Şimdi Ara

General Mobile Discovery 16GB kapasiteli versiyonu satışta (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
2
Favori
19.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Lumia 520 + 64gb Class 10 hafıza kartı almak varken daha garantisi bile adam akıllı olmayan General mobile damgalı kalitesiz Çin malı blu life play almak nedir arkadaş?

İçinde android olmadıktan sonra 1 tlye verse kaç yazar. Dandik wp ile kim uğraşacak bozulan sinirimi, millet androidle coşarken benim mal mal bakıp hayıflanmamı microsoft güvencesi düzeltebilecekmi? Lumia 520yide gördük boşboş cihaz. Bendeki galaxy y ondan bin kat daha iyi. En azından içinde android var 5. sınıf o güvendiğin microsoftun kendisinin bile önemsemediği boş bir sistem yok. Symbian varken şu wpye verilen paralara yazık. Symbian belle wpden daha iyi ama işte microsoft yüzünden nokia o defteri kapattı sonrada zaten kepenkleri kapattı. Wp pişmanlıktır.

GM Discovery içinse ilk duyurulduğu günden beri söylenenler söylendi zaten ama yinede tekrarlamak lazım. Şuan piyasada fiyat performans olarak en iyisi. Dead trigger 2 yi bile oynatıyor. Sen lumiadan anca tarayıcıdan Dead trigger 2 nin resimlerine bakarsın.

İşlevsellik deyince ne anladıklarını bilmiyorum. bence anlamıyorlar. Bu arada tabi ki dead trigger 2 oynatıyor cihaz. Daha ağır oyunları da oynatıyor. Dead trigger2 o kadar ağır bir oyun değil. Shadow Gun oyununu en yüksek ayarda oynattım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReCoMaX

bu telefonda görüntülü görüşme özelliği var mı?

var dün görüştüm..
  • 4" leş çözünürlükteki telefonu millet napsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GiantModde

quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

Telefonun kendi hafizasi hafiza kartlarindan cok faha hizlidir. Bunu dipnot olarak yazayim.

Sanırım bu da SD kart alın diyenlere kapak oldu

teorik olarak öyle olsa da olay tam olarak öyle değil bazen dahili hafızalar class10 sd kartlardan yavaş oluyor. şu test uygulamalarını deneyip test etmek gerek hangisi daha hızlı;
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.a1dev.sdbench&hl=tr
    https://play.google.com/store/apps/details?id=ales.veluscek.sdtools&hl=tr

• quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Telefon prim yaptıkça fiyatı yükseliyor.

4gb kapasitelisi 600tl, 16gb olaninin 700tl olmasinda gariplik yok, gm 12gb i 100tl ye satiyor, apple 16gb i 300tl ye satiyor

Ne olsaydı peki fiyatı 600-900-1200 diye mi gitseydi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

quote:

4gb kapasitelisi 600tl, 16gb olaninin 700tl olmasinda gariplik yok, gm 12gb i 100tl ye satiyor, apple 16gb i 300tl ye satiyor

Bu anlamı nasıl çıkarttın hayret...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Matematikte oran-orantı mı görmedin arkadaşım ?
    Olur o zaman General Mobile öyle yaptı diye 16GB 2150 olsun 32GB olanını 2250 olsun ondan sonra da 16GB olanını bakalım kim alıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Olur o zaman General Mobile öyle yaptı diye 16GB 2150 olsun 32GB olanını 2250 olsun ondan sonra da 16GB olanını bakalım kim alıyor.

adam aşmiş oran orantiyi, mantikta ve saçmalamada son nokta... bugune kadar ilk kez bu konularda oran oranti mantigini kullanan gordum, sen asmissin kardesim bu isi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

adam aşmiş oran orantiyi, mantikta ve saçmalamada son nokta... bugune kadar ilk kez bu konularda oran oranti mantigini kullanan gordum, sen asmissin kardesim bu isi...

Gerçekten aşmış.

• Merhaba arkadaşlar discovery 16 gb telefonum var ve elektronik mağazada çalışmaktayım yalnız küçük bir sorum olacak ( wifi veya mobil veri bağlantısında sistem güncelleme yaptığımda ağ probleme lütfen ağı kontrol edip tekrar deneyin hatası veriyo bunun nedeni nedir ve müşterilere sattığımız her cihazda bunu yapıyorum discovery modelinde aynı hatayı veriyor yardımcı olabilirmisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Merhaba arkadaşlar discovery 16 gb telefonum var ve elektronik mağazada çalışmaktayım yalnız küçük bir sorum olacak ( wifi veya mobil veri bağlantısında sistem güncelleme yaptığımda ağ probleme lütfen ağı kontrol edip tekrar deneyin hatası veriyo bunun nedeni nedir ve müşterilere sattığımız her cihazda bunu yapıyorum discovery modelinde aynı hatayı veriyor yardımcı olabilirmisiniz ?

söylentilere göre yeni güncelleme gelecek 2-3 gün içinde , o yüzden serverler kapalı, herkeste aynı hata var.
  • Şu telefonu alamayı düşündüğümden beri fiyatı artıyor
  • asıl merak ettiğim ve beklediğim GM topladığı parayla 2014te teknolojiyi ve standartları yine ucuz ürün imajı ile yükseltebilecekmi? Ne zaman yeni ürününü görebileceğiz....

• Mrb arkadaslar bence hic ole deli paralar vermeye gerek yok bende kullaniyorum yaklasik 1 aydir on numara bes yildiz bi cihaz tesekkurler discovery

• quote:

Orijinalden alıntı: seven44

diyer firmalara kapak olsun

• İlk akıllı telefonum ve yaklaşık bir haftadır kullanıyorum.Gayette memnunum.Ancak bir arama yapacağım zaman 'Dolaşım Uyarısı' Kullanmak üzere olduğunuz sim kart şu an dolaşımda.Şu an yerel SIM mevcut değil.Devam etmek istiyormusunuz? şeklinde uyarı geliyor.Bu bir sorunmu.Nasıl çözebilirim.Tek sim kart kullanıyorum.
  • SuperSantorelli kullanıcısına yanıt
    16 gb 580 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: susamsız

Şu telefonu alamayı düşündüğümden beri fiyatı artıyor

16 gb 580 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: altin003

16 gb 580 tl

cok ıyı fıyat,bır arkadasım da sıyah 16gb versıyonu vardı ve gayet akıcı bır cıhaz,lakın guncelleme konusunda gm dıscovery kullanıcıların endıselerı var,cıhaz guncelleme alacak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: SuperSantorelli

quote:

Orijinalden alıntı: altin003

16 gb 580 tl

cok ıyı fıyat,bır arkadasım da sıyah 16gb versıyonu vardı ve gayet akıcı bır cıhaz,lakın guncelleme konusunda gm dıscovery kullanıcıların endıselerı var,cıhaz guncelleme alacak mı?

az önce forumda okudum birisi general mobile yetkili birisine sormuş 4.4 kitkat gelcekmş .
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.