Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2185. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21832184218521862187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battery Doctor kullanan var mı? İşe yarıyor mu?
  • kimya01 K kullanıcısına yanıt
    Veriler otomatik olarak geldi sanırım. Kaydettiginizde seçili olan Wap oluyor mobil erişim noktalarında. Onu kontrol ettinizmi? Kaldı ki öyle olsa bile whatsapp falan çalışmasada,internete girebilmeniz lazım. Wi-Fi ile bağlanabiliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexis zorbas

Battery Doctor kullanan var mı? İşe yarıyor mu?

Tasarruf için Greenpower kullanıyorum işe yarıyor.Aynı şey değil işleri ama Greenpower daha iyi tasarruf sağlıyor bence.Ama sim bir tane ise ve birinci slot'a takılırsa.Yoksa bu ve benzeri app lerin hiçbiri çift sim desteği vermiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı tasarım kılıflardan 3 tane aldım geçen günlerde. tanesi 11 tl + ekran koruyucu + stylus kalem ( kargo 3 tl )
    sanalpazardan ( edit : silikon veya rubber her ikisinden de var )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmir -- 19 Ocak 2014; 14:54:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

Tasarruf için Greenpower kullanıyorum işe yarıyor.Aynı şey değil işleri ama Greenpower daha iyi tasarruf sağlıyor bence.Ama sim bir tane ise ve birinci slot'a takılırsa.Yoksa bu ve benzeri app lerin hiçbiri çift sim desteği vermiyor.

Tek sim kart kullanıyorum fakat kart, boyutu büyük olduğu için Sim2 kısmında takılı.

Bahsettiğiniz uygulama bu mu?

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.gpo.greenpower&hl=tr

Eğer öyleyse, telefon şarjda iken uygulamayı kapatmamız gerekiyor mu?
  • Birkhoff kullanıcısına yanıt
    Hmm ok

• Şuan GMD 16 GB yi en uyguna nereden alabilirim?
  • esmir kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf alabilirmiyiz?
  • silikon kılıf sade
    desenli kılıf

11 tl ben aldım gayet güzel. silikon olanlar daha iyi

edit : bir önceki sayfada verilen 17 tl lik kılıfın mavisinden de almıştım bende. pek sevmedim diğer kılıflardan biraz daha kalın çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmir -- 19 Ocak 2014; 15:48:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenereSevdalı

Şuan GMD 16 GB yi en uyguna nereden alabilirim?

Migrosta en son 30 a idi
    Sandisk ultra micro sd

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234c

quote:

Migrosta en son 30 a idi
    Sandisk ultra micro sd

Dostum yanlış anladın general mobile discovery 16 gb telefonu en uygun nereden alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: kimya01

Üstadlar merhaba. Bu telefonun 16GB lık versiyonundan aldım. Ancak bir türlü mobil olarak internete giremiyorum. Hattım avea. Avea bayisine gittim ayarlar tamam dediler. Denediler çalışmadı. MH ile görüştüm belirttikleri ayarları aynen yaptım yine olmadı. (yeni apn aç-avea internet-internet-kaydet). Yapmam gereken başka bir şey varmı. Kızgınlıktan operatörü değiştireceğim.
    Bu arada forumda bu soruya cevap aradım ancak arama çalışmıyor. O nedenle yazayım dedim. Şimdiden teşekkürler

bende internete girememiştim, ama bende bulunan sim normal ebatlarda 32 bit olanlardandı, avea bayisi 32 bit olanlar internete girmiyor demişti, avea bayiisinden aynı numara ile ikiz 64 bit normal sim çıkarttım bir saate kalmadı açıldı normal olarak internete giriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmir

silikon kılıf sade
    desenli kılıf

11 tl ben aldım gayet güzel. silikon olanlar daha iyi

edit : bir önceki sayfada verilen 17 tl lik kılıfın mavisinden de almıştım bende. pek sevmedim diğer kılıflardan biraz daha kalın çıktı.

bende Kliksadan orijinal flip cover kılıf aldım nasıl orijinal getirmişler anlamıyorum, resmen rezillik, arka kapak çok kaba düşmüş cihazı kalın gösteriyor, birde arka kapak çok zormu zor çıkartılıyor, neyin orjinali ise anlamadım gitti, bir daha mı orijinali görmeden almam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömerçip1 -- 19 Ocak 2014; 16:59:39 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1234c

quote:

Migrosta en son 30 a idi
    Sandisk ultra micro sd

Dostum yanlış anladın general mobile discovery 16 gb telefonu en uygun nereden alabilirim

Pardon kafam dalgın biraz

• Arkadaşlar bugün 4 gb beyazını aldım,

android sürümü 4.2.1

çekirdek sürümü 3.4.5

şimdi burada okuduğum kadarıyla çoğunuz güncellemeden memnun değilsiniz,

bende de hazır yüklenmemişken böyle kalsın mı? yoksa yükleyeyim mi?

saolun şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömerçip1

quote:

Orijinalden alıntı: kimya01

Üstadlar merhaba. Bu telefonun 16GB lık versiyonundan aldım. Ancak bir türlü mobil olarak internete giremiyorum. Hattım avea. Avea bayisine gittim ayarlar tamam dediler. Denediler çalışmadı. MH ile görüştüm belirttikleri ayarları aynen yaptım yine olmadı. (yeni apn aç-avea internet-internet-kaydet). Yapmam gereken başka bir şey varmı. Kızgınlıktan operatörü değiştireceğim.
    Bu arada forumda bu soruya cevap aradım ancak arama çalışmıyor. O nedenle yazayım dedim. Şimdiden teşekkürler

bende internete girememiştim, ama bende bulunan sim normal ebatlarda 32 bit olanlardandı, avea bayisi 32 bit olanlar internete girmiyor demişti, avea bayiisinden aynı numara ile ikiz 64 bit normal sim çıkarttım bir saate kalmadı açıldı normal olarak internete giriyorum.

Simi kestirdiysen belki sim e bi zarar gelmiştir. Sim i başka bi telde dene ve tele de başka sim tak dene. Sorun ya simde ya da telde

• quote:

Orijinalden alıntı: Bırak Zaman Aksın

Arkadaşlar bugün 4 gb beyazını aldım,

android sürümü 4.2.1

çekirdek sürümü 3.4.5

şimdi burada okuduğum kadarıyla çoğunuz güncellemeden memnun değilsiniz,

bende de hazır yüklenmemişken böyle kalsın mı? yoksa yükleyeyim mi?

saolun şimdiden.

Son sürümde de aynı şey yazıyo. Bu yazıların altında derleme numarası yazıyo v6375 gibi. Seninkinde orda ne yazıyo?

• Telefonun hangi part olduğunu nasıl anlıyoruz? Kutusunda mı yazıyo?

• Kablolu modeme nasıl bağlanabilirim wi-fi ile ? Pc windows xp sp3
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

Tek sim kart kullanıyorum fakat kart, boyutu büyük olduğu için Sim2 kısmında takılı.

Bahsettiğiniz uygulama bu mu?

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.gpo.greenpower&hl=tr

Eğer öyleyse, telefon şarjda iken uygulamayı kapatmamız gerekiyor mu?

Evet bu.Hayır kapatmak gerekmiyor.Sim kestirip birinci'ye takabilirsiniz.Bu program için olmasa bile birinci slotta kullanmanızı tavsiye ederim.Daha sağlıklı oluyor.Bir ay ikinci slotta kullandım, sonra kestirip birinci slota taktım,internet veri alışverişi daha sorunsuz olmaya başladı.

• 
Sayfa: önceki 21832184218521862187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.