıyor
  • itsfresh kullanıcısına yanıt
    Ccleaner uygulamasında bi uyarı yazar üst kısımda. Marshmallow ve üzeri işletim sistemlerinde önbellek izinler dolayısıyla temizlenememktdir. el ile temizleyin yazar.
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Ben zaten eleştirmeyin demedim, kafaya takılacak kadar büyük bir sorun olmadığını düşünüyorum dedim. Sizin için durum farklı olabilir.
  • itsfresh kullanıcısına yanıt
    Hocam diğer programlara hiç gerek yok, rootlama gerektiren uygulamalar hariç herşeyi normal ayar ve uygulamalardan yapabilirsiniz. Bazen bu uygulamalar gerekli olabilen dosyalarıda gereksiz diye silebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanozel82

iyi akşamlar

bu tırnak algılama muhabbeti çok gereksiz olmaya başlamadı mı? kaldı ki iPhone 7 Plus da var bende ve onda da tırnak algılamıyor. sırf bu nedenle aman servise göndermeyin gerçekten gülerler. böyle saçma şeyler yüzünden forumda da mesaj kalabalığı yapmayın.

Gayet de gerekli bence. iPhone 7 Plus da tırnak algılamıyor dediğin gibi ama tüm iPhone 7 Pluslarda algılamıyor, GM 5 Plus'da ise bazılarında algılıyor bazılarında algılamıyor hatta o tırnak algılamayan ekranlarda birazda dokunmatik sıkıntısı oluyor (kendi cihazımda , arkadaşımın cihazında böyle bir sıkıntı var)
    Sendeki telefonlar bozuyor hocam zaten teoriyi
  • Dokunmatik sorunundan garantiye veripte duzelen varmi bende yakinda vericem telefon işaret parmaği algilamiyor yatayken hiçbir sey algilamiyor tirnakta aynı şekilde
    Facebook sayfasindada fiyati artirmislar ama telpa sitesinde ayniysa ilginc..

• Telefon şarj almıyor. Şarj soketi çalışmıyor sanırım başka yaşayan var mı bu sorunu?
  • EmperorOverlord kullanıcısına yanıt
    Garanti karsiliyor
  • Expertiest E kullanıcısına yanıt
    ekranlar tırnak algılasın diye üretilmiyor. hiç bir telefon üreticisi bu vaatte bulunmuyor. GM de ekranlar tırnak algılar diye bir şey açıklamadı bildiğim kadarıyla. Dokunmatik sorunu olan cihazlar her halükarda zaten arızalıdır. Tırnak algılamıyor demekki ekran arızalı algısı yaratmak çok saçma. Ayrıca çok merak ediyorum telefonunu parmağıyla değilde tırnağıyla kullanan kaç kişi var. Zaten uzun tırnakları olan kişiler için üretilmiş olan özel kalemler mevcut. Kısa tırnakları olan bir kişi tırnak üstü ile ekrana dokunduğunda algılama gerçekleşir fakat o tırnak uzadıkça algılama zayıflar ve yok olur. Dokunmatik ekran piyasada bol. Tırnaklamatik ekran teknolojisi daha gelişmedi 😁 Zaten böyle birseye gerekte yok. Millet cihazlarını ses ile yönetiyor bizimkilerde efendim tırnak algılamıyor derdinde.
  • Vatandan su an su dakika 999 tlye alına biliyor. Bayi zam yapar evet bayiden zamlı ürünü aldıgında sende yaparsın ama bizde maşallah zammı bayiden önce yapıyorlar... İsmide ticaret oluyor....
  • Niye gereksiz mesaj kasıyosunuz yav arkadaşlar 1. Android onelar var ken 2. Nesle geç geliyordu güncellemeler şimdi 2 bitçek 3 başlayacak 1 sene sabredin arkadaş..... Siz tabi android one güncelleme politikasını bilmediğiniz için ama kısacası gelecek
    İlk çıkan nesil android onelar alır sonra ki seri android onelar alır
  • mobile world congress de yerini almış G.M. yeni telefon mu tanıtacak bilginiz varmı ?
  • Technomaniac Gm 4G T kullanıcısına yanıt
    Politikayı anlatın ozaman bizlerde bilelim... Ne bu telefon satılırken nede tanıtılırken güncellemeleri önce 4g alacak sonra diğeri alacak kimse demedi... Onu geçtim gm4 g için haftalar öncesinen tarih verilirken 5g için daha tarih yok ortada... Android one olmayan telefonlar 7.1. Güncellemesi almaya başlamışken 4g bu güncellemeyi alalı 1 ayı veçmişken hala 5g için tarih dahi verilememsi tamamen bir saçmalık... Kimin önce aldıgı da dert değil burda burda 1 ayı geçti 4g alalı daha tarih dahi yok 5g ile ilgili yukarda özellikle yönetim kurulu başkanı ve genel müdürün söylemlerini yazdım malı tanıtırken başka satarken başka satttıktan sonra başka şeyler cıkarmayacaksın ozaman insanların karsısına
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanozel82

ekranlar tırnak algılasın diye üretilmiyor. hiç bir telefon üreticisi bu vaatte bulunmuyor. GM de ekranlar tırnak algılar diye bir şey açıklamadı bildiğim kadarıyla. Dokunmatik sorunu olan cihazlar her halükarda zaten arızalıdır. Tırnak algılamıyor demekki ekran arızalı algısı yaratmak çok saçma. Ayrıca çok merak ediyorum telefonunu parmağıyla değilde tırnağıyla kullanan kaç kişi var. Zaten uzun tırnakları olan kişiler için üretilmiş olan özel kalemler mevcut. Kısa tırnakları olan bir kişi tırnak üstü ile ekrana dokunduğunda algılama gerçekleşir fakat o tırnak uzadıkça algılama zayıflar ve yok olur. Dokunmatik ekran piyasada bol. Tırnaklamatik ekran teknolojisi daha gelişmedi 😁 Zaten böyle birseye gerekte yok. Millet cihazlarını ses ile yönetiyor bizimkilerde efendim tırnak algılamıyor derdinde.

mesajımı iyi okursan anlarsın belki. Ben dedim ki o ekranlar daha hassas tırnak algılamayan ekranlarda eklemde algılamıyor , genel dokunmatik sorunuda var (ekranın alt tarafı özellikle) ayrıca bir başka kişide algılayıp da bende algılamıyorsa ben de hakkımı ararım işime yarasın veya yaramasın neden ondaki özellik bende olmasın?

• quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

Politikayı anlatın ozaman bizlerde bilelim... Ne bu telefon satılırken nede tanıtılırken güncellemeleri önce 4g alacak sonra diğeri alacak kimse demedi... Onu geçtim gm4 g için haftalar öncesinen tarih verilirken 5g için daha tarih yok ortada... Android one olmayan telefonlar 7.1. Güncellemesi almaya başlamışken 4g bu güncellemeyi alalı 1 ayı veçmişken hala 5g için tarih dahi verilememsi tamamen bir saçmalık... Kimin önce aldıgı da dert değil burda burda 1 ayı geçti 4g alalı daha tarih dahi yok 5g ile ilgili yukarda özellikle yönetim kurulu başkanı ve genel müdürün söylemlerini yazdım malı tanıtırken başka satarken başka satttıktan sonra başka şeyler cıkarmayacaksın ozaman insanların karsısına

Hocam, Scroll.com videosundan bahsediyorsan o videoda verilen kamera uygulaması taahhütü de yerine hiç getirilmedi.

• Telefon aşırı kasıyor artık anlam veremiyorum uygulama sayım da çok az.
  • 
Sayfa: önceki 16921693169416951696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.