Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu telefonu alacam bu gün ayın 19'u bakalım ne zaman bulabileceğim
  • @ardaakman

Ben teşekkür ederim konuyu kısa sürede tamamlayacağım.Darty den aldığım bilgiye göre ellerinde stok yok geldiği zaman kargoluyacaklar.Bu sürede 1 hafta civarı sanırım ama bana pek gerçekçi gelmedi 2-3 hafta sürebilir belki mavi ve siyah için.
  • Bulursam ben de bir tane alacağım ama resmen talan edilmiş yok satıyor.
  • Kardeşime telefon araştırıyordum.Bu telefon gerçekten iyi bir alternatif.Birde inceleyebilecek bir yer bulabilirsem süper olacak
  • Fiyat/Performans canavarı. Tek eksiği aksesuar lazım umarım kısa zamanda getirirler kılıf falan
  • Kulaklık ses çıkışını merak ediyorum.Bir s3 mini gibi varmıdır? Ses çipi hakkında bilgisi olan mevcut mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Del Murder -- 19 Haziran 2013; 23:17:02 >
  • @cyber71khan

Konuya ekledim hocam ellerinize sağlık çok teşekkürler.

@Lazomir

Çinden Hindistan modeline uygun bulduk hocam konuya ekliyorum.

@Del Murder

Hocam tam anlayamadım fakat yardımcı olmaya çalışıyım.3,5mm jak giriş ve DTS Sound Desteği var.Sesin kaliteli olduğu söyleniyor.Youtube de bir video vardı hatta konuya ekliyorum en kısa sürede.
  • 20.06.2013 00.00 itibari ile konunun eksiği bir inceleme videoları kaldı onları da yarın ekleyeceğim.Yarın mesai var erken kalacağım herkese hayırlı akşamlar.Eksikleri soruları vs belirtirseniz en kısa sürede düzenlerim.
  • Storm Worm kullanıcısına yanıt
    Hocam 3.5 mm jack çıkışındaki kulaklıklara verilen ses kalitesini merak ediyorum.Bir kaç telefonda denk gelmişti ses hem kısık hemde çamur gibi veriyordu.Telefonda müzik dinleyecekler için çok önemli detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

TEST SONUÇLARI

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** *** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** *** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** *** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ ***

KAMERA KARŞILAŞTIRMASI

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** *** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ ***
    Discovery iso100 f2.2 1/22 ................Galaxy s3 iso100 f.2.6 1/20

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ ***  *** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ ***

HEDİYE GELEN EKRAN KORUYUCU

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** *** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ ***

GPS TESTİ VE HAFIZA KARTINA UYGULAMALARI KURMA AYARI

STOREOİD VE RADYO

storoid ikinci mağaza mı ??
  • Ellerine sağlık hocam konu çok iyi olmuş. Yukarı pek bakamadım koydunmu bilmiyorum ama koymadıysan diğer konu linkinide koy dileyen gitsin okusun karmaşayı 1 soru 111 krre sorulurmu yahu az oku oncesini veya konu içi arama yap. İlk alanlardanım iyikide almışım..

Şu kılif için kişi sayısı belirlesek getirdirdik çindrn toplu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steroid telefon içinde bir uygulama. Mağaza ordan radio flash felan indire bilirsin.

• Siyah için takipteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cyber71khan

Forumber hocam cortex a7,cortex a9 dan daha sonra çıkmıştır.MTK nın bu telefondaki MTK MT6589 isimli işlemcisi, a8 den hiç yoksa %100 daha hızlıdır.(en basit örnek antutuda ideos x5 5bin küsür alırken discovery 13bin(en düşük gören 12700 küsür gördü) küsür almakta.
    Cortex a7 cortex a15 in güç tasarrufunun öne çıkarıldığı bir jenerasyonudur.

küçükten büyüğe hız sıralaması yaparsak(soldan sağa);
    Cortex a5 < cortex a8 < cortex a7 <cortex a9 < cortex a15 şeklinde olur

Şarj konusunda ise en az tüketen işlemci mimarisi cortex a7 dir.

kısacası cortex a7,
    cortex a9'a yakın performansı,daha az enerji tüketmesi(cortex a9 dan %50 tasarruflu ve daha verimli çalışması nedeni ile ısınmaması)
    nedeni ile cortex a7, a8 den daha iyidir.(benim fikrim a9 danda iyidir işlemlerde daha verimli olması nedeniyle)

Sağolun hocam açıklama için

A5 ile karıştırmışım ben
  • Ellerine sağlık kardeşim böyle bir konu gerekliydi güzel olmuş.
  • Detaylı antutu arkadaşlar merak eden varsa
  • Benimde bazı sorularım olacak:
    1 Klube giriş ücretli mi
    2 Damsız girebiliyormuyuz
    3 Girişte üst baş araması var mi ;p
    Hayirli olsun arkadslar diğer başlığı sıcak fırsat olarak kullanalım artık ben cepten giriş yaptığım için o sayfanin ilk yazısini çok iyi duzenleyemedim kusura bakmayın ancak boyle bir cihazi Turk sitelerinde ilk duyuran kisilerden biri olmanin gururunu yasiyorum. Cihazi arastirmak icin google a adini yazdigimda sadece Telpa ve Darty cikiyordu sonuc olarak simdi ise bi ton site cikiyor. Tekrar hayirli olsun herkese

• popüler konularda s4, htc one ve xperia z gibi konuları tokatlayıp geçeceğini düşünüyorum.

sabredebilen biraz beklesin çünkü bu telefondan sonra gm veya başka firmalar daha iyilerini uygun fiyattan piyasaya sürecektir.

sabredemeyenler alsın kullansın tam bir fiyat/performans ürünüdür.

ayrıca root işlemleri için takip.
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkürler. Sıcak fırsatlarda yürüdük gittik. Fırsat tam bir fırsattı gerçekten. Bir de ürüne ulaşabilsek tam olacak.
  • xda'da çok yakında Gionee E3 için yani GM Discovery için custom rom yayınlanacakmış. Şu an için 2 çalışma var. Bu gidişle custom romlarda artacak. Alternatifimiz olacak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.