Şimdi Ara

General Mobile GM 5 Plus | Aksesuar-Uygulama-Oyun Tavsiyeleri [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
29
Favori
42.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilkerbjk25

BUARADA GM 5 PLUS GPS SORUNU YAŞAYANLAR VAR MI..? BENİM TEL GPS ARANIYOR YAZIYOR SÜREKLİ ?
    BİRDE DEĞİŞİM YAPTIRAN VAR MI..?

ben de de aynı sorun var 2 sefer servise gönderdim, yazılım guncelleyip geri yolladılar ama sorun devam ediyor gm 4G ile yan yana koyup GPS açıyorum GM5 plus gps e bağnanana kadar 4G ile gideceğin yere varırsın, zaten bağlanmıyorda
  • Arkadaşlar hdmı kablo tavsiye ve link verir misiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lifes L kullanıcısına yanıt
    HOCAM VALLA AYNEN KONUM BULUP HESAPLAYANA KADAR VARIYORUM İŞİN KÖTÜÜS VARDIĞIMDA BİLE BULMUYOR ARIYOR DA ARIYOR... VALLA BAKALIM SERVİS 3. KEZ ZORLICAM EKRAN VIDEO KAYDEDİYORUM BAŞIMA GELDİKÇE GÖSTERİCEM ALIN İZLEYİN SORUNU DİYİCEM..!
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Almayi planliyorum masaya koyunca yukari tarafi yukselti yapiyormu

• http://www.ttec.com.tr/General-Mobile-GM-5-Plus,LA_233-2.html#labels=233-2 ttec in sitesinde kırılmaz cam iyi gözüküyor kullanan varmı flaşı açık yanlar kavisli gibi
  • Cok yararlı bi konu olmuş teşekkürler aklımda kalan bi soruyu sormak istiyorum gm discovery kullanıyodum bundan önce müzik çalarken ve telefon kilitliyken ses tuşlarına basılı tutunca muzik degisiyodu çok kullanışlı oluyodu kilidi açmaya gerek bile kalmiyodu onu bu telefonda uygulama şansımız var mı acaba bi yolu varsa cok iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerbjk25

HOCAM VALLA AYNEN KONUM BULUP HESAPLAYANA KADAR VARIYORUM İŞİN KÖTÜÜS VARDIĞIMDA BİLE BULMUYOR ARIYOR DA ARIYOR... VALLA BAKALIM SERVİS 3. KEZ ZORLICAM EKRAN VIDEO KAYDEDİYORUM BAŞIMA GELDİKÇE GÖSTERİCEM ALIN İZLEYİN SORUNU DİYİCEM..!

Merhaba, servisten bir sonuç alırsanız bilgilendirme yaparsanız sevinirim

• Benim favori uygulamam Smart Launcher 3. Gerçekten çok fazla özelleştirme ve kendine has bir arayüzü var. Çok hoşuma gidince satın aldım. Şimdi gönül rahatlığı ile kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: strat41

http://www.ttec.com.tr/FullScreen,PR-43887.html

http://www.ttec.com.tr/SuperSlim,PR-36876.html

şu iki ürünü almayı düşünüyorum ekran koruyucuyu kullanan varmı kenarları filan resimde kavisli duruyor ürünü kullananlar yarımcı olurmusunuz

İkisinide dün aldım arka kapak fena değil ama ekran koruyucuyu telefon ekranına uygularken çok sıkıntı yaşadım.Ekran koruyucu kenarlarda 1-2mm boşluk bıracak şekilde tasarlanmış tamda örtmüyor kapağı ama Ttec'in sitesinde başka bir ekran koruyucu daha var onda 4-5 mm kalıyor kenarlarda.Ben uygulama aşamasında hiç beğenmedim ekrana yapıştırdım üstünden bez ile kaç kez geçtim ama ön taraftaki gereksiz kısmı çıkartırken koruyucu bile beraber kalktı sonra araya girdiği için kötü duruyor şuan.Onun dışında dün ön kamera ile flaşlı çekerken kamera ve flaşın üstünde koruyucu olmamasına rağmen fotoğraf sarı renkte çıktı koruyucu jelatin yansıma yaptı.

• Arkadaşlar bu telefon yurtdışında ne diye geçiyor ? Mesela discovery gionee diye geciyordu.

• Ankara ucuz kılıf ve ekran koruyucular nerede var? İstanbul'daki mekânları biliyorum da Ankara'da bildiğim yerler 3-4 kat pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Vazelin

Arkadaşlar bu telefon yurtdışında ne diye geçiyor ? Mesela discovery gionee diye geciyordu.

Bu telefon marka cihazı değil. General Mobile tarafından tasarlandı.

• youxell35 kullanıcısına yanıt
    o kırılmaz cam değil dandik ipince bir jelatin o parayı hak etmiyor ama ondan başka tamamen kapatan yok maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

nano cam ve kılıf.

General Mobile GM 5 Plus | Aksesuar-Uygulama-Oyun Tavsiyeleri [ANA KONU] General Mobile GM 5 Plus | Aksesuar-Uygulama-Oyun Tavsiyeleri [ANA KONU] General Mobile GM 5 Plus | Aksesuar-Uygulama-Oyun Tavsiyeleri [ANA KONU]

bu cam diğerlerinden farklı. belli bile omuyor, tam yapışıyor, toz kaldımı kaldırıp alabiliyorsunuz. bükülüyor kırılmıyor.

General Mobile GM 5 Plus | Aksesuar-Uygulama-Oyun Tavsiyeleri [ANA KONU]

Hocam kılıfı nereden aldınız güzelmiş.

•  General Mobile GM 5 Plus | Aksesuar-Uygulama-Oyun Tavsiyeleri [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Anil.K

Pek beğenilmemişti, yanlardan bayağı açık kalıyor galiba.

Ben telefoncuda taktırdım 50 tl ama 30 a takarım dedi taktırdım. Çokta sağlam oturdu ve kaliteli malzeme. Şuan sorunsuz kullanıyorum ve 1 ay oldu en ufak bi çizik yok
  • Yurt dışından ekran koruyucu ve/veya kılıf alan oldu mu hiç?
  • Arkadaslar mat siyah kilif ariyorum, siyah olmasi sart degilde, guzel ince seffaf olmayan silikon kilif tavsiyelerinizi bekliyorum

• Arkadaşlar Bayramınız mübarek olsun. Asus çevirici ile ilgili bir sorum olacak. Cevapsız çağrı geldiğinde bir sonraki sefere göstermemesi için ne yapmak gerekiyor. Gelen her cevapsız çağrıda kaydı açıp baktığım halde bir sonrakinde üstüne ekliyor. Bir cevapsız çağrı geliyor bildirim ekranında 10 cevapsız çağrı yazıyor mesela. Umarım anlatabilmişimdir. Cevaplar için şimdiden sağolun.

• Merhaba Arkadaşlar,
    dün Sarı Kutu indirimi olunca Turkcell.com.tr'den ben de GM5+'landım.

Tatilden dolayı siparişin hazırlanması zaten pazartesi başlayacak yazıyor. Bu arada kılıf ve temperli cam da alayım diyorum.
    400 küsür sayfalık konuyu () tamamen okuyamadım ama aksesuar ve klüb konusuna baktım.

ttec'in silikon kılıfına bazıları çok iyi oturdu demiş bazıları bol kaldı demiş :/ arada kaldım.
    Temperli Cam içinde ttec de 2 model var sanırım biri küçük geliyormuş diğeri ise inceymiş. Okuduğum kadarı ile Zore Nano Glass en uyumlularından biriydi, hala durum bu mudur?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.