Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2147. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21452146214721482149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler sabah whtsappı açtım ama arkadaşımın biri silinmişti. Hemen rehbere baktım rehberden de silinmiş. herkes duruyor sadece 1i silinmiş. Bu nasıl oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakamali

Merhaba.
    Telefonu bazen orijinal şarj cihazıyla, bazen de S3 Mini 'nin şarj cihazıyla şarj ediyorum. Bu, telefonun stabil çalışmasına engel teşkil eder mi?

Orjinal sarj kablosunu kesinlikle kullanmayın, sorunlu çünkü. Samsungu kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: Bastien

Beyler sabah whtsappı açtım ama arkadaşımın biri silinmişti. Hemen rehbere baktım rehberden de silinmiş. herkes duruyor sadece 1i silinmiş. Bu nasıl oluyor?
    quote:

Orijinalden alinti: Terliksi Hayvan

Beyler sabah whtsappi açtim ama arkadasimin biri silinmisti. Hemen rehbere baktim rehberden de silinmis. herkes duruyor sadece 1i silinmis. Bu nasil oluyor?

Yanly?lykla silmi?sindir yoksa kendy kendine neden silsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk26faruk

Arkadaşlar orjinal s4 şarj alet almayı düşünüyorum. Bizim aletin amper değeri 1 s4ün 2. Acaba bir sıkıntı olur mu? Biraz araştırdım sorun olmayacağı söyleniyor ama emin olamadım. Bu şekilde kulanan var mıdır?

Sorun olmaz.daha hizli sarj olur telefonun.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter_06

Arkadaşlar desen kilidi birçok kez yanlış girildiği için google kullanıcı adı ve parola soruyor cihaz. Ancak wifi yada 3g açık olmadığı için kabul etmiyor. Format atmadan yapılabilecek bir şey var mı? İnterneti bir şekilde açma şansım olur mu?

Kilit aktifken bildirim cubugunu cek asagiya wifiyi ac:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

quote:

Merhaba.
    Telefonu bazen orijinal şarj cihazıyla, bazen de S3 Mini 'nin şarj cihazıyla şarj ediyorum. Bu, telefonun stabil çalışmasına engel teşkil eder mi?

Bazı değerleri farklılık gösteriyor şarj cihazında. Beni düşündüren de bu. Sanırım PC'ye bağladığım herhangi bir usb kabloda sıkıntı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amorcalient

quote:

Orijinalden alinti: Terliksi Hayvan

Beyler sabah whtsappi açtim ama arkadasimin biri silinmisti. Hemen rehbere baktim rehberden de silinmis. herkes duruyor sadece 1i silinmis. Bu nasil oluyor?

Yanly?lykla silmi?sindir yoksa kendy kendine neden silsin.

Gece yatarken baktım whatsappa vardı. sabah kalktım yoktu. R ehbere hiç girmedim zaten

• quote:

quote:

quote:

Merhaba.

Bazı değerleri farklılık gösteriyor şarj cihazında. Beni düşündüren de bu. Sanırım PC'ye bağladığım herhangi bir usb kabloda sıkıntı olmaz.

Sarj soketini kullan, kabloyu kullanma

• Gökaydinho kullanıcısına yanıt
    tesekkurler, akşam deneyip bilgilendiririm
  • Arkadaşlar şöyle bir sıkıntım var; Çin'den 3200 Mah batarya aldım,
    şuan o takılı ilk zaman sıkıntı yoktu. Bugün batarya %84e kadar şarj oldu sonra bir anda şarjdayken %97ye fırladı ve hızlı bir şekilde şarj %100 oldu. Format atmadan bunu çözebilmenin bir yolu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gülcem1sn

Merhaba cihazimin ekraninda 2 adet beyaz nokta mevcut olu piksel gibi cok goze batiyor acaba buny garantiye versek degisim olur mu cok rahatsiz edici oluyor artik

yapıyolar, benim telefonun ekranı garanti kapsamında değişti. bence servise verin, hakkaten rahatsız ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sado2210 -- 8 Ocak 2014; 13:38:42 >
  • arkadaşlar telefonum gm discovery 16 gb..internetsiz tv izleme programı varmı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sado2210

quote:

Orijinalden alıntı: gülcem1sn

Merhaba cihazimin ekraninda 2 adet beyaz nokta mevcut olu piksel gibi cok goze batiyor acaba buny garantiye versek degisim olur mu cok rahatsiz edici oluyor artik

yapıyolar, benim telefonun ekranı garanti kapsamında değişti. bence servise verin, hakkaten rahatsız ediyor.

Hocam telefonu kaç günde tamir ettiler?
  • Ben ekranı çatlattım onu değişttirdim 2 hafta sürdü.

• ARKADAŞLAR GMD ALINIR MI ?
    ARTILARINI VE EKSİLERİNİ YAZABİLECEK OLAN VAR MI ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba.

Sarj soketini kullan, kabloyu kullanma

Anlamadım. Prizden değil de PC'den şarj et mi diyorsunuz?
  • Arkadaşlar telefonu TV ye bağlayamadım birtürlü aparatta aldım ama tv ye görüntü nasıl gider bilmiyorum?
  • Arkadaşlar ben telefonu yere düşürdüm sorun olmadı ama daha sonra sorun olurmu

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

ARKADAŞLAR GMD ALINIR MI ?
    ARTILARINI VE EKSİLERİNİ YAZABİLECEK OLAN VAR MI ?

Alınır hocam. 3 aydır kullanıyorum gayet memnunum. Hiç pişmanlık duymadım aldığım için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _u_Ğ_u_R_

arkadaşlar telefonum gm discovery 16 gb..internetsiz tv izleme programı varmı acaba.

İnternetsiz tv izlemeniz mümkün değil

• 
Sayfa: önceki 21452146214721482149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.