Şimdi Ara

GENERAL MOBILE DISCOVERY (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.685
Cevap
62
Favori
426.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buyuk ihtimal cin tlflarnda kullanilan mtk islemcisi vardr ozellikleri bnce fiyatina gore harika tabi incelenmeden bisey soylenemez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genel görünüşü güzel. Site tasarımı da güzel olmuş. %100 Türk malı filan yazmamışlar. Palavra yok şimdilik. Bu da iyi.
    Ama 4.7" büyük ekran hangi marka olursa olsun tercih etmeyeceğim bir cihaz. Başka mesele. 500-550 TL civarı Nokia 520 düşünüyorum.
  • Arkadaslar,general mobile aslinda huaweidir.turkiyede general mobile olarak satiliyor.dilerseniz sarj aletine bile bakin huawei yazar.yani cinin en kaliteli telefon ureticisi.mobilden girmesen tam huawei modelini bulurdum

• Baktımda bir tane bile video yok nette inceleme adına sizce neden
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkflow

quote:

Orijinalden alıntı: soniquakee

general mobile gibi bir markaya gidip 600 lira para bayılmayın sakın. tamam kağıt üzerinde her şey çok güzel de alıp kullanmaya başladığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız. kesinlikle ömürlük cihazlar değil. uğraşıp durursunuz.

Elin korelisi, amerikalısı kazansın değilmi? Onlarda zaten analarının karnında öğrendi düzgün telefon yapmayı, daha doğmamış çocuğa don biçmeyi de çok seviyoruz.

siz sanırım hiç hayatınızda general mobile marka telefon kullanmadınız. ben kullandım ve neler çektiğimi biliyorum. sadece kendi yaşadığım deneyimlerimden dolayı insanları bir nebzede olsa uyarmak istedim. yoksa isteyen istediğini kullansın yahu banane. insan sanıp insan gibi yorum yapan bende kabahat zaten.

• cpu ve gpu marka model bulan yazsın beyler
  • quote:

quote:

quote:

general mobile gibi bir markaya gidip 600 lira para bayılmayın sakın. tamam kağıt üzerinde her şey çok güzel de alıp kullanmaya başladığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız. kesinlikle ömürlük cihazlar değil. uğraşıp durursunuz.

Elin korelisi, amerikalısı kazansın değilmi? Onlarda zaten analarının karnında öğrendi düzgün telefon yapmayı, daha doğmamış çocuğa don biçmeyi de çok seviyoruz.

siz sanırım hiç hayatınızda general mobile marka telefon kullanmadınız. ben kullandım ve neler çektiğimi biliyorum. sadece kendi yaşadığım deneyimlerimden dolayı insanları bir nebzede olsa uyarmak istedim. yoksa isteyen istediğini kullansın yahu banane. insan sanıp insan gibi yorum yapan bende kabahat zaten.

Ben general mobile icin bisey soylemiorm ama kbakmayin benm milletimin yapamadigi kaliteyi koreli amerikali yapiosa parami cope atmam gidip ondan alirim. Bende bi kere trident alarak bi hata yaptm basima gelenleri bi ben bi Allah bilir benim basim agriycagina kalitelisini alir kafam rahat yasarim. Bu cihaz daha piyasada deil belki de akillari baslarina gelmistir ozelliklere gore o fiyat harika ama dedigm gbi once incelemek lazim

• sanırım cihazın orjinalini buldum

BLU Life Play
     GENERAL MOBILE DISCOVERY

http://www.gsmarena.com/blu_life_play-5359.php
    resimleri birebir aynı

üretici firma sitesi
    http://bluproducts.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingibi -- 9 Haziran 2013; 23:37:46 >

• Diğer özelliklere 4 gb dahili hafıza olmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cingibi

sanırım cihazın orjinalini buldum

BLU Life Play
     GENERAL MOBILE DISCOVERY

http://www.gsmarena.com/blu_life_play-5359.php
    resimleri birebir aynı

Aynen ozellik ve dizayn ayni

• O zaman 600tl çok bile.
  • quote:

quote:

Sen bu telefonun panelinin,işlemcisinin gpu sunun anakartinin turk yapimi olduğunu mu düşünüyorsun ki turkler kazansın gibi saçmasapan bir yorum yapmışsın!?
    Gm bu güne kadar iyi bişey mi yaptı ki bu iyi olacak..Sanmıyorum..

• şu telefonun üstünde samsung yazsa yemin ederim burda millet birbirini ezer kan cıkardı
  • arkadaşlar boş milliyetçilik yapmayalım bunun %30 bile türk değil işlemci üretiyormuyuz yok peki panel yok ya pil oda yok işimize gelirse düşünürüz yoksa yok keşke gerçekden türk malı olsaydı... Benim şahsi düşüncem sağlam bi garantisi olan çin malı telefon çok büyük sorun olacağını sanmıyorum lakin yazılım desteği muhtemelen kıt olacakdır rom felan bulmak sorun olcakdır. Telefon tutmaz ise çıkdıkdan 1 ay sonrada 500 bandına düşer sonrada piyasadan kalkar tutarsada 600 lira bandında devam eder buna 600 vermektense 1000 liraya s3 almak daha mantıklı olabilir ama telefonu görmeden böyle yorumlar yazmak havada kalıyor oyun performansı güzelse benden önce alan arkadaşlarda memnun kalırsa ben almayı planlıyorum böyle düşünmemin sebebide ekranı, ekran boyutu ve inceliğidir.

işlemciside bu olabilir(çift hatlı tek hatlı versiyonlarıda var ise farklı işlemcilerde olabilir)
    MTK6589
    Architecture: Cortex-A7 quad-core process: 28nm
    Frequency: 1.0GHz ~ 1.2GHz
    GPU: PowerVR SGX 544, triangular output rate of 55M / S pixel fill rate for the 1600M / S

• Youtubede cihazin canli olarak gosterildigi bitane tek video var oda 'https://www.youtube.com/watch?v=mM_dujbPj6Y&feature=youtube_gdata_player' bu

• Alınası var gibi bu fiyata bu özellikte telefon bildiğim kadarı ile yok. İmkanım olursa alırım garantide sıkıntı olursa verilir tüketici haklarına alırsın bir şekilde paranı diğer firmalarda çok iyi hizmet vermiyor hepsi sıkıntı çıkarıyor.
  • yurtdışı piyasaya çıkış fiyatı 229$. Vergi + garantiyi de sayarsak bi de darty çek bulsak tamamdır :D
  • 4 gb hafızalı telefonun en iyi donanimi da olsa hangi oyun performansından soz edebiliriz?
    Bir gercek var ki Gm bugune kadar insanlari kaziklayarak kazanmistir ne kazandiysa

• puanvs ile 500 e alınır bu yakında. atrix vs diye ortalık yıkılıyorken bu telefon çok daha iyi bi seçim olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

4 gb hafızalı telefonun en iyi donanimi da olsa hangi oyun performansından soz edebiliriz?
    Bir gercek var ki Gm bugune kadar insanlari kaziklayarak kazanmistir ne kazandiysa

Haklısın en büyük eksisi hafızası ama bi program vardı hafıza kartına oyun kurmayı sağlayan onla bu aşılabilir Gm dediğin gibi çok sağlam değil sanki ama o paraya alınabilir en iyi telefon bu sanırım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.