Şimdi Ara

General Mobile E - Tab [Ana Konu] [Güncel Root Yöntemi] [Garantiye Verme] (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.590
Cevap
52
Favori
300.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeş ben eski romu nasıl yüklerim yani bu cihaz yönetimini falanda yüklemek istiyorum nasıl olur bu biz seneye kullanmaya başlıcaz galiba
  • parsonel P kullanıcısına yanıt
    hocam daha önceden denemedim ama benim cihaza büyük ihtimal servisti rom yüklemek için bu şekilde download moda aldılar çünkü cihaz açılmıyordu ve bana geldiğinde cihaz açılmıştı sadece rom yüklemek için demekki download moda almak için cihazı açmak gerekiyo.
  • ARkadaşlar E-Tab 5 root Atma yolunu bilenler ve e-tab 5 root ile ilgili şeyleri bi zahmethttp://forum.donanimhaber.com/m_106442116/tm.htm burada paylaşalım.konular birbirine karışmış.
  • Arkadaslar bana bi yardim edin eski romu ve cihaz yonetimi vs.vs. nasil yuklerim yardim lutfen up up up.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar biriniz bi taktik bulmuştu.
    tableti kapatana kadar yüklenmeyen uygulamaları yükleme o taktik i araştırdım bulamadım bulan varsa söyleyebilir mi belki tableti rootlamayı başarırım.
  • grandout kullanıcısına yanıt
    Hocam internete E tab 4 Orjinal rom atma

diye taratın çıkar zaten bir sürü yöntem var ama güvenilir olup olmadıklarını bilmiyorum bu yüzden size öneride bulunamıyıcam
  • Arkadaşlar E tab 5 için bir bilgimiz yok bu yüzden e tab 5 sorularınızı e tab 5 ana konusunda sorunuz.
  • Arkadaşlar e tab 4 te mobil ağ ayarlarını buldum. Taşıyıcı da lte var yoksa 4g özelliği mi var bu tablette?

• Gençler benim kardeşimdede bu cihazdan vermişlerdi cihazın şarj yeri bozuldu sanırsam kaç aydırlı duruyor nasıl yapabiliriz iş görüyordu yine
  • beyler GTA sa nasıl yüklediniz
  • Bende guvenemedim hicbirine benim arkadas tabletin sistem doayalarini sil brick olsun garantiye ver anakart degisiyo demisti acaba oyle yapsam olur mu ki?Ayrica ben ekran renkleriyle ilgili sorundan dolayi yine garantiye verdim ve hocanin dedigine gore anakart degismis brick olunca yine anakart degisse benden ucret alirlar mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandout -- 5 Haziran 2015; 14:32:09 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hassangyong H kullanıcısına yanıt
    Ben torrentten apk sını indirdim.Airdroid ile tablete attım ama bu kadar kısıtlama yoktu o zamanlar.Şimdi airdroidi indiremezsin herhalde.
  • Arkadaslar Bu gmetab4 te wifi yi nasıl güclendırırım ? Az cekiyor Format mı atmam gerek ?
  • Arkadaşlar benim Fatih projesiyle aldığım General Mobile e-tab 4 ümde Asphalt 8: Airborne gibi uygulamalar açılmıyor. Çözümü olan ???
  • matrisintranspozu kullanıcısına yanıt
    Benim yaptığım gibi garantiye gönderin ilk mesajda nasıl gönderileceği yazıyor.
  • hemsinli101 kullanıcısına yanıt
    Formatla ilgisi yok hocam

Ayarlar > Kablosuz > Gelişmiş Ayarlar > Frekans Bandı gibi bir seçenek var onu artırmayı deneyin
  • Hocam General Mobile daha yeni yeni 4g ye adımlarını attı bizim cihaz 1.5 yıl oldu çıkalı o zamanlarda ortada 4g ile ilgili bir çalışma yoktu (GM E Tab için) GM Bunu düşünceğini sanmıyorum

Birde bizim cihazlar 3G Bile desteklemiyorken imkansız gibi gözüküyor.

Bu cihazın normal piyasada satılan modelleri desteklese bile mebin bizim kulanımımıza açacağını sanmam.
  • grandout kullanıcısına yanıt
    Hocam brick haline kesinlikle getirmeyiniz çünkü sistem dosyalarını silseniz bile tablet açılınca romun değiştiğini belli eder buda garanti dışı kalmasına neden olur cihazınızın bunu anlamamaları için salak olmaları lazım servisin yani cihazınızın garanti dışı kalmaması için göndermenizi tavsiye etmem.
  • Kaan ooo K kullanıcısına yanıt
    Açmıyor derken biraz daha açıklayıcı konuşurmusunuz.

Ben daha önce asphalt 8 indirdim ve çalıştı hem torrentden hemde google playdan iki türlüde çalışması lazım.
  • Kardeş şimdi cihaz yönetiminin apksını falan buldum onu root browser ile yüklücem ama mobogenie kendi uygulamasını tablete indiremiyo pc goruyo ama.
    Şu MDM'yi falan nasıl yüklerim lütfen yardımcı olun kurtarın beni bu dertten.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Dahili depolama biriminde disk yansıması dosyası var ve ayarlarda uygulama kısmında mobogenie daemon diye bir uygulama var ama menüde gözükmüyor.
    Ne gördüysem söylücem kurtulayım artık şu dertten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandout -- 6 Haziran 2015; 11:02:18 >
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.