Şimdi Ara

GENERAL MOBILE DISCOVERY STOK VE SATIN ALMA YOLLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.241
Cevap
82
Favori
513.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazda gg2 varmı kimse sormadan ben sorayim dedim Şaka yapıyorum tabiki hayırlı olsun yeni konu
    Çanakkale Demircioğlu Avea merkezinde bir edet beyaz gormuştum ilgilenen varsa ve satılmadıysa tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @prdx

Sağolun hocam yeni bir adım daha attık sorunların bitmesi dileğiyle

• quote:

Orijinalden alıntı: prdx

Cihazda gg2 varmı kimse sormadan ben sorayim dedim Şaka yapıyorum tabiki hayırlı olsun yeni konu
    Çanakkale Demircioğlu Avea merkezinde bir edet beyaz gormuştum ilgilenen varsa ve satılmadıysa tabiki
    @prdx
  • quote:

Orijinalden alıntı: -KaJMeRaN-

Kliksa.Com hala kargoya vermiş gözükmüyor siparişi yaa Dün saat 14 civarlarında verdim siparişi

Bende dün saat 15:30 civarı verdim siparişi benimkide kargoya verilmemiş.Mail attım adamlara teknik bir sorun felan diyorlar.Yediler bizi muhtemelen ellerinde kalmadı.Olmayan malı var gibi sattılar bize.
  • Acı ama gerçek ve şuanda hepsi akıllandı biliyormusunuz ön sparişle satan sitelerden tarih isteyin "gun veremiyoruz" diyolar yani canları isterse 3 ay sonrada yollayabilirler cihazı

• takip

• Cihaz karaborsa, hayırlı olsun.

• prdx kullanıcısına yanıt
    Hocam satış sözleşmesi gereği 30 gün içinde teslim etmek zorundalar.
  • Kliksa dan 02.07.2013 tarihinde 15:09 da siparis verdim ben alırken stoklarda görünüyordu bende o nedenle aldım. 16:00 dan önce sipariş verirseniz aynı gün kargo diyordu o gün kargoya vermediler. Mail attım teknik aksaklık diye yanıt verdiler. En kısa zamanda kargolanaca demişler. Yeniden mail attım aynı gün kargo diyorsunuz dedim en kısa zaman ne demek içinde rakam olan zaman dilimi şeklinde cevap veriniz dedim halen geri dönmediler.

Ellerinde ürün yokken varmış gibi yapıp beni bekletiyorlar ise şikayet edeceğim bu tüketiciyi kandırmak demek. İlk defa alışveriş yapıyorum çok sinirlendim. Bir daha bu siteden hiçbir şey almam.
  • izmir çankaya elektronik cihaz dükkanlarının oldugu yerde ttnet bayini arasındaki ilk aradan 2 . dükkanda 2 adet beyaz 1 adet mavi vardır.650 diyor ve 600 e bırakıyor arkadaslar duyurulur.Alıntıdır.

• Sirinevler meydanda ki avea bayisinde mavi discovery varmış duyurulur.

• Şimdi İşbankasından mail geldi. Kliksadan yapılacak alışveriş için %5 indirim veriolarmış. Gelde kızma.
  • Biliyorum kardeşim ben absurt bi örnek verdim zaten olay şu adamlar sana olmayan bi mal satıp paranı kullanıyor bunun adı da adam düdüklemektir yanlışmıyım ?
    Duzeltme: olmayan derken o anda ellerinde bulunmayan yanlış anlaşılmasın bana desinlerki 1 hafta sonra mal elinde olur alsınlar ısedikleri kadar kullansınlar parayı amenna ama tarih versinler en azından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prdx -- 3 Temmuz 2013; 20:25:22 >
  • Hocam en baştan ön sipariş alıp parayı 1 ay işletsek köşeyi dönmüştük aynısını yapıyorlar sanırım bize.

• Ayyyneen öyle kardeşim

• burda kimler ön siparis bekliyor yazabilirler mi?

orn

site adı /önsip tarihi/ siteye gelmesi beklenen tarih +varsa mhizmetleri konusması...

hizlial/29.6.2013/10.7.2013 >> m. hizmetlerinin soyledigi 10nunda siyahın stoklara gelecegi...

herkes yazıp ilk mesaja taşırsak iyibir database oluştururuz... olmazmı?
  • ereyon.com/ Beyaz Renk / Ön sipariş tarihi 02.07.2013 Saat 19:03 / Müşteri hizmetleri canlı destekte ser verip sır vermiyor maalesef.
  • Hızlıal.com daki stok tükenme olayı kötü olmuş. Bkm olayı iyiydi. 40 lira anında düşüyor 560 liraya geliyordu. Lanet paypal paramı bir gün önce havale etse şimdi almıştım (: Sağlık olsun. Beklemekte fayda var diye düşünüyorum.
  • Cumartesi günü bir sevkiyat daha gelecek dedi az önce konuştuğum bi telefoncu, siyah hiç stoklara girmedi dedi ve ben onun yalancısıyım telpa 300 telefon ayırıyormuş kendine ve bayilere de kota ile satıyormuş. Alabildiğim kadar alacağım cumartesi uğra dedi adam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.