Şimdi Ara

GENERAL MOBILE DISCOVERY STOK VE SATIN ALMA YOLLARI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.241
Cevap
82
Favori
513.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alan arkadaslar sımdıden hayırlı olsun.sıyah ,mavi alan arkadaslar soyle guzel bol bol resımler çekse de artık yayınlasa cunku ortada telefon yok ınceleyebılecegımız.görmeden almak da kararsız bırakıyor.
  • Beyler telpa sadece siyah satıyo diğer sitelerde ereyon gibi beyaz ve mavi renklerde mevcut şimdi ereyondan maviyi sipariş versem gönderirlermi diye düşünüyorum çünki sadece siyah gösteriyo telpa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snap_80

quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

HB'dan siyah renk / 24.06.2013 12:34
    Bekliyorumm

Senin gene iyi. Benim sipariş tarihim siyah renk için: Tarih 15.06.2013 21:51

quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

HB'dan siyah renk / 24.06.2013 12:34
    Bekliyorumm

Senin gene iyi. Benim sipariş tarihim siyah renk için: Tarih 15.06.2013 21:51

ooo ozaman ben ümidi kesiyorum telefondan

Hocam ümidini kesme. Benim siparişi bugün kargoladılar sonunda! Umarım yarın gelir. HB bazen 1 gün bekletiyor kargoyu da. Darısı diğer alanların başına.

• 27 haziranda hb den beyaz aldım daha kargoya verilmedi çok yavaş çıktılar.
  • Eskisehirde bi tane siyah var 600 tl istiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Talpamarketten 5 dakika önce Siyah sipariş verdim. En geç Pazartesi elimde olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiRVaNaCi

Talpamarketten 5 dakika önce Siyah sipariş verdim. En geç Pazartesi elimde olur diye düşünüyorum.

Bende merchant closed diye bir hata veriyor telpadan spariş verirken. öğlenden beri uğraşıyorum 2 farklı kart girdim yine aynı sorun. siz nasıl aldınız 1-2 kişi de daha var bu sorun?
  • Kocaelinden bu gun bir tane siyah aldim . 3 tane kaldi. İletkom telpa bayii soydan çarşisi belsa nin arkasinda veya yaninda 2. Kat. Yakinda ikamet edenler faydalana bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mürşit -- 5 Temmuz 2013; 18:29:04 >
  • Sakarya'dan alan varsa yardımcı olabilir mi? Stoğu olan bildiğiniz bir bayi var mı çarşıda?
  • Suan HB den siyahını alabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mürşit

Kocaelinden bu gun bir tane siyah aldim . 3 tane kaldi. İletkom telpa bayii soydan çarşisi belsa nin arkasinda veya yaninda 2. Kat. Yakinda ikamet edenler faydalana bilir.

resmini koymaniz mumkunmu siyahi merak eden çok

• gaziosmanpaaşaya yakn olan yerde general mobile discovery modeli bulann.
  • Telpamarketten alınmıyor anasını satimya hata verip duruyor 10 kere denedim en az
  • quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

Suan HB den siyahını alabiliyor muyuz?

HB'de satış yok. Ön sipariş yapanları kargoluyorlar.
  • Arkadaşlar az evvel İzmir'de Çankaya'da bir telefoncudan siyahı aldım. Telefon gerçekten karizmatik. Kardeşim için beyazını 10 gün evvel almıştım ama siyah çok daha şık ve karizma alacaklara tavsiyem siyah alın.
  • Espa kullanıcısına yanıt
    Hocam herhangi bir hata vermedi bende, sepete ekledim alışverişi tamamladım. Herhangi bir fikrim yok açıkçası sizin hatanız kredi kartıyla ilgili olmayabilir. Belki de bir adımı atlıyor olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: likable06

Arkadaşlar az evvel İzmir'de Çankaya'da bir telefoncudan siyahı aldım. Telefon gerçekten karizmatik. Kardeşim için beyazını 10 gün evvel almıştım ama siyah çok daha şık ve karizma alacaklara tavsiyem siyah alın.

No SS no Güven Hocam SS atda bir amatör çekim olarak telefonun siyah rengini görelim.

• İnanmayanlar için geliyor ss :)
  • Hayırlı olsun. Ben de 3 haftadır siyahını bekliyordum ve HB bugün kargolamış. Resimler süper gözüküyor beklediğimize değecek gibi.

@likable06
  • quote:

Orijinalden alıntı: likable06

[simage]h ttps://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/995704_10151672374794523_1514960217_n.jpg[/simage]
    [simage]h ttps://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/993074_10151672374889523_571274069_n.jpg[/simage]

İnanmayanlar için geliyor ss :)

Sağolasın dostum bende sipariş vericem birtürlü veremedim siyah rengi telpamarkten bankamatik kartıyla havaleyle alıcaz artık. Arka kapak mat galiba ? Parlamıyorda çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.