Şimdi Ara

General Mobile Discovery ve Asphalt 8

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
16.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi forumlar. General mobile discovery kullanıyorum. Hafıza kartına Asphalt8 kurdum. Oynarken takılmalar oluyor. Hafıza kartımın clas kaç olduğunu bilmiyorum. Asphalt8 oynayıp oynarken takılmayan var mı? Ayrıca aynı hafıza kartına Asphalt7 de kurulu oynarken hiç kasma olmuyor. Clas 10 hafıza kartına Asphalt8 kurup takılmadan oynayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• UP
  • UP nedir

• yokmu cevap verecek biri

• quote:

Orijinalden alıntı: atilgann

yokmu cevap verecek biri

dostum az önce senin için oyunu kurdum oyun hafıza kartında ve class 10... grafik ayarlarını düşük seviyeye getirince akıcı bir şekilde oynayabildim... normalde takıla takıla yüksekte oynamadı bile.. tüm güç ayarlarını kapatmama rağmen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wings35 -- 31 Ağustos 2013; 19:57:41 >
  • arkadaşlar ben oyun dosyalarını indirdim ama kuramadım oyun açılıyor sonra kapanıyor daha önce bir sürü oyun yükledim ama bu olmadı acaba dosyalarda mı sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: wings35

quote:

yokmu cevap verecek biri

dostum az önce senin için oyunu kurdum oyun hafıza kartında ve class 10... grafik ayarlarını düşük seviyeye getirince akıcı bir şekilde oynayabildim... normalde takıla takıla yüksekte oynamadı bile.. tüm güç ayarlarını kapatmama rağmen...

grafik ayarlarını en düşüğe mi aldın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wings35

quote:

yokmu cevap verecek biri

grafik ayarlarını en düşüğe mi aldın

"en düşük" değil "düşük" ayarına getirdim. yani normalin bir altına...
  • Bu oyun mağazada niye telefonunuzla uyumlu değil diyor onu anlamış değilim

• kardeş asphalt 8 daha iyi optimize edilmesi gerekiyor yüksekte nexus4te bile kasma yapabiliyor yüksekte oynayamazsınız ama ortada oynamanız gerekli hemde takılmalar olmadan ben s2 ile oynuyorum ortada arada fps düşmeleri oluyor o kadar ayrıca hafıza kartınız class 4 olsa bile oynatır tabi sandisk toshiba falansa
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy0067

Bu oyun mağazada niye telefonunuzla uyumlu değil diyor onu anlamış değilim

telefon discovey mi kardeş, merak
  • quote:

Orijinalden alıntı: toyota_58

quote:

Orijinalden alıntı: crazy0067

Bu oyun mağazada niye telefonunuzla uyumlu değil diyor onu anlamış değilim

telefon discovey mi kardeş, merak

Evet discovery

• quote:

yokmu cevap verecek biri

Ben de bugun yukleyip denedim. Grafik ayarlarini en dusuk yapinca ancak akici oynanabiliyor. Hafiza kartim class 10 olmasina ragmen en yuksek ayarda kasiyor.

Real racing 3 en yuksek grafiklerde akici oynaniyor demislerdi diger konuda. Ama demek ki asphalt 8 kasiyor malesef.

• Bendede kasıyor, düşük ayarda deneyecegim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasma nedeni hafıza kartı değil GPU performansının düşüklüğü. Class 4 hafıza kartları düşük yazma hızınada sahip olsa 8-10mb arası okuma yapacaktır. Kısaca hafıza kartı hızı sorun olmaz.
  • Bende kurdum hafiza karti clası ne bilmiyom. ama eski telefondan kalan. Oyun sorunsuz calisiyor bende.

• onlive diye bir uygulama var mükemmel bir olay :) markette uygulama var kayıt yapmak gerekli onu telefonda yapamadım pc de halletmiştim tavsiye ederim dırty3 bile oynuyabiliyorsunuz tek geçerli olay internet hızı :)
  • Asphalt8 nasıl indiriyoruz. Arıyorum onlarca dosya çıkıyor Çoğu kullanma klavuzu gibi. Orj. oyunu nasıl bulacağız? Teşekkürler.
  • General mobile discovery kullaniyorum. Asphalt 8 uyumlu değil diyor. Fakat Samsung galaxy duos için uyumlu diyor. Konfigürasyon olarak discovery duostan çok daha hizli fakat yüklenmiyor. Anlamadim gitti. Marka sponsorlugundanmi acaba...

• Markette bulamıyorum sizde de mi oyle

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.