Şimdi Ara

GENERAL MOBILE DISCOVERY (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.685
Cevap
62
Favori
426.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler sar değeri için blu products a mail attım. Cevap gelirse yazarım buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Thoth -- 10 Haziran 2013; 1:39:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

Telefonun hafızası 4 gb bize 2 gb kalır uygulama kurmaya da 1 gb ayırmışlardır kesin. Kutudan çıkan haline 1 gb üstü oyun kurmanız imkansız. Root yapıp uğraşmak gerekir kurmak için yine de olacağı kesin değil. Bu telefonu alan adam gibi oyun oynayamayacak onun dışında da yapamayacağı şey yok gibi.

Sd kartla 32 ye kadar yükseltilebiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

quote:

Telefonun hafızası 4 gb bize 2 gb kalır uygulama kurmaya da 1 gb ayırmışlardır kesin. Kutudan çıkan haline 1 gb üstü oyun kurmanız imkansız. Root yapıp uğraşmak gerekir kurmak için yine de olacağı kesin değil. Bu telefonu alan adam gibi oyun oynayamayacak onun dışında da yapamayacağı şey yok gibi.

Oyunlar sd karta kurulmuyor alırsan görürsün

• quote:

quote:

quote:

Oyunlar sd karta kurulmuyor alırsan görürsün

Ee nereye kurcaz oyunları ? Cok sacma olur öyle olursa, romla felan düzeltilir bi şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Android telimi root layip hafiza kartina oyun kurmaya girisecektim ki forum uyeleri stabil olmadigini duzgun calismadigini ve tavsiye etmediklerini soylediler..Oyunlar artik gb larla olcusuyor ve gercekten iyiler.
    O yuzden 16gb alti cihaza terfi etmiyecegim.
    Doğru mudur dostlar?

• quote:

Beyler sar değeri için blu products a mail attım. Cevap gelirse yazarım buraya

bende General Mobile a attım burda paylaşırım

• üründe Çift SIM Yuvası var

• GENERAL MOBILE isim değişikliğine gitse güzel olur çok kötü bir isim bence casper olsa en azında daha çok gideri var bana göre
  • Bu fiyata eğer cayır cayır yanan bir ürünse ihtiyacım olduğunu da göz önüne alırsak almak isterim ama sorun yaşatacak, elde patlayacak bir ürünse 600 liraya yazık olur.. Oyun oynamayı düşünerek almayacağım zaten ama 4 gb içine de vakit geçirmelik 2 tane güzel oyun sığar sanırım, birazda uygulama.. Video, şarkı vs. için hafıza kartı var.. Ama 600 lira az para değil 2 yıldır telefon almıyorum e250 kullanıyorum.
  • ÜRÜNÜN İLGİ ÇEKEBLECEK ÖZELLİKLERİ:
    125 gram
    Renkler: Beyaz, Siyah, Mavi
    Teknoloji: Super IPS, 16 mil. renk
    Boyutlar: 720 x 1280 px / 4,7" (11,94 cm)
    Sistem: Android İşletim Sistemi (4.2 Jelly bean)
    İşlemci: 1,2 GHz (Dört Çekirdekli)
    Bellek: 1 GB RAM
    Gelişmiş: Hareket Sensörü (G-sensor)
    Ses Netleştirme Teknolojisi
    Kamera 2: 8 Megapiksel, LED Flaşlı
    Çözünürlük 2: 3264 x 2448 px'e kadar
    Yakın Çekim: 8x Dijital Zoom, Macro, AutoFocus
    Gelişmiş: Panoramik Çekim, GeoTag
    Video Kayıt: 1920 x 1080 px (30 FPS)
    3D Ses, Çift Hoparlör
    Doküman: Görüntüleme, Düzenleme (King Offıce)
    Çift SIM Yuvası
    GPS Uydu Bağlantısı (A-GPS Destekli)
    Kablosuz Bağlantı Paylaşımı
    Bluetooth 4.0, A2DP (Çoklu bağlantı)
    Bluetooth üzerinden ücretsiz mesajlaşma
    Push Mail

• 2200 mAH civarı bir batarya ve daha büyük bir ROM ile çok daha iyi bir telefon olabilirmiş.

Arkadaşlar yukarıda Çin muadini vermişler zaten. Gümrükten kaçak göçek geçirip IMEI attırmaktansa, garantili faturalı bir telefon kullanmak ve f/P arayanlar için güzel bir seçenek olabilir. Dış tasarımı gayet iyi görünüyor.
  • Biliyosun galiba ama general mobile da telefonu çinde yaptıryo hatta onların yaptığının üstüne markasını basıp satıyo
  • İnceleme bekliyoruz

• fiyat segmentinde yanan bir telefon. hafıza sorunundan bahseden arkadaşlar bu fiyat seviyesinde hangi telefonda o bir kaç gb büyüklüğündeki oyunları akıcı şekilde oynuyor anlamıyorum. incelemesini gördükten sonra gayet alınabilir duruyor. ace falan alınacağına bu çok çok daha mantıklı.
  • fiyat olarak rakibi galaxy ace xperia e kıyaslama açısından söylemek istedim

• fbg0 kullanıcısına yanıt
    Telefonun özellikleri oyunları akıcı şekilde oynatmaya yetiyor ama bi real racing 3 ya da modern combat 4 yükleyemiyeceksin. Belki yöntemi vardır ama birincisi garanti bozacak çoğu kişi de o işe girişmeyecek. En azından kendi hafızası 8 gb olsaydı fiyat yanıyordu. Galaxy s2 piyasadaki bütün oyunları akıcı şekilde oynatıyor bu arada.
  • Çöp telefon çöp firma
  • arkadaşlar bu tarz telefonları almadan önce kesinlikle kullanıcı yorumlarını okuyun.
    biraz bekleyin alanlar neler söylemiş kronik bir problemi varmıdır performansı nasıldır değerlendirin.

mtk işlemci var üzerinde A7 mimarili performansı çok iyi olmasada 4 çekirdekli olması durumu biraz kurtarıyor jelly bean'ı akıcı şekilde çalıştırır gibi düşünüyorum. dediğim gibi kronik problem olmamasına ve kullanıcı yorumlarına dikkat edin.

ayrıca bu tarz bir telefon alacakken kılıf - yedek parça gibi şeyleri her yerde her zaman bulamayacağınızı da göz önüne alın, ideos x5 bile türkiyede ne kadar satan bir telefon biz hala bataryayı yurt dışından sipariş veriyoruz.
  • bence bu fiyata gercekten guzel. pil konusunda sorunlar olabilir ama gunu cikarir diye dusunuyorum. eger o linkte verilen blu markali telefonla ayniysa donanimda guzel. 599 liraya 4.7" 1280x720 ekran cozunurlukte full hd kayit yapan yurt ici garantili ince şık başka bir telefon var mı? iphone 5 bile 7.6 mm bu telefon 7.59 mm ymis. s3 8.6 mm. birde 4gb dahili hafiza kotu olmus. helal olsun general mobile'a. bu fiyata getirdi bu ozellikleri.

• Zamanında dartyden GM cift hatlı aldıydım.Özellikleri kağıt üstünde çok iyiydi. Sonra ilk gün çift hattan dolayı sorun cıktı . Aramalarımda karşı taraftakilerin duyamadığını fark ettim. Sonra menüleri her şeyi ölüydü , pil desen çöp .Zor bela kurtuldum birine verdim geçtim , ama GM bildiğin çöp üretiyor. Bir daha bulaşmak mi? asla!
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.