Şimdi Ara

General Mobile Discovery 16GB kapasiteli versiyonu satışta (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
2
Favori
19.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: salsakingss

quote:

Orijinalden alıntı: realnightwolf

quote:

Orijinalden alıntı: ReiseReise

beyler bu telefonda 4 gb ile 16 gbnin uygulama yükleme hafızası aynımı ?hafıza kartına uygulama kurup kullanabiliyoruz mu ?

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ReiseReise

beyler bu telefonda 4 gb ile 16 gbnin uygulama yükleme hafızası aynımı ?hafıza kartına uygulama kurup kullanabiliyoruz mu ?

32 lik microsd aldim.tum uygulamalari oraya kuruyor cihaz default olarak.

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

16 gb modelinde kesin hafiza kartina oyun uygulama kurmak olmayabilir belkide hic olmaz 16 gb kendi hafizasi varder hafiza kartina uygulama kurmaniza izin vermez.

quote:

16 GB lık modelini alıp da kullanan var mı acaba? hafıza kartına da program kurabiliyor muyuz? burada açılan bir konuda bir arkadaş önümüzdeki ay discoverynin bir üst versiyonunu (yeni bir telefon) çıkaracağını yazmıştı. general mobile türkiyeye mail attım bu konuda cevabı bekliyorum. ona göre alacağım cihazı..

bende bu sorunun cevabını bekliyorum. 4 gbik versiyonundaki gibi 16gb lik versiyondada uygulama oyun vb herşey hafıza kartına kurulabiliyormu ?

Kuruluyor arkadasim ben aldim 16GB siyah discovery. Yaninda 32 lik sd kart aldim.tum uygulamalar orada kurulu. Kim aksini soyluyorsa ya kuru sıkı atiyordur yada bu cihazi kotulemeye calisiyordur. Ben bizzat kullaniyorum. Su an 10 gb a yakin uygulama kutulu hepsi sd kartta. Ana hafizada 10 gb a yakin bosluk var.

teşekkür ederim arkadaşım bilgilendirdiğin için

• http://www.hizlial.com/team-micro-sd-sdhc-16gb-class-10-ultra-yuksek-hizli-flash-kart-sd-donusturucu-hediyeli-tmmsd16gc10/03.006.9338.0036

Bu kart discovry uyarmı.fiyat iyi gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vatandan encard ile alınırsa 470TL ye geliyor 16gb versiyon
  • 04:00 - 07:00 arası çalan şarkının adı neydi ?
  • Arkadaşlar maksimum kaçlık sd takılabiliyor bu telefona onu merak ediyorum ?
  • 32 Gb fakat bir inceleme sitesinde yine 32 destekleyen 64 üde destekler gibi bir şey söylemişlerdi.
  • ossmantr O kullanıcısına yanıt
    pardon 659. yanlış yazmışım
  • bende bugun aldım mediamarkttan 16 gb siyah. hafıza kartı almadım, tüm uygulamalarımı telefon hafızasına kurdum. iki sim kartımıda taktım. şu an için çok çok iyi. cihazı aldıktan sonra orda arkadaşların yanında sim kart takmadan ölü pixel testide yaptık. cihaz hakkaten f/p imiş. ekran falan çok güzel. dokunmatik gayet hızlı ve yine şu an için takılma donma vs yok.

edit: tek sıkıntı bildirim ışığı gerçekten. whatsapptan biri yazdığında sadece ses çalıyor ne ekran açılıyor ne bildirim ışığı var. ama problem değil o ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extra34 -- 18 Ekim 2013; 23:10:17 >
  • Cep telefonuma sms geldi kampanya yapmışlar 659tl tek çekim fiyatı General Mobile Discovery 16GB ve ücretsiz kargo ile sizce fiyat uygunmu? teefon desteğinden müşteri hizmetlerini aradım TELPA garantili olduğunu söyledi.http://ensonbak.com/general

• quote:

Orijinalden alıntı: extra34

bende bugun aldım mediamarkttan 16 gb siyah. hafıza kartı almadım, tüm uygulamalarımı telefon hafızasına kurdum. iki sim kartımıda taktım. şu an için çok çok iyi. cihazı aldıktan sonra orda arkadaşların yanında sim kart takmadan ölü pixel testide yaptık. cihaz hakkaten f/p imiş. ekran falan çok güzel. dokunmatik gayet hızlı ve yine şu an için takılma donma vs yok.

edit: tek sıkıntı bildirim ışığı gerçekten. whatsapptan biri yazdığında sadece ses çalıyor ne ekran açılıyor ne bildirim ışığı var. ama problem değil o ayrı.

ölü piksel tesitini nasıl yaptınız yada nasıl yaptılar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realnightwolf

quote:

Orijinalden alıntı: extra34

bende bugun aldım mediamarkttan 16 gb siyah. hafıza kartı almadım, tüm uygulamalarımı telefon hafızasına kurdum. iki sim kartımıda taktım. şu an için çok çok iyi. cihazı aldıktan sonra orda arkadaşların yanında sim kart takmadan ölü pixel testide yaptık. cihaz hakkaten f/p imiş. ekran falan çok güzel. dokunmatik gayet hızlı ve yine şu an için takılma donma vs yok.

ölü piksel tesitini nasıl yaptınız yada nasıl yaptılar ?

sim kart takılırsa değişim yapmıyolarmış. ödeme yapılınca ordaki arkadaşlarla beraber telefonu kutudan çıkarıp sim kart takmadan wifi bağlayıp playstoredan dead pixel test indirip beraber test ettik. siyah ve beyaz renklerin dışında diğer renklerinde testi olduğu için yarı ölü piksel dahi olmadığına emin olup ondan sonra çıktım mağazadan. şu an içinde herhangi bir sorun yok gayet memnunum.
    ekran gidip gelme olayı bende de var ara sıra ama kafaya takmıyorum açıkçası.

edite edit: bildirim ışığı yok ama whatsapp ayarlarından kilit ekranında göster deyince ekran açılıyor mesaj gelince. ama iphoneda kullandığım bi özellik vardı. ekranı açıyor, yazan kişiyi gösteriyor ama mesaj içeriğini göstermiyordu o çok iyiydi. bunda kişiyi ve mesajınıda gösteriyor.

• 16 gb lığı vatandan 699 tl ye aldım tek şikayetim telefonla fazla oynandığında ortalama 1 günde bitiyor şarzı bir de avea da 3g ye geçtim internet hızı uçtu laptopa modem yoluyla bağladım sanki normal internet gibi hızlı telefon parasını akılllı kullanma isteyenler için bire bir.
  • Lumia 520 + 64gb Class 10 hafıza kartı almak varken daha garantisi bile adam akıllı olmayan General mobile damgalı kalitesiz Çin malı blu life play almak nedir arkadaş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AF373BF5 -- 5 Kasım 2013; 12:42:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Lumia 520 + 64gb Class 10 hafıza kartı almak varken daha garantisi bile adam akıllı olmayan General mobile damgalı kalitesiz Çin malı blu life play almak nedir arkadaş?

Her işimi gören hızlı ve ucuz bir cihaz. Garantisi olanlar çok mu süper? Seni oyalamak dışında ne işe yarıyorlar? Bilmeden yapılan bir yorum. Cihaz malzeme kalitesi çok üstün olmasa da verimlilik olarak en pahalı cihaz kadar iş görüyor. Ötesini tanımam. İsteyen HTC veya Samsunda 1500 lira verebilir. Tam bir sömürü gerçekleşiyor bizim gibi pazar ülkelerinde zaten. Ucuz ve performanslı bulmuşsan alacaksın. Uzun yıllar da kullanacaksın. Sanki malzeme kalitesi süper olan cihazı 10 yıl kullanıyorsun. en fazla 2 yıl kullanacağın cihaza o kadar para vermek acımasızlıktır. Hem kendine hem ülkene. biz zaten elektronik alete işlevsellik olarak değil daha çok aksesuar olsun diye para ödüyoruz. Yeni modeli çıkmış hadi alalım. Tasarımı süpermiş hadi alalım. İşlevsellik ve fiyat en önemlisi. Bunlar da bu cihaz da var. Gerisi bana göre boş muhabbet.

• quote:

Orijinalden alıntı: fthkn

quote:

Lumia 520 + 64gb Class 10 hafıza kartı almak varken daha garantisi bile adam akıllı olmayan General mobile damgalı kalitesiz Çin malı blu life play almak nedir arkadaş?

Her işimi gören hızlı ve ucuz bir cihaz. Garantisi olanlar çok mu süper? Seni oyalamak dışında ne işe yarıyorlar? Bilmeden yapılan bir yorum. Cihaz malzeme kalitesi çok üstün olmasa da verimlilik olarak en pahalı cihaz kadar iş görüyor. Ötesini tanımam. İsteyen HTC veya Samsunda 1500 lira verebilir. Tam bir sömürü gerçekleşiyor bizim gibi pazar ülkelerinde zaten. Ucuz ve performanslı bulmuşsan alacaksın. Uzun yıllar da kullanacaksın. Sanki malzeme kalitesi süper olan cihazı 10 yıl kullanıyorsun. en fazla 2 yıl kullanacağın cihaza o kadar para vermek acımasızlıktır. Hem kendine hem ülkene. biz zaten elektronik alete işlevsellik olarak değil daha çok aksesuar olsun diye para ödüyoruz. Yeni modeli çıkmış hadi alalım. Tasarımı süpermiş hadi alalım. İşlevsellik ve fiyat en önemlisi. Bunlar da bu cihaz da var. Gerisi bana göre boş muhabbet.

520 alıp 3yıl 64GB ile Microsoft güvencesince yaşamak varken, BLU denen cihazı mı tercih ettin

Garantisi olanlar süper evet. En azından GM gibi yüzümüze kapatmıyorlar telefonu.

• quote:

İçinde android olmadıktan sonra 1 tlye verse kaç yazar. Dandik wp ile kim uğraşacak bozulan sinirimi, millet androidle coşarken benim mal mal bakıp hayıflanmamı microsoft güvencesi düzeltebilecekmi? Lumia 520yide gördük boşboş cihaz. Bendeki galaxy y ondan bin kat daha iyi. En azından içinde android var 5. sınıf o güvendiğin microsoftun kendisinin bile önemsemediği boş bir sistem yok. Symbian varken şu wpye verilen paralara yazık. Symbian belle wpden daha iyi ama işte microsoft yüzünden nokia o defteri kapattı sonrada zaten kepenkleri kapattı. Wp pişmanlıktır.

GM Discovery içinse ilk duyurulduğu günden beri söylenenler söylendi zaten ama yinede tekrarlamak lazım. Şuan piyasada fiyat performans olarak en iyisi. Dead trigger 2 yi bile oynatıyor. Sen lumiadan anca tarayıcıdan Dead trigger 2 nin resimlerine bakarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

İçinde android olmadıktan sonra 1 tlye verse kaç yazar. Dandik wp ile kim uğraşacak bozulan sinirimi, millet androidle coşarken benim mal mal bakıp hayıflanmamı microsoft güvencesi düzeltebilecekmi? Lumia 520yide gördük boşboş cihaz. Bendeki galaxy y ondan bin kat daha iyi. En azından içinde android var 5. sınıf o güvendiğin microsoftun kendisinin bile önemsemediği boş bir sistem yok. Symbian varken şu wpye verilen paralara yazık. Symbian belle wpden daha iyi ama işte microsoft yüzünden nokia o defteri kapattı sonrada zaten kepenkleri kapattı. Wp pişmanlıktır.

GM Discovery içinse ilk duyurulduğu günden beri söylenenler söylendi zaten ama yinede tekrarlamak lazım. Şuan piyasada fiyat performans olarak en iyisi. Dead trigger 2 yi bile oynatıyor. Sen lumiadan anca tarayıcıdan Dead trigger 2 nin resimlerine bakarsın.

Asıl androidin stabilitesiyle, gereksiz artık bırakmasıyla kim uğraşacak

• Fiyatı da cihazın kendisi de şahane..

• quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

Telefonun kendi hafizasi hafiza kartlarindan cok faha hizlidir. Bunu dipnot olarak yazayim.

Sanırım bu da SD kart alın diyenlere kapak oldu
  • bu telefonda görüntülü görüşme özelliği var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.