Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2184. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21822183218421852186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar discovery e göre harici oyun kontrolör cihaz var mıdır? Örneğin birçok telefona şu firma üretmiş;
    http://www.mogaanywhere.com/
  • GamerzROM MTK Nexus edition v2.0 yüklü rootlu bir şekilde kullanıyorum ama dts bu rootta silinmiş yerine saçma sapan ses kalitesini çok berbat yapan birşey yüklenmiş bu roota nasıl dts yükleyebilirim tekrardan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascall35

quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

quote:

Orijinalden alıntı: Neo_123

quote:

quote:

Sağolun arkadaşlar.Kutudan ekran koruyucu çıkıyor diye duymuştum doğrumu ? Ayrıca güncellemeler hakkında ne düşünüyorsunuz cihazı aldığımız zaman direk güncellemeleri yapmalımıyız ? Kendim Ace 2 kullanıyorum bir kaç ay önce güncelleme çıktı gelin görünkü bir güncelleyen pişman bir de güncellemeyen

Ekran koruyucu çıkıyor, hatta yeni serilerde general mobile da yazıyor.

Şuan bizde v6375 güncellemesi var 4 gblerde. Ama telpaya gidip gelen cihazlarda bir üst güncelleme mevcut. Satın alınan cihazlarda bu yok diye biliyorum. Sizdede v6375 olucak olmazsa 6375e güncellemenizi öneririm. Son güncelleme her zaman en iyisidir. Yalnızca kamera bugu var. Onunda çözümü mevcut

Öyleyse 2 güncelleme var biri 6375e,ikinciside telpadaki ? Shake brush ve uygulamaları hafıza kartına kurma olayı hangi güncellemede oluyor ? Kamera bug'undan biraz bahsedermisin :)

2güncelleme değil. Şuan son sürüm 2 tane var. Birincisi v6375 bizim kullandığımız, ikinciside bir üst sürüm yani bize bu hafta yada haftaya gelicek olan güncelleme telpaya giden cihazlarda yüklenmiş.

Uygulamaları hafıza kartına taşıma telefonda mevcut güncellemeyle ilgili değil

Kamera bugunda da flasş otomatik oluyor sürekli. fakat çözümü var

Flash olayi nasil cozuluyor ?

Pittechde linki var gayet de kolay 5dkyi gecmiyor. En kisa zamanda link aticam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eye.Q

Haklisiniz hocam. Kilif bu telefonda cidden guzel duruyor. Baska hicbir telefona uretilmiyor mu peki

Kilif piyasasini takip etmedigimden bilmiyorum hocam

• Beyler güç tasarrufu modunda 2 maç NSS oynayınca %1 şarj gidiyor? Daha yeni olduğu için mi?

Birde telefondan bazen kendine kendine çalan fon müziği duyuyorum,bunu nasıl kapatacağım ?
  • quote:

quote:

Haklisiniz hocam. Kilif bu telefonda cidden guzel duruyor. Baska hicbir telefona uretilmiyor mu peki

Kilif piyasasini takip etmedigimden bilmiyorum hocam

Gmd için en iyi kılıf şimdilik bu o zaman

m.gittigidiyor.com/urun/100503082

• Beni de yazın

• quote:

Orijinalden alıntı: wiru5

hocam telefondaki steroid marketti heralde ismi stock romun kendi marketi orada olması lazım

Hocam dediğiniz yerden yükledim yine olmadı

Flash player settings geldi ordan mı bişey yapcam anlamadım neden görüntü yok videoda hala ben telefonun kendi tarayıcısını kullanıyorum onla mı alakalı ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: pascall35

quote:

quote:

quote:

quote:

Sağolun arkadaşlar.Kutudan ekran koruyucu çıkıyor diye duymuştum doğrumu ? Ayrıca güncellemeler hakkında ne düşünüyorsunuz cihazı aldığımız zaman direk güncellemeleri yapmalımıyız ? Kendim Ace 2 kullanıyorum bir kaç ay önce güncelleme çıktı gelin görünkü bir güncelleyen pişman bir de güncellemeyen

Ekran koruyucu çıkıyor, hatta yeni serilerde general mobile da yazıyor.

Şuan bizde v6375 güncellemesi var 4 gblerde. Ama telpaya gidip gelen cihazlarda bir üst güncelleme mevcut. Satın alınan cihazlarda bu yok diye biliyorum. Sizdede v6375 olucak olmazsa 6375e güncellemenizi öneririm. Son güncelleme her zaman en iyisidir. Yalnızca kamera bugu var. Onunda çözümü mevcut

Öyleyse 2 güncelleme var biri 6375e,ikinciside telpadaki ? Shake brush ve uygulamaları hafıza kartına kurma olayı hangi güncellemede oluyor ? Kamera bug'undan biraz bahsedermisin :)

2güncelleme değil. Şuan son sürüm 2 tane var. Birincisi v6375 bizim kullandığımız, ikinciside bir üst sürüm yani bize bu hafta yada haftaya gelicek olan güncelleme telpaya giden cihazlarda yüklenmiş.

Uygulamaları hafıza kartına taşıma telefonda mevcut güncellemeyle ilgili değil

Kamera bugunda da flasş otomatik oluyor sürekli. fakat çözümü var

Flash olayi nasil cozuluyor ?

Buyrun hocam. V6375 kamera fix

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=84167788&p=1

Anlamadiginiz yer olursa yardim edebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: rcknrll

Üretilmezmi.İşte burada.
    Buda tr.

Görüldügü üzere üst seviye telefonlar için üretilmekte.

Cok hos gorunuyorlar valla. Bizim telefpn icinde ciksa dusunmeden alirim

• quote:

quote:

Üretilmezmi.İşte burada.
    Buda tr.

Gittigidiyor gibi sitelerde normal kılıf üretip satanlar buna benzer kılıf da yapabilir. Yapsalar da iyi satar aslında. Bi mail kampanyası mı düzenlesek

• quote:

Orijinalden alıntı: gsromeo

quote:

Orijinalden alıntı: bilgehannnn

quote:

Orijinalden alıntı: gsromeo

Telefonun ahize sesini biraz daha yukseltmek istiyorum....

Forumda bununla ilgili bi program varmis ama eski haline geri getirmek biraz sorun oluyormus..(fabrika ayarlarina geri donmeyi gerektitdigi icin )...

Bu programi kullanipta pisman olan varmi...yada ahize sesini yukseltmenin baska yolu var mi....

Ahize sesi cok az degil ama birazda olsa yukseltmek istiyorum...

Bende aynı durumdayım eski kullandığım telefonlara göre de ahize sesi bariz kısık.
    ASlında bunu da güncelleme de düzeltmeleri lazımdı.Hani dh'yi takip ediyorlarmış ya.

Elbet çözüm bulan bi arkadas vardir....

Ben ilk sayfada denilen gibi yaptım, tüm sesleri açtım, sıkıntım yok şuan, gerçi sadece ahize sesini açma işini yapsam bana yeterdi, ama hepsini açmayı yaptım. Ahize sesi belirgin şekilde açıldı, öyleki Son ses hışırtıya sebep oldu, bir tık düşürdüm, sıkıntı yok şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 19 Ocak 2014; 12:08:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

quote:

quote:

Üretilmezmi.İşte burada.
    Buda tr.

Gittigidiyor gibi sitelerde normal kılıf üretip satanlar buna benzer kılıf da yapabilir. Yapsalar da iyi satar aslında. Bi mail kampanyası mı düzenlesek

Dusunmeden alirim demisim ama dusunerek alirim tabiki :D iphone case fiyatlarini isterlerse hic de vermem firsatcilara o kadar para

• quote:

Orijinalden alıntı: meliii

siyah yada beyazda şarja etkisi olacağını düşünmüyorum çünkü siyahtada siyah rengi yakıyor telefon farketmez bu durumda kanımca

telefonun anlık güç tüketimini ölçme gibi bir fırsatım olmadı fakat laptopların çalışırken çektiği akımla ilgili ölçümler yaparken siyah ekranda beyaz ekrana göre %15 civarında bir azalma olduğunu görmüştüm. sonuçta ikisi de lcd ekran olduğuna göre telefonlarda da etki edeceğini sanıyorum. hatta ek bilgi olarak plazma ekranda bu oran %50 ye kadar çıkabiliyor.
  • Hocam dolphin kullanın birde ben onu kullanıyorum çoğu videoyu açıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

siyah yada beyazda şarja etkisi olacağını düşünmüyorum çünkü siyahtada siyah rengi yakıyor telefon farketmez bu durumda kanımca

renklerin frekansları dalgaboyları enerji vs vardır beyaz ışıkta siyaha göre daha fazla enerji harcar. + senin mantığa göre ekran parlaklığını düşürmeninde sarja etkisi olmaması lazım ikiside parlaklık sonuçta
  • nereden sipariş ettiniz kılıf fiyat önemli 4gb almayı düşünüyorum

indirim kuponları vs önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnwick4 -- 19 Ocak 2014; 14:07:05 >
  • arkadaslar su an telefonu almaya gidiyorum metroya. alirken dikkat etmem gereken bi husus var mi? hani sorunsuz calisiyo mu diye orda mi acayim eve gelince mi? (degisim garantisi acisindan)

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

telefonun anlık güç tüketimini ölçme gibi bir fırsatım olmadı fakat laptopların çalışırken çektiği akımla ilgili ölçümler yaparken siyah ekranda beyaz ekrana göre %15 civarında bir azalma olduğunu görmüştüm. sonuçta ikisi de lcd ekran olduğuna göre telefonlarda da etki edeceğini sanıyorum. hatta ek bilgi olarak plazma ekranda bu oran %50 ye kadar çıkabiliyor.

Ayarlar>>>Cihaz>>>Güç koruması>>>Güç tasarrufu hakkında bilgi>>>Günlük kullanım için öneriler bölümünde ilk madde

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 19 Ocak 2014; 14:24:41 >
  • Üstadlar merhaba. Bu telefonun 16GB lık versiyonundan aldım. Ancak bir türlü mobil olarak internete giremiyorum. Hattım avea. Avea bayisine gittim ayarlar tamam dediler. Denediler çalışmadı. MH ile görüştüm belirttikleri ayarları aynen yaptım yine olmadı. (yeni apn aç-avea internet-internet-kaydet). Yapmam gereken başka bir şey varmı. Kızgınlıktan operatörü değiştireceğim.
    Bu arada forumda bu soruya cevap aradım ancak arama çalışmıyor. O nedenle yazayım dedim. Şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 21822183218421852186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.