Şimdi Ara

GENERAL MOBILE DISCOVERY STOK VE SATIN ALMA YOLLARI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.241
Cevap
82
Favori
513.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mavi de şık duruyor aslinda arkadas ortamlarinda mavi ciddi ortamlarda ise beyaz arka kapak kılıfı takıp kullanabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

şuanda en iyi fiyat bkm indirimi ile hızlıal da mı arkadaşlar ? siyah için hızlıalın satışını bekliyorum

Şu anda ole gozukuo ama ben bekleyemedim tekrar stok biter yada hızlıal önceliği önspariş verenlere gosterir die telpamarkketten 600 e aldım

• Bunun için en uygun renk siyah ama çünkü ortada başka bi renk yok bide beyaz ve mavi kapak siparişi verdimmi tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: prdx

quote:

Orijinalden alıntı: torquehp

arkadaşlar bu sitedde mavi ve beyaz var ne diyorsunuz?

Ne diyeyim

site eklemeyi unutmuşum http://www.kimsedeyok.com/General-Mobile-Discovery-2-Yil-Telpa-Garatili%2CPR-2735.html?ref=akakce&v=1.15.9

• quote:

Orijinalden alıntı: karamitat

quote:

torquehp Çavuş Gerçek AdMuhammet Furkan Demir Doğum Tarihi12 Kasım 1998

Yaşını küçümsemek veya başka bişey için alıntılamıyorum, 15 yaşında Discovery gibi bi telefona sahip olacak... Biz 30 a merdiven dayadık ancak böyle bi telefonumuz olacak

abi adresi yazmayı unuttum http://www.kimsedeyok.com/General-Mobile-Discovery-2-Yil-Telpa-Garatili%2CPR-2735.html?ref=akakce&v=1.15.9 işte bu.

• Kliksa göndermiş dün gece telefonu, akşama doğru elime geçer heralde. O kadar kızdık işe yaradı diyeceğimde, kızdığımız adamların kargodan haberi yoktu. Bu nasıl iştir anlamadım.
    Saat 17.30 da bana telefonun ne zaman çıkacağına dair bilgi veremiyorlardı.
    Ama ilginçtir ki bizim telefon 14.31 de kargoya verilmiş yola çıkmış bile

05.07.2013 10:58:57 KARAYOLU (34UJ8341) İLE ANTALYA MANAVGAT SS ŞUBEYE GÖNDERİLDİ ANTALYA HUB
    04.07.2013 23:06:48 KARAYOLU (34BF4715) İLE AFYON HUB ŞUBEYE GÖNDERİLDİ FORMULA HUB
    04.07.2013 14:31:52 MÜŞTERİ DEPODA OKUNDU

Şimdi bu müşteri temsilcileri orada ne iş yapar onu anlayamadım.
    Anladığım tek şey 2 gündür adamlarla boş muhabbet yapıyormuşuz.

İşin garibi aynı gün kesin bilgiyi alırsınız diye bizi yönlerdikleri Kliksa yardım ın bile 3 saat önce yola çıkan telefondan haberi yok.

http://i.imgur.com/OVs5qb3.jpg?1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaumut22 -- 5 Temmuz 2013; 13:37:42 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: prdx

quote:

Ne diyeyim

site eklemeyi unutmuşum http://www.kimsedeyok.com/General-Mobile-Discovery-2-Yil-Telpa-Garatili%2CPR-2735.html?ref=akakce&v=1.15.9

Usta, Sepete At bölümünde Banka simgelerinin altında ÖN SİPARİŞLİ ÜRÜN yazıyor çok ufak şekilde dikkate almadan sipariş vermeyin.

• Arkadaş Telpa'da çakallık peşinde. Ürünü bugün koymuş siteye. Araya hafta sonu gireceğinden kargoya ancak p.tesi verecekler yani Telpa'dan alanlarda bekleyecek gibi geliyor bana.
  • Yeni gelen 5000 için renk konusunda bilginiz var mı ? yoksa hepsi siyah mı ? bu nasıl kafa ya
  • telpamarkete bugun stoklara girmiş (599 tl)

http://www.telpamarket.com/Siyah,PR-1095.html
  • Kliksa Durumum;

3 adet mail attım hepsinde de tatmin edici bir yanıt alamadım. Siparişimin yollandığını söylüyorlar ama yanında aldığım hafıza kartının sadece. Nasıl iştir ya bu. Ben bunları beklerim ama. Bu kadar kanser ettiler adamı yanında doğru düzgün bir hediyeyle gönderirler artık.

Hafıza kartı hakkında mail atmışlar bir de SD kartla alakalı.

UPS kargoya teslim edilen ****878*** numaralı siparişiniz, ilgili şubeye ulaştı, servis günü bekleniyor. Takip numaranız: ****E5E***70**
    Kargo süreçleri ile ilgili sizi bilgilendireceğiz.

Onu geçtim

Böyle cevap veriyorlar attığım maile. Hemen hemen hepsi böyle.

Sayın İlgili,

kliksa.com'a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Siparişinizin teslimat süreci ile ilgili geçici bir aksaklık yaşanmıştır. En kısa sürede siparişiniz tarafınıza teslim edilecektir. Yaşadığınız mağduriyet ve kırgınlık için özür dileriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
    kliksa.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KaJMeRaN- -- 5 Temmuz 2013; 15:05:09 >

• Yarın ankarada elden alabileiceğim yer araştırıyorum umarım akşam üstü ürün mağazalarda satışa başlar
  • Kliksa'dan mavi sipariş edip de kargolanan var mı?
  • arkadaşlar bende 1 adet mavi var bu gün de kardeşim için telpamarketten 1 tane siyah sipariş verdim bu gün kargolayacaklarını söylediler bakalım yarın gelir umarım cihaz
  • Takip.

• quote:

Orijinalden alıntı: aytacikomadrid

telpamarkete bugun stoklara girmiş (599 tl)

http://www.telpamarket.com/Siyah,PR-1095.html
    5000 adet geldiğini nerden duydunuz
    hb bizim telefonları hala göndermedi telefon heryerde satılmaya başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snap_80 -- 5 Temmuz 2013; 15:53:55 >

• hb benimkini az önce kargoya verdi arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@sToR

hb benimkini az önce kargoya verdi arkadaşlar.

hangi renk ve ne zaman aldığını yazabilirmisin
  • K@sToR kullanıcısına yanıt
    sipariş tarihi??
  • sonunda siyah rengi sipariş verdim

yarın bende inşallah

telpamarket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Extrem -- 5 Temmuz 2013; 17:25:55 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.