Şimdi Ara

General Mobile Discovery 3200mAh Batarya (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
13
Favori
60.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dolucana

http://www.aliexpress.com/item/High-capacity-battery-for-Gionee-E3-ELIFE-BL-C008A-2500-mah-3-7V-Original-Business-battery/1332539734.html

yanlış hatırlamıyorsam bunun artı eksi uçları ters yerde
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 0110engin

burda bişiler yazıyor ama tam anlıyamadım. turkish falan da diyo bizden bahsediyor galiba
    http://www.aliexpress.com/item/80-discount-2pcs-High-capacity-battery-for-gm-discovery-for-Turkish-customers-2500mah-battery-for-Gionee/1453351407.html

Bundan alan bi arkadaşda var forumda lakin cevap vermiyor eğer 3200 mah lık tırt cıkarsa bundan alıcam lakin bu linkdekinden değil bunda 179$ yazıyo sanırım toplu alım için o link.

Senin yolladığındakiyle aynı dostum resimlerde adlarıda kontrol ettim.

• yanlış hatırlamıyorsam battery monitör diye bir program vardı. bu işi yapıyordu galiba
  • quote:

yanlış hatırlamıyorsam battery monitör diye bir program vardı. bu işi yapıyordu galiba

Ne işe yarıyor tam anlamadım açıkcası?

Bu arada sohbet konuşması gibi baya bi spam yaptık.
  • quote:

quote:

yanlış hatırlamıyorsam battery monitör diye bir program vardı. bu işi yapıyordu galiba

yukarda arkadaş sormuş bataryanın kaçlık olduğunu gösteren program var mı diye. yanlış hatırlamıyorsam bu program gösteriyordu
  • quote:

quote:

quote:

yukarda arkadaş sormuş bataryanın kaçlık olduğunu gösteren program var mı diye. yanlış hatırlamıyorsam bu program gösteriyordu

Heh bende bunu araştırcaktım ama dediğin uygulamayı yazdım cıktmadı.

CPU-Z de battery kısmında voltage'ını gösteriyor ama mah göstermiyor acıkcası onu öğrenmenın bi yolu olsa süper olurdu.

Sanırım bu;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.manor.currentwidget

azmettim buldum.

http://apkgalaxy.com/android-apps/battery-monitor-widget-pro-v2-8-1-apk.html

Bu daha iyi öncekini cözmedim hatta bunu 3200 mah bataryayı alan arkadaşa yollim testleri yaparken bu yardımcı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolucana -- 7 Kasım 2013; 23:07:27 >

• yolla yolla. herkes gelişmeleri merak ediyo çünkü
  • Biri benim kargoya bakabilirmi fazla anlamıyorum RE651065381SE tşkler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu Battery Monitor Widget Pro yazılım ile test ettim ama kendi bataryasını 1000 mah gördü bende sasırdım nasıl olur diye gerçekten bu telefonun bataryası 1000 mah mı?

ekran görüntüsü

General Mobile Discovery 3200mAh Batarya
  • 3200 mah pili satın alan yok mu Battery Monitor Widget ile yada prosuyla yapın testi orada mah değeri yazıyor benim orjinal pilde 1000 mah gösteri saskınlık içerisindeyim 1800 mah diyorlardı 1000 mah gösteriyor belki yazılım dandikte olabilir orasından da çok emin değilim ama o yazılım yükleyin bir mah değerini bakın
  • iboak İ kullanıcısına yanıt
    Ben de yükledim aynı şekilde gösteriyor, ancak costumize ederseniz yani 1000'i 1800 yazarsanız ona göre yazıyor. Programın bataryayı amper cinsinden ölçtüğü falan yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onderkuru1981

Ben de yükledim aynı şekilde gösteriyor, ancak costumize ederseniz yani 1000'i 1800 yazarsanız ona göre yazıyor. Programın bataryayı amper cinsinden ölçtüğü falan yok...

bende sana katılıyorum bataryanın 1000 mah olsanın imkanı yok 1000 mah olsa bile o kadar oyun oynanamaz bile 3 saat yakın oyun oynatıyor telefon 1000 mah ile o kadar sürmez bile zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iboak -- 8 Kasım 2013; 19:33:46 >
  • Bu arada aliexpress.com da önceden bl-c008a diye artınca bir sürü ürün çıkardı şimdi "0"diyor başka ürünleri gösteriyor ki arama yaptığım sayfadaki ürünün açıklamasında bl-c008a yazıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kardes bibyanlisin var, ben 5 saate yakin oynadim bazen 5.5 saati buldu. Fakat 3g yi acsam oyundan fazla sarz yiyor :)

battery monitor programında ayar yapmanız gereken bir yer var.
    calibration kısmına gelin. oraya geldiğinizde batterynin gerçek değerini 1800 olarak yazın. doğru ölçümü o zaman yapar.
  • Nerde kaldi ya bu batarya ?

• beyler bugün birkaç kişiyle konuştum şu bataryayı kullanıyorlar 4 kişi almışlar. biraz indirim yapmış satıcı. kullanan kişi de 1800 lüğe göre fark ettirdiğini söylüyor bataryanın..burdan toplanıp topluca alırsak bize de indirimli gönderebilir
    http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-High-capacity-battery-for-gm-discovery-and-for-Turkish-customers-2500mah-battery-for-Gionee/1461007911.html
  • Fark oluyor deniyorda acaba 40 TL verdirecek kadar oluyor mu?

• bataryanın ömrü merak ediliyor takip.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.