Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (638. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 4EvaMaSTeR

arkadaşlar ölü piksel durumu ne durumda her telefonda mevcut mu

güncel
  • PM ile kılıf soran arkadaşlar için gelen kılıfların resimlerini ekledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

uzman arkadaşlara sorum olacak...

kapaklı kılıf olarak
    http://www.aliexpress.com/item/2013-Gift-Stand-PU-Flip-Leather-Case-Cover-For-Gionee-Elife-E3-Thin-Case-with-Screen/1108275184.html
    tavsiye eder misiniz?

yoksa biraz daha pahalı olanı mı alayım.
    http://www.aliexpress.com/item/HongKong-Post-Free-Shipping-2013-Gift-Wallet-Flip-Leather-Cover-For-Gionee-Elife-E3-case-with/1007559063.html

------------------------------------
    arka koruyucu olarak
    http://www.aliexpress.com/item/New-Case-For-Gionee-E3-Free-Shipping-High-Quality-S-types-Protective-Case-For-Gionee-E3/935493689.html
    http://www.aliexpress.com/item/Transparent-TPU-Soft-Case-for-Gionee-E3-Cover-with-Screen-Protector-Free-Shipping/1060222843.html

hangisini tavsiye edersiniz.

Ben olsam ikinciyi alirdim hatta siparis verecek olursan bi tanede ben alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

güncel

ben dün aldım telefonu ölü piksel çıkmadı.
  • 27.07.2013 Cumartesi günü Metro marketten Beyaz rengini aldım.
    Nakit ihtiyacı nedeniyle satacağım. Yalnız ekranda bulutlanma var. Ekranın alt tarafına doğru, ortalı bir şekilde nokta halinde. Bulutlanma çok belli değil. Ekran tamamen beyaz veya tamamen başka bir renk aldığında dikkatli bakınca fark ediyorsunuz. Bunun haricinde telefonda kesinlikle problem yok. İlgilenen arkadaşlar olursa nakit 550 TL'ye satmayı düşünüyorum.

• piri.reis kullanıcısına yanıt
    Uzman değilim ama, Üstteki linklerin ikisi de aynı ürün, sadece fiyatları farklı. Daha ucuz olanı varken aynı ürünün pahalı olanını neden tercih edesin ki ?
    hatta bana sorarsan bunu al, daha ucuz, aynı kılıf
    http://www.aliexpress.com/item/Gionee-E3-Case-Free-Shipping-High-Quality-Fashion-Flip-Leather-Case-For-Gionee-E3-Android-Phone/1008971495.html

Alttaki linklerle ilgili bi fikrim yok, tercih meselesi, ben şahsen üzerinde S harfi falan olan kılıfları sevmiyorum, düz ve sade olanları seviyorum. Bunlardan birinde de kargo ücreti var, Free Shipping olanlara göz atın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: colorfulll

27.07.2013 Cumartesi günü Metro marketten Beyaz rengini aldım.
    Nakit ihtiyacı nedeniyle satacağım. Yalnız ekranda bulutlanma var. Ekranın alt tarafına doğru, ortalı bir şekilde nokta halinde. Bulutlanma çok belli değil. Ekran tamamen beyaz veya tamamen başka bir renk aldığında dikkatli bakınca fark ediyorsunuz. Bunun haricinde telefonda kesinlikle problem yok. İlgilenen arkadaşlar olursa nakit 550 TL'ye satmayı düşünüyorum.

Ekranda bulutlanma bende de başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: 4004

quote:

quote:

güncel

ben dün aldım telefonu ölü piksel çıkmadı.

nerden hocam
  • 27.07.2013 Cumartesi günü Metro marketten Beyaz rengini aldım.
  • cihazı alalı 10-15 gün oldu ve cihaz imei si sorunlu çıktı.Dün telefonuma sms geldi.hadi bakam hayırlısı.
  • hepsiburadadan alan arkadaşlar cihaz kaç günde elinize ulaştı ? sıkıntı yaşadınız mı ?

hepsiburadaya mesaj atmıştım gelen mesaja göre bugun stoklara girecek telefon. world card'a 100 tl world puan verecek galiba. ama 10 gün falan bekleticekse hiç gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xds789

hepsiburadadan alan arkadaşlar cihaz kaç günde elinize ulaştı ? sıkıntı yaşadınız mı ?

hepsiburadaya mesaj atmıştım gelen mesaja göre bugun stoklara girecek telefon. world card'a 100 tl world puan verecek galiba. ama 10 gün falan bekleticekse hiç gerek yok.

mesajı paylaşabilirmisiniz hocam,eğer dediğiniz olursa 15 günde olsa bekleme yıkarlar orayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hm1506

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

Orijinalden alıntı: hm1506

arkadaşlar bir sıkıntı var telefonu yeni aldım kutuyu açtım sim kart veya sd kart takmadım açılış ekranında discovery yazısında donuyor kalıyor.
    açılmıyor açılsa da bir iki işlem sonra reset atıyor. wifi açıksd kart sim kart takılı değil??????
    kafayı yiyeceğim. benim değil arkasıma aldım.

Ses açma ve güç tuşuna bas cmw menüde wipe data seçenegi ile teli sıfırla olmassa telde donanımsal sorun var .

yaptım dediğinizi ama yine olmadı telefon bir türlü açılamıyor sürekli reset atıyor. Servisi aradım gönderin dediler.

dakika1 gol 1....

okadar iste bekle yolunu gözle olana bak..

zaten bir cenabetlik vardı kapıda ödeme ile aldım adam kartan çekti onaylanmadı dedi. Bir daha çekti yetersiz dedi, ben nasıl olur limit vardı sabah dedim.
    Bankayı aradım çekilmiş dedi. Adam çekilmedi diyor. Neyse anlaşıldı işlem askıda kalmış iptal etti banka tekrar çektik oldu.
    ben bunları yazarken telefon sürekli rest atıyor ama açılamıyor garibim discovery yazısına geliyor donuyor.

neyse ben servisi gönderiyorum bilgi veririm arkadaşlar.

kutudan arızalı çıkan tek benimki herhalde. kadere bak......
  • seco4 kullanıcısına yanıt
    Soru: İyi günler ben general mobile discovery ' nin ne zaman stoğa girecegi konusunda bilgi almak istiyorum.

31 Temmuz'a kadar stoğa girer mi ? World kartım var 500 Tl'lik alışverişe 100 tl lik worldpuan kampanyasından yararlanmak istiyorum. Yoksa başka sitelerden alacagım

27.07.2013 16:53:57 Cevap: Değerli Müşterimiz;

Mağaza yetkilimiz den aldığımız bilgiye göre General Mobile Discovery ürünü 31 Temmuz da stoklara girişi sağlanacaktır.

Saygılarımızla
  • quote:

Soru: İyi günler ben general mobile discovery ' nin ne zaman stoğa girecegi konusunda bilgi almak istiyorum.

31 Temmuz'a kadar stoğa girer mi ? World kartım var 500 Tl'lik alışverişe 100 tl lik worldpuan kampanyasından yararlanmak istiyorum. Yoksa başka sitelerden alacagım

Mağaza yetkilimiz den aldığımız bilgiye göre General Mobile Discovery ürünü 31 Temmuz da stoklara girişi sağlanacaktır.

Saygılarımızla

Hepsiburada:

Değerli Müşterimiz,

General Mobile Discovery ürünü yoğun talepten ve tedarikçi firmadan gelen belirsiz tarihlerden dolayı sitemizde geçici olarak yayından kaldırılmıştır. Ürünlerin en kısa zamanda stokumuzda olması için gayret gösteriyoruz. Ürünler stoka geldiğinde tekrar satışa açılacaktır.

Saygılarımızla.

Bana böyle dediler?

• quote:

Orijinalden alıntı: ThbrK

quote:

Saygılarımızla

Hepsiburada:

Değerli Müşterimiz,

General Mobile Discovery ürünü yoğun talepten ve tedarikçi firmadan gelen belirsiz tarihlerden dolayı sitemizde geçici olarak yayından kaldırılmıştır. Ürünlerin en kısa zamanda stokumuzda olması için gayret gösteriyoruz. Ürünler stoka geldiğinde tekrar satışa açılacaktır.

Saygılarımızla.

Bana böyle dediler?

bilmiyorum siz mesajı ne zaman attınız hocam. bana 27 sinde cevap geldi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ThbrK

quote:

Saygılarımızla

Hepsiburada:

Değerli Müşterimiz,

Saygılarımızla.

Bana böyle dediler?

bilmiyorum siz mesajı ne zaman attınız hocam. bana 27 sinde cevap geldi.

Bana bugün ya da dün cevap geldi

• 20 haziranda hepsiburada dan verdiğim siyah gm bekliyorum.. bugün yada yarın kargoya verilir diye umut ediyorum
  • 20 haziran mı ?
  • bana 27 sinde gelmişti hocam
  • 
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.