Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (1830. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18281829183018311832
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dengizhan

azımsanmayacak kadar var ne yazık ki

bu konuyla ilgili olarak ben orjinal kablosunu kullanıyorum ama yuvaya girişini zorlaştıran tırnakları aşağı doğru bastırdım rahatça takabiliyorum diger arkadaşlarada bu yöntemi tavsiye ederim

aynısını bende yaptım ama biraz daha büksek iyi olacak :)

bu arada discovery alan/ alacak olan arkadaşlar yetti artık bu şarj soketi arızalanıyor muhabbeti ,hatta baydı

almış olan arkadaşlar satsa da kurtulsak

ve yeni alacak arkadaşlar bakın bu cihazın şarj girişini zorlarsanız bozuluyor ve servis 50 tl. istiyor hiçbir firma siz şarj soketini bozduğunuzda ücretsiz yapmaz (yapan varsa da prestij bozulmasın diye yapar,ayrıca zaten pahalı bir telefon olduğundan bu tür işler firmayı sarsmaz)

ayrıca kamerada pembeleşme var

lütfen mızmız kişiler alıp boş yere bilgi kalabalıklığı ve alacak olanların kafasını karıştırmasın
  • arkadaşlar video çözünürlük ayarını bulamadım bi yardım eder misiniz ?
  • arandur kullanıcısına yanıt
    aynı şey bende de oluyor. sinir etti resmen. kayıt olduğu yerle ilgili değil, iki dosya da hafıza kartında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkef16

quote:

Orijinalden alıntı: scoupman

alayım mı diye düşünürken burada yazılan bazı sorunları okuyunca vazgeçtim..çin malı çin malıdır...kullandıkça sorunlar artacaktır.. büyükler ucuz etin yahnisi olmaz derken yanılmamışlar.. en son huawei ideos ile sonuçlanan kötü anılarımdan sonra artık samsung nokia iphone vs markalar dışında bir marka almaya töbeliyim.. trident de android telefon üretimi yapmış 199 tl..inceledim resmen dökülüyor...

Arkadaşım diğer telefonlar bile çinde üretiliyor ozaman samsung vs.. diğer telefonlarıda almayalım bu mantıkla.

eğer böyle düz mantık düşünürseniz almamanızda fayda var...kısacası diğer telefonlarda bunda görünen sorunların, ölü pixeldi, pembe çeken kameraydıi kulaklık seçmeydi, 3g sorunuydu vesayreydi beşte biri bile görülmüyorsa bunda bir sorun var demekki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoupman -- 5 Kasım 2013; 20:01:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

quote:

biraz daha küçük boyutlu olan aparatları tak ve kulağın içine doğru bastır

küçük boyutlu aparat derken anlamadım ama kulağıma bastırdığımda da kulağım garip oluyor. yeni kulaklık alacağım

Önceden dinlemediğiniz kulaklığı satın almayınız. Bu telefonun kulaklık seçme gibi bir huyu var.Yurt dışından aldığın sony kulaklık bu telefonda berbat çalışıyor. Yaklaşık 10 adet farklı kulaklıkla deneme yaptım en iyi performansı kendi kulaklığı ile veriyor.

Saygılarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana flip cover açılınca ekranıda açan uygulama lazım eğer bilen varsa lütfen söylesin flip cover aldım açıyorum tuşa basıyorum uğraşması zor oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekremucanok

Yav birde şu arama yapılıp karşı taraf telefonu açtığında ki titreşim bildirimini nasıl kapatıyoruz...
    Daha doğrusu bütün titreşimleri nasıl kapatıyoruz :)

arama kısmına gir. ordan ayarlar kısmından arama yanıtlama bildirimini devre dışı bırak
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat

quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

quote:

biraz daha küçük boyutlu olan aparatları tak ve kulağın içine doğru bastır

küçük boyutlu aparat derken anlamadım ama kulağıma bastırdığımda da kulağım garip oluyor. yeni kulaklık alacağım

Önceden dinlemediğiniz kulaklığı satın almayınız. Bu telefonun kulaklık seçme gibi bir huyu var.Yurt dışından aldığın sony kulaklık bu telefonda berbat çalışıyor. Yaklaşık 10 adet farklı kulaklıkla deneme yaptım en iyi performansı kendi kulaklığı ile veriyor.

Saygılarımla

Philips marka kulaklik vardi evde onunla denedim ses gayet guzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: metin-22

Bana flip cover açılınca ekranıda açan uygulama lazım eğer bilen varsa lütfen söylesin flip cover aldım açıyorum tuşa basıyorum uğraşması zor oluyor

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.danielkao.autoscreenonoff

Bu linkten indirebilirsin ücretsiz ve kullanışlı bi uygulama
  • telefonda hafiza sorunu var.surekli storage hatasi veriyor.16gb hafiza karti var uygulamalar orda ama yine kendi sistem hafizasini bi sekilde sisiriyor.2.25gb telefon hafizasi var.bunu sistem hafizasina dahil edebilir miyiz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: bidad43

quote:

Orijinalden alıntı: metin-22

Bana flip cover açılınca ekranıda açan uygulama lazım eğer bilen varsa lütfen söylesin flip cover aldım açıyorum tuşa basıyorum uğraşması zor oluyor

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.danielkao.autoscreenonoff

Bu linkten indirebilirsin ücretsiz ve kullanışlı bi uygulama

Çok teşekkür ederim flip cover aldım bide tuşa basmakla uğraşıyordum ama program çok işime yaradı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0110engin

az önce 16gblık olanını aldım. telefonda ekran mavi renkteyken 2 ölü piksel, siyah renkteyken 3 ölü piksel görünüyor. goldla iletişime geçtim. hemen ürünü kutusuyla faturasıyla ve ne talep ettiğinizi belirten bir not ile kargoyla geri gönderin ilgileniip sizle iletişime geçicez dediler.
    benim sorum şu:
    ben bu nota tam olarak ne yazayım nasıl yazayım yani uslub olarak soruyorum :)
    yardım edebilecek varsa sevinirim. kara kara düşünüyorum yarım saattir nasıl cümle kursam diye :)

yardım edebilcek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arandur

quote:

Orijinalden alıntı: Turkuaz!

"YARDIM"

Arkadaşlar galeride iki tane Camera dosyası gözüküyor ne yaptıysam teke düşmedi nasıl düzeltebilirim.

Hocam biri telefon hafızasında birisi sd kartınızda olabilir, bir bakın isterseniz.

Bu yeni guncellemeyle gelen bir sorun buna benzer birkac sorun daha var yeni gelecek guncelleme ile bu sorunun giderilmesini bekliyoruz bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: balomer

arkadaşlar video çözünürlük ayarını bulamadım bi yardım eder misiniz ?

yok mu kimse
  • quote:

quote:

az önce 16gblık olanını aldım. telefonda ekran mavi renkteyken 2 ölü piksel, siyah renkteyken 3 ölü piksel görünüyor. goldla iletişime geçtim. hemen ürünü kutusuyla faturasıyla ve ne talep ettiğinizi belirten bir not ile kargoyla geri gönderin ilgileniip sizle iletişime geçicez dediler.
    benim sorum şu:
    ben bu nota tam olarak ne yazayım nasıl yazayım yani uslub olarak soruyorum :)
    yardım edebilecek varsa sevinirim. kara kara düşünüyorum yarım saattir nasıl cümle kursam diye :)

yardım edebilcek olan var mı?

cihaz degisim talep ediyorum diyeceksin telefon elime ulastiginda gerekli testleri yaptim ve olu piksel ile karsilastim gerekli evraklar mevcut cihazin sifir acilmamis kutu olarak degisimini talep ediyorum eline ulasma ve aldigin firmaya gonderi tarihlerini belirt ve gerekirse yasal haklarimi kullanacagimi bildiririm diye yazip ayrintilari ile sorununu belirt kesinlikle degisim iste tamir felan asla kabul etme ve beni madur ettiniz birvan once cihazimin elime ulasmadini istiyorum dersinvsonucu yazarsin merak etme alirsin

• Arkadaslar su anda elimde vodafondan tarife ile alinma galaxy w var daha bitmedi odemeleri garantisi devam ediyor ama garanti belgesinde coktan bitmis gozukuyor telefonu ne zaman aldigimiz faturada gozuktugunden sikinti olmayacagini soylediler ama . Onu satabilirmiyim satarsam kaca satarim.wonder i satip bunu almayi dusunuyorumda ustune ne kadar koymam gerekir.

Bi aralar 600 tl imis simdi 650 falan olmus

• Hisuite de hiçbir sorun yaşamadan bağlanıyorum fakat kişileri görmüyor. rehber boş. bu yüzden yedekde alamıyorum hiçbirşeyde yapamıyorum. Kişi okuma yetkiside açık herşey yolunda gözüküyor ama kişiler yok. Çözmünü biliyormusunuz acaba ?
    Moroboro yu dendim. ondada program hata verip kapanıyor. Bi pc suite bulamadım hem yedek alacak hem yönetecek :( Lütfen yardım. @Storm Worm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikocan -- 5 Kasım 2013; 21:06:37 >
  • Numaralar sim üzerindeyse telefon hafızasına alıp bir deneyin.Benim tavsiyem myphone uygulamasını deneyin yada airdroid.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hikocan

Hisuite de hiçbir sorun yaşamadan bağlanıyorum fakat kişileri görmüyor. rehber boş. bu yüzden yedekde alamıyorum hiçbirşeyde yapamıyorum. Kişi okuma yetkiside açık herşey yolunda gözüküyor ama kişiler yok. Çözmünü biliyormusunuz acaba ?
    Moroboro yu dendim. ondada program hata verip kapanıyor. Bi pc suite bulamadım hem yedek alacak hem yönetecek :( Lütfen yardım. @Storm Worm

Hocam rehberi telefonda tutmak ve bilgisayara yedek almak çok hantal ve eski bir metot. Önerim gmail üzerinde rehber tutmanız ve başka bir mail adresine yedek almanız.

Rehbere girin. Sol alt tuşla içe-dışa aktar seçin. Önce kaynağı sonra kopyalayacağınız yeri seçin. Böylece birden fazla yerde rehberi tutabilirsiniz. Kullanırken gene tek noktadan kullanırsınız.
  • arandur kullanıcısına yanıt
    Storm Worm kullanıcısına yanıt
    evet rehber işini gmail ile çözmek en mantıklısı sanırım. teşekkürler.
    myphone gördü kişileri. airdroid de aynı şekilde çalıştırdım güzelmiş hatta ama masaüstü olduğu için pc usb den bağlanınca pc nin interneti gitti :))@arandur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikocan -- 5 Kasım 2013; 21:32:37 >
  • 
Sayfa: önceki 18281829183018311832
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.