Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (639. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hizli aldan siyah siparis etmiştim. 1 ağustosta gönderecekmisiniz sorursuna

Değerli Müşterimiz,
    Siparişinizdeki ürün yarın gün içerisinde stoklarımıza girecek olup bekletilmeden adresinize kargolanacaktır.Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.
    Saygılarımızla,
    Hızlıal.com

cevabı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctorus

20 haziranda hepsiburada dan verdiğim siyah gm bekliyorum.. bugün yada yarın kargoya verilir diye umut ediyorum

Bu alanlar nasıl almış yahu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 haziranda kendi hesabıma ait çek vardı onu kullandım.. card finans %10 puan kampanyası + hepsibuarada (50+50) çek kampanyası ile sipariş vermiştim.. 10 temmuzda stoklarda dedi daha sonra temmuz sonuna ertelendi.. bir çok kampanya birleştirip çok uyguna malettiğim için ve özellikle siyah istediğim için mecburen bekledim..
    @xds789
  • hepsiburada stoklardaydı.. sonradan stoğu yayından kaldırdılar yoğun talep olup yetiştiremedikleri için..
    @ThbrK
  • sorun daha alalmadık
  • Arkadaşlar telpadan bugun beyaz rengi için sipariş versek yarın kargoya verirler mi acaba bi bilgisi olan var mıdır acaba?
  • discovery için 0,2 mm kılıf satan yada satan yeri bilen varmı ?
    örnek s3 için var şöyle ki ;
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s3-kilif-ultra-ince-0-2mm-90321000
  • Şu olayı biraz daha açıklar mısınız cihazı almayı düşünüyorum aklıma takıldı

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Klopacius-

discovery için 0,2 mm kılıf satan yada satan yeri bilen varmı ?
    örnek s3 için var şöyle ki ;
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s3-kilif-ultra-ince-0-2mm-90321000

bende çok aradım ama bulamadım
  • Mavi rengi kullanan gören arkadaşlar bir çok sitede bayan için ideal renk yazılmış cidden çok mu cırt rengi var artık beyaz ve siyahtan sıkıldım mavi yi denemek istiyorum. Ayrıca burada şarjını öven arkadaş çok ama yeren de çok kime inanacağımızı şaşırdık tamam kimse 2 gün beklemiyor ama dolu dolu 15-16 saati görebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: akgolo

Mavi rengi kullanan gören arkadaşlar bir çok sitede bayan için ideal renk yazılmış cidden çok mu cırt rengi var artık beyaz ve siyahtan sıkıldım mavi yi denemek istiyorum. Ayrıca burada şarjını öven arkadaş çok ama yeren de çok kime inanacağımızı şaşırdık tamam kimse 2 gün beklemiyor ama dolu dolu 15-16 saati görebilirim?

Hocam bende mavi aldım,hiç cırt değil.Gayet rahat kullanıyorum.Batarya tarafında 1 gün garanti,ondan sonrası tamamen kullanım şekline göre değişiyor :)
  • bluetooth sorunu var bende sizdede varmı? kendi pcim ve arkadaşımın pc ile eşleştiremedim. görmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Kısa gırıs
    Inceleme + -
    Pıl kullanımı hakkında onerım
    Calısan uygulamalar
    oyun (bazıları tanıtımlı)
    Eglencelı uygulamalar
    Resım vıdeo programları
    Haber - tv programları

Bazı arkadaslar telefonu almak konusunda kararsız kalmış. Endıselerı var.. 1 aydır telefonu kullanıyorum. Genelde ıncelemer telefon alındıgı gun veya bır kac gun sonra yapılıyor.. 1 ay kullanıp kullanıcı gozuyle General Mobıle Dıscovery (Telefon ılk alındıgı gıbı romsuz kullanıyorum)
    Telefonda 32 gb class 10 Sd kart kullanıyorum. Su anda 18gb yakın oyun, program - 3gb mp3 - 2 gb fılm yukludur.

Artı - Eksı karısk
    ++ Telefon ılk gunku gıbı stabıl calısıyor. Menulerde takılma yok. Herhangı bır kıtlenme resetleme zorunlulugu su ana kadar olmadı.
    +++ Telefon ısınmıyor. Saatlerce elınızde bıle olsa asırı ısınma olmuyor. Yalnız kılıf aldıktan sonra kılıfın yuzunden bıraz ısınıyor gıbı geldı.
    +++ Oyunlar konusunda kesınlıkle sıkıntı yasamadım. Need for Speed Most Wanted - Modern Combat 4 - Real Boxıng vs.. oyunlarda en ufak bır takılma yasamadım.
    + - Kamera 8megapıksel gıbı degıl ama cekım kalıtesı cok kotu degıl. Resım - vıdeo cekımlerınde alternatıf programlarla guzel sonuclar alabılıyorsunuz. Ayrıca forumda konusu olan rom yuklersenız kamera kalıtesı artıyor.. Benım sahsı gorusum gunduz cekımlerı ıyı. Gece cekımlerı ortalama... Son olarak muzısyen oldugum ıcın kamera kayıt yaparken yuksek sound kaydetme konusunda endısem vardı. Vıdeo cekımlerınde seslerı olması gıbı basslı kaydetıyor.
    + - Hoporler acıksa muzık calarken son seste ozellıkle bassları acarsanız kalıte olarak %80 - Kulaklıkta ses kalıtesı ıyı bır kulaklıkta %85. Mp3 dınlemek ıcın paralı surumu Poweramp programını onerırım.
    - Ram konusunda sankı cok cabuk %70 - %80 gelıyor gıbı... Sureklı programıyla ramı bosaltmak can sıkıcı bır durum. Ama ram %89 de olsa (daha fazlasını gormedım) telefonun performansı dusmuyor. Yanı yavaslamıyor. Ilgınc Telefon ılk acıldıgında %44 sonra bır daha butun programları kapatsanız bıle %50 nın altına dusmuyor. Advanced kıll tasker yukledıkten sonra bu durum duzeldı...
    +++ Internet deneyımı yasanmadan anlatılmaz. 3g - Wıfı kesınlıkle 1500 - 2000 tllık telefonla yarısır. Ustelık telefonun kendı web tarayıcı bu performansı sunuyor. Ayrı bır web browser yuklemeye gerek yok.
    +++ Ekran kalıtesı goruntu cok ıyı..
    ++ Saglamlık tel ıkı kere bır 50 cm bır kerede 1mtreden kılıfsız yere dustu herhangı bır yanlarda - ekranda - arka kapakta cızılme yok. Konusma - prg kullanmada bır sorun yok.
    +- Pıl konusunda ( 2 saat tel acık kalınmıs halde.. net, vıdeo, oyun ) 2 gun 11 saatı gordum. Yogun kullanırsanız 1 gunu kıl payı cıkartabılıyor..

Pıl konusunda onerılerım. (bu her telefon ıcın gecerlıdır)
    1: Ekran ısıgını kısık kullanın. Emın olun cok guneslı bır ortamda degılsenız kısıga yakın bıle ısınızı goruyor.
    2: Wıdgetlerı kapatın
    3: Ekranda koyu wallpaper kullanın. Aynı sekılde temalarda mesaj yazılan yerın sıyah olan temayı secın. Koyu renkte ısıgı daha az yansıttıgı ıcın ekran daha az enerjı harcıyor.
    4: Kullanmadıgınız zaman wıfı - 3g - blutooth kapatın
    5: Uygulamaları (program - oyun) kullanmasanız bıle arka planda ram harcayabılır. Bıldırımlerı kapatın (dıkkat program - oyun bu durumda kendını guncellemeyebılır) telefondakı yerı: Ayarlar - Depolama..
    aynı sekılde uygulama yonetıcısı - gızlılık yonetıcısınden bazı uygulamaların erısımını kapatın. Bazı onemlı erısımlerı kapatırsanız program nete baglanamadıgı ıcın calısmıyabılır. Aynı sekılde telefon wıfı - 3g nete baglanamıyor. O yuzden sadece oyun ve programları kapatın. Bellı aralıklarla bunların guncellemesı varmı dıye marketten bakabılırsınız. Not: Eger bu dedıklerım ramı etkılemıyorsa benı uyarın arkadaslar.

Telefonda kullandıgım calısmasını garantı ettıgım oyun - programlar: (bunu yazmamdakı neden gozunuzden kacan uygulamaları nette aratıp hosunuza gıtmesı durumunda telefonuza yuklemenız..

Çok iyi bir inceleme onerilenler ilk sayfada yerini alacak ayni sekilde +- karsilastirmalarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Worm -- 31 Temmuz 2013; 11:58:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan_0

bluetooth sorunu var bende sizdede varmı? kendi pcim ve arkadaşımın pc ile eşleştiremedim. görmüyor

Bende sıkıntı yok cihazlarin gorukebilir oldugundan emin olun.

• hızlıal.com birtek beni bilgilendirmedi
    2.5 haftadır bekliyorum (mavi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sidra

quote:

Mavi rengi kullanan gören arkadaşlar bir çok sitede bayan için ideal renk yazılmış cidden çok mu cırt rengi var artık beyaz ve siyahtan sıkıldım mavi yi denemek istiyorum. Ayrıca burada şarjını öven arkadaş çok ama yeren de çok kime inanacağımızı şaşırdık tamam kimse 2 gün beklemiyor ama dolu dolu 15-16 saati görebilirim?

Hocam bende mavi aldım,hiç cırt değil.Gayet rahat kullanıyorum.Batarya tarafında 1 gün garanti,ondan sonrası tamamen kullanım şekline göre değişiyor :)

Hocam size zahmet fotolarını gonderebilirmisiniz..
    benim kullanım şeklim max soyluyorum. 3g tüm gün açık olur gün içinde toplamda 2-3 saat internet, 20-25 foto çekimi, belki yarım saat 45 dk oyun, senkronizasyon açık tüm gün 1-2 saatte tel görüşmesi bu şekilde 15-16 saat batarya performansı alırsam çok iyi

• telefon yrn kargoyla gelecek kutuyu ilk actığımda kac saat şarj etmeliyim
  • ewet arkadaşlar bnde telpadan agustos 1 itibariyle yazdıgı halde dün sipariş geçtim , cıhazı az önce eve teslım etmşler :)) beyaz renk

• Merhaba arkadaşlar,

Discovery FM Radyo uygulaması için daha önce sorulan bir soruydu ama cevap göremediğim için yeniden sormak istiyorum:

Malum STOROID'den indirilen fmradyo uygulaması kurulum aşamasında o kadar çok izin istiyor ki, güvenlik anlamında pek hoş değil açıkçası. Bu yazılıma alternatif internet bağlantısı olmadan kullanabileceğimiz başka ücretsiz fm radyo uygulaması var mı?

Teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sidra

quote:

Hocam size zahmet fotolarını gonderebilirmisiniz..
    benim kullanım şeklim max soyluyorum. 3g tüm gün açık olur gün içinde toplamda 2-3 saat internet, 20-25 foto çekimi, belki yarım saat 45 dk oyun, senkronizasyon açık tüm gün 1-2 saatte tel görüşmesi bu şekilde 15-16 saat batarya performansı alırsam çok iyi

Yukarda kılıflı resim paylaşmıştım,akşam daha detaylı resimleri eklerim.
  • 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.