Şimdi Ara

General Mobile Elite Kaç Para Olsa Alınır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lansman haberi veren konuda dile getirdim ama
    o başlıktaki konunun merkezi benim sorduğum şey değil sanırım,
    orada pek yorum gelmedi.
    O konu başlığında yorum yazan arkadaşlar daha çok telefonun özelliklerinin yeterliliği ve firmanın davranış tarzıyla ilgili yorumlar paylaşıyorlardı.
    O yüzden, orada konuşulanlardan bağımsız, mevcut haliyle bu telefonun kaç para olması gerektiği konusunu yorumlarınıza açmak istiyorum.

Arkadaşlar.
    Çok net bir soru :
    Bu telefon kaç lira olsa alınır ?

Lütfen cevabın içine başka argümanlar katarak yazmayın.
    Ekranı şu olsa ..
    Pili bu olsa ..
    Bilmem nesi şu olsa ..
    değil.

Cihaz şu anda piyasada ve bu hali ile kaç para olsa makuldur?
    Tek soru bu ve tek rakamlık cevaplar en net yorumu ortaya çıkaracaktır.
    Bu telefon kaç lira olsa alınır ?

Tekrar söylüyorum : Firmayla ilgili, donanım seviyesinin yeterliliği ile ilgili, diğer cihazlarla karşılaştırmalarla ilgili yorumlar yapmayınız lütfen.
    Sadece ortada olan bir cihazı fiyatlandırınız.
    Böylece ilgili firmaya çok daha net bir ses iletmiş olacağız.
    Katkıda bulunan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• Fiyat bence gayet normal yani bu ozellikte bir telefon daha ucuza getirilebilir miydi bilemiyorum
    Belki 1200 olsa fena olmazdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600tl yazıyla altıyüztele

Mantığı ise şu: diğer modellerde paranın yarısını markanın kurumsal imajına argesine teknik desteğine vs. veriyoruz

Ayrıca android bir iphone olmadığından donanımı koyduk tamam diyemiyorsunuz, yazılım kısmını htc'den başka becerebilen yok doğru düzgün.

GM'de bunların hiçbiri olmadığından 600tl uygundur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 22 Mart 2014; 17:17:00 >
  • Eliti daha ucuz bekliyorduk :) .

Ve hep LG 16Gb ile kıyaslıyorlar. Ve saçma sitelerden ucuz link buluyorlar. Teknosaya girin bakın bi veta vatana.

Ama lite'ın fiyatı çok uygun. Bataryada güzel optimize edildiyse çok satar lite.
  • Gtx660xtG G kullanıcısına yanıt
    Yorum için teşekkürler.
    Ama lütfen kıyaslama içeren yorumlar yapmayalım
    Mevcut ürün kaç para eder sizce ?
  • Fiyatı iyi bence.
  • 1100-1200 Arası.Söyleme demişsin ama ben söyliyeyim Pili 3000 olsa ben alacaktım
  • 1100-1200 olmalıydı

• 1150 en iyisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bin liradan fazla vermem

• Hocam cinde vergisiz 970 lira hindistanda vergisiz 1000 lira bizde vergisiz 1100 lira. Yani aslinda sadece 100 lira fark var o 100 lirada olmasa aslinda cok iyi ama supriz cok ucuz olmasi icin vergisiz 950 lira olmasi lazim.

• G2nin mağaza fiyatının 1400lere düştüğünü göz önüne alırsak buna en fazla 1100 verilir.
  • bu servıs ve bu musterıye kıymet vermemezlık olduktan sonra 600 den fazla etmez
     General Mobile Elite Kaç Para Olsa Alınır General Mobile Elite Kaç Para Olsa Alınır General Mobile Elite Kaç Para Olsa Alınır General Mobile Elite Kaç Para Olsa Alınır General Mobile Elite Kaç Para Olsa Alınır General Mobile Elite Kaç Para Olsa Alınır General Mobile Elite Kaç Para Olsa Alınır General Mobile Elite Kaç Para Olsa Alınır General Mobile Elite Kaç Para Olsa Alınır General Mobile Elite Kaç Para Olsa Alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: AnıllGüder

Hocam cinde vergisiz 970 lira hindistanda vergisiz 1000 lira bizde vergisiz 1100 lira. Yani aslinda sadece 100 lira fark var o 100 lirada olmasa aslinda cok iyi ama supriz cok ucuz olmasi icin vergisiz 950 lira olmasi lazim.

Vergisiz fiyat koyamaz onlar o fiyatlarin hepsi vergili ki 27000 rupin sitesindeki 801 ac li ama diger sitelerde 23000 yaw adamlar yuksek fiyatla marka gozukmek istiyor bunu anlamiyorsunuz 450 dolara anca geliyor yaw bide bunlar bide vergili siz gioneeye siz gm e sorarsaniz onlar size tabiki takmak istedikleri fiyati takacaklar kac kere dedim azinizda 1200 kacirmayin kac kere dedim 1300 deme demeeeee ama noldu olan sizin sayanizde oldu 23000 rupin olan 801 ac ve stereo lu olandir 23000 hint rupini kac tl edio bakin bakalim 120 toplam vergileri ekle ama toplu alimda yuzde kac iniyor onuda hesaplayin arge yazilim servis demeyin bana cihaz basina 20 tl lik takviyesi olur en fazla.

• maximum 1150
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

quote:

Hocam cinde vergisiz 970 lira hindistanda vergisiz 1000 lira bizde vergisiz 1100 lira. Yani aslinda sadece 100 lira fark var o 100 lirada olmasa aslinda cok iyi ama supriz cok ucuz olmasi icin vergisiz 950 lira olmasi lazim.

Vergisiz fiyat koyamaz onlar o fiyatlarin hepsi vergili ki 27000 rupin sitesindeki 801 ac li ama diger sitelerde 23000 yaw adamlar yuksek fiyatla marka gozukmek istiyor bunu anlamiyorsunuz 450 dolara anca geliyor yaw bide bunlar bide vergili siz gioneeye siz gm e sorarsaniz onlar size tabiki takmak istedikleri fiyati takacaklar kac kere dedim azinizda 1200 kacirmayin kac kere dedim 1300 deme demeeeee ama noldu olan sizin sayanizde oldu 23000 rupin olan 801 ac ve stereo lu olandir 23000 hint rupini kac tl edio bakin bakalim 120 toplam vergileri ekle ama toplu alimda yuzde kac iniyor onuda hesaplayin arge yazilim servis demeyin bana cihaz basina 20 tl lik takviyesi olur en fazla.

Hocam vergili 30.000 rupin elife e7 buda 1.210 TL'ye denk geliyor. 27 bin olan elite lite :D

Hocam Elife E7L nerde 23.000 rupin ben bi bunu buldum E7L satan :Dhttp://www.liaow.com/gionee-elife-e7l-3gram-4g-black.php

ve oda stereolu değil hocam telefonda stereo yok biri mik biri hopar.

Çinde zaten çin malına vergi yok :D

• discovery 2 : 750 tl
    Lite : 899 tl
    elite : 1099 tl
    elite 4g : 1199 tl

olursa satis patlamasi yapardi :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telpa yüzünden 750 den fazla vermem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıyaslama yapma dedin ama :) Kıyaslama yapılmadan fiyat olmaz :)

Bu telefon 1100 olup lite ise 850 899 olsaydı patlama yapardı ama artık geç.
    Ürünün benim açımdan keşke 1100 gibi Lite'ın da 899 gibi bir fiyatı olsaydı da yazın çalışıp kendim alsaydım. Ama 1300 TL üst seviye bir çihaz için çok uygun. Keşke discovery'de piksel ve soket sorunu olmasaydı yada telpa düzgün bir iş çıkarsaydı 1300 tl süper uygun olacaktı. Ama sırf satış sonrası yüzünden herkes şüpheli alıyor. (Benim de yazın alasım var ama (999 TL'yı geçmezse tabi discovery gibi) korkarak alacağım bir sorun çıkar ve kullanıcı hatası derler mi diye. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gtx660xtG -- 22 Mart 2014; 19:36:04 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

quote:

Hocam vergili 30.000 rupin elife e7 buda 1.210 TL'ye denk geliyor. 27 bin olan elite lite :D

Hocam Elife E7L nerde 23.000 rupin ben bi bunu buldum E7L satan :Dhttp://www.liaow.com/gionee-elife-e7l-3gram-4g-black.php

ve oda stereolu değil hocam telefonda stereo yok biri mik biri hopar.

Çinde zaten çin malına vergi yok :D

Bulsam link aticam ama bi ara cok arastirdim bu arada 23000 hint rupini 840 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolferto -- 22 Mart 2014; 20:05:23 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.