Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (617. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
332
Favori
3.371.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam bununla GM Discovery arasında daglar kadar fark var :D kafan karısmasın bnce. ama diyosan bnm marka takıntım var htc al :) ama yok marka onemlı degil performans olsun diyosan kesinlikle GM ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgon

allah bu general mobile'nin belasını versin
    kernelin zimagesini hexten inceledim bu kernel 4.1.2 sürümüne ait 4.2.1 değil! sadece build.proptan 4.2.1 yazmışlar bende 5.9 yazarım öyle görünür allah kahretmesin sizin gibi yalancıları.

şimdi sdk 17 yani sadece 4.2 de çalışacak bir uygulama yapıp telefona attım kurmadı bile...

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=78221547&mpage=39
  • qwerty042 Q kullanıcısına yanıt
    usta benim markayla işim yok ama şu ölü piksel garanti olayları flan kafamı karıştırdı :D tabiki discovery ,le evo 3d karşılanmaz. ben yine GM den vaz geçmem benim için önemli olan 4şey var oyun performansı , şarzı, büyük ekran, incelik. discovery hepsini karşılıyo. :D ama dediğim gibi ölü piksel vs bilmiyom yani
  • MasterOfHunt M kullanıcısına yanıt
    tabi hocam haklısın. Gm D nin face sayfasında 3.partiden alan bi kaç arkadaş sölemişti ölü pixel nede kamerada pembeleşme var demişti. İnsallah öledirde bu ve bundan sonraki ürünlerde sorun yoktur gönül rahatlıgı ile alırız :)
  • qwerty042 Q kullanıcısına yanıt
    inşAllah hocam. :)
  • MasterOfHunt M kullanıcısına yanıt
    Hocam Evo 3D kullandım 2-3 ay. Sonra kaybettim telefonu ve Discovery aldım. Discovery'nin performansı çok daha üstün bence. Ama iş kameraya gelirse Evo 3D bence takla attırır :) Ayrıca incelik ve ağırlık konusu senin için önemliyse Evo 3D kesinlikle alma. Discovery'nin 1.5 katı ağırlığa ve kalınlığa sahip :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malilion -- 29 Temmuz 2013; 4:22:32 >
  • Arkadaşlar kasımda askere gitme durumum olduğundan ve beklemekten sıkıldığımdan telefon yerine Vatan'ın %30 indirimiyle Acer Iconia 7,9" tablet aldım. Neredeyse Discovery özelliklerinde ve işimi görüyor. En azından evdekiler de faydalanır.
  • arkadaşlar sıkıldım artık bu telefondan elden çıkarayım diyen varsa 1 pm uzaklıktayım
  • hem telpa hemde hizli al ile görüştüm. telpa beyazı var siyah gelmedi ağustosun ortası gibi gelir siyah dedi. bende hizlialı aradım onlar kendilerinden emin bir şekilde 1 ağustos da sevkini yapacaz Türkiye de ilk bize gelecek dediler. bende bekliyorum bakalım ayın birinde siyah bir GM alabilecekmiyiz.
  • faroo1453 F kullanıcısına yanıt
    hadi inşallah usta bende hızlıaldan siyah bekliyorum 15 ine uzamaz inşallah :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

Arama kaydedicinin menudeki kisayolu silmek istiyorum ama program silinmeyecek arkaplanda calismaya devam edecek? Sadece kisayolu silinip telefonda gorunmeyecek..

Kisayolu silip bip sesini kaldiracak babayigit araniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

quote:

Orijinalden alıntı: korkuluk13

Arkadaşlar bende aranıza beyaz discovery ile katıldım.
    Siyah silikon kap ve hafıza kartı nerden buluruz makul fiyata
    Şimdiden teşekkürler

İnternete discovery kılıf diye yazdığın zaman bir sürü satıcı bulursun hacım...
    Ama iyi araştırmalısın çünkü almak istediğin silikon kılıfı 7 TL'den 20 TL'ye kadar (aynı kılıflar bunlar) fiyatlandıranlar var.

Hafıza kartı için en az 16 gb class 10 hafıza kartı olacak şekilde bakmanı tavsiye ederim. Benhttp://www.bimeks.com.tr/urun/126985/transcend-premium-16gb-microsdhc-class10-uhs-i-sd-adaptorlu.aspx bunu aldım 35 TL'ye daha uygunu var mıdır bilmem...

Yardımın için çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: tlserkan

Hocam sende benim gibi Turkcell telefonundan geçiş yapmışın. Ben daha yapmadım ama yapıcam inşallah. T20 az süründürmedi o romdan o roma :) Sıra geldi yeni telefona ama bi anda karar vermek istemiyorum. Telefon yeni alan arkadaşların çoğu hayran kalmış. Bende mavi rengini düşünüyorum. Harbiden markası başka olsa daha fazla ederdi. Benim tek sıkıntım markaydı ama herhalde takılmıcam bu konuya. Telefonu aldıktan sonra cüzdan kılıflardan alıp takıcam hiç olmazsa fiziksel bir problem olmasınki telpayla uğraşmıyalım. Hafta içi vericem inşallah ön sipariş git gide ısınıyorum bu telefona

Vallahi bende siyah alacaktım ama elden beyaz bulunca beklemek istemedim şimdi güzel ince bir kılıflta alırsam cok iyi olacak
    Pişman olmayacağına eminim.
    Şimdiden hayırlı olsun.

• Arkadaşlar benimde en büyük korkum ölü pikseldi.
    Biraz şans işi ne kamerada pembeleşme ne de ölü piksel
    En büyük dert edilecek olay bildirim ışığının olmaması

• korkuluk13 kullanıcısına yanıt
    Almaya yakınım hocam 600 TL yi bayrama anca temin edicem eğer bi yerden sürpriz para gelmezse nexus 4 alamayacağım için bende mavi ile size katılcam inşallah :)
  • telpanın samsungla anlaşması 30 temmuzda bitiyormuş. telpa sakata gelmesin ?
  • 6000 mAH Harici Yedekleme PiL ŞARJ Arkadaslar Dıscovery kullanıp bu urunden kullanan varmı? Sorularım olacak.
    http://www.akilliphone.com/6000-mAH-Harici-Yedekleme-PiL-sARJ_6527.html#0
  • ploff kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorumda greenmate'ler var.... Onlarada bakabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurdeniz1992

Onu bilmiyorumda greenmate'ler var.... Onlarada bakabilirsin...

Hocam urun hem daha pahallı hemde 3500 mah guc saglıyor. Belkı kalıte olarak daha ıyıdır ama dedıgım urunu kullanıpta memnun kalan varsa daha mantıklı gozukuyor..
  • ploff kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum işte daha önce kullanmadım. Fakat orada yazılan 6000 mAh tarzı bilgiler aşırı abartı... Onu söyleyeyim...
  • 
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.