Şimdi Ara

General Mobile Discovery ve Asphalt 8 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
16.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    nasılll yukledın kardeş acıl bana da soylebılırmısın
    ention]
  • bu oyunu nasıl yukledınız bızede soyleyebılırmısınızz??????
  • Marketimizde uyumsuz gösteriyor.Bazı sitelerden apk + data indirip oynayabiliriz ancak , note 3 te bile son ayarlarda kasıyor .düşük grafikte sorunsuz oynarsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Google Play Store da uyumsuz diyor lakin ben internetten indirip kurdum karta yüklü ve üst seviyede gayet akıcı oynuyorum.
    Site ismini reklam olmasın diye vermiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliselale

Arkadaşlar Google Play Store da uyumsuz diyor lakin ben internetten indirip kurdum karta yüklü ve üst seviyede gayet akıcı oynuyorum.

Site adını pm atabilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar Google Play Store da uyumsuz diyor lakin ben internetten indirip kurdum karta yüklü ve üst seviyede gayet akıcı oynuyorum.

pm lütfen
  • quote:

Bi zahmet site linkini PM yolu ile atarmısın

• quote:

Orijinalden alıntı: atilgann

iyi forumlar. General mobile discovery kullanıyorum. Hafıza kartına Asphalt8 kurdum. Oynarken takılmalar oluyor. Hafıza kartımın clas kaç olduğunu bilmiyorum. Asphalt8 oynayıp oynarken takılmayan var mı? Ayrıca aynı hafıza kartına Asphalt7 de kurulu oynarken hiç kasma olmuyor. Clas 10 hafıza kartına Asphalt8 kurup takılmadan oynayan var mı?

Class 4 SD kartım var düşük ayarlarda asphalt 8 i oynuyordum taki Need for speed i yükleyene kadar.
  • s3 te full ayar sıfır takılmayla oynarken not 3 ten nası kasıyor ben anlamadım ilginç..gta san andreas yeni çıktı biliyorsunuz.millet kaısyor diyor full ayarda gayet akıcı ..gerçi bende imperium v21 rom var antutuda 19500 puan alıyor...normal temiz romda 17500-18000 dir puan...
  • bende yükledim düşükte akıcı tabi arada kasmalar oluyor :D
  • http://www.youtube.com/watch?v=xjYn2upZrtw
    orta ayarlarda huawei rom ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One_Shot -- 29 Aralık 2013; 18:24:49 >
  • ben oyunu kuramıyorum beyler yardım edebilcek biri varmı ?
  • quote:

hocam bendede gözükmüyo, pm yollarmısın..
  • Class 10 sandisk kartım var 16 gb sorunsuz takılmadan full grafikte oynuyorum
  • Root yaptim build.prop da telefon adini Galaxy Nexus olarak degistirdim. Hayvan gibi oynuyorum

• Bu Android marketteki asphalt 8 general mobile discovery için uyumlu değil diyor neden olabilir bu sorun arkadaslar
  • Arkadaşlar birisi orijinal build.prop dosyasını paylaşabilir mi? Benimki hafıza kartının arızası yüzünden silindi.

V_6375 sürümü güncellemeye ait olan build.prop dosyası lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.