Şimdi Ara

General Mobile 5 plus Ciddi sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  General Mobile 5 plus Ciddi sorun Arkadaşlar dün *#*#4636... dan o yere girdim sağ üstteki üç pine tıkladım united states yazıyordu bastım daha önce gm 4 kullanırken de oraları kurcalardım orada europa asia gibi şeyler vardı ama gm5 plusta sadece united statesti hard reset attım azerice kurdum ingilizce kurdum olmadı 7.0 ı turk devs forumdan tekrar indirdim7.0 ı baştan yükledim yine düzeltemedim çünkü hala sadece united states seçeneği var ne yapacağımı bilemedim telefonda sadece 4.5 g çekiyor arama yapamıyorum internet falan giriyorum ama çok ciddi sıkıntıdayım 3 g veya 2 g ye geçtiğim zaman şebeke kayboluyor. 6.0 a dönsem düzeltebilirmiyim gm 4 teki gibi europa falan çıkmıyor bir türlü oem kilidini açtım elimde sadece 6.0 a dönmek var oda işe yaramazsa napacağım bilemiyorum üstadlardan yardım istiyorum

• verdiğin numaraları yazdım özel menüye girdim 3 noktalı yere bastım united states yazıyordu onu seçti tekrardan united states seçti hat gitti şimdi arama yapılamıyor çarpı işareti çıktı bununla alakalı değildir inşaallah ! nasıl düzelteceğiz hattı ?
  • El Guapo kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yaptın sen ??? Ben sabahtan beri ne anlatıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gmakıllı kontrol yükleyip simkarttan bir bakın aynı ayara budan da giriliyor...

Hücresel radyo gücü seçeneğiaktifmi değilmi baka bilirisiniz. Apk yı kurun çalıştırın. sağ üstköşe 3 nokta elle test deyin. sim kartı tıklayın. sağ üst köşedeki 3 noktadayine radyo bandı seçenekleri var normalde acılınca united states olarak görünüyor.

Simkart a girdikten sınra aşağıda ise hücresel radyo gücü seçeneği var ordaki aktif mı kapalı bir bakın bi kurcalayın belkiişinize yarar...

http://dosya.co/hbhx2cvf7uot/Gm_akıllı_kontrol.apk.html
    @Entüisyonist @El Guapo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 12 Ekim 2016; 18:57:56 >

• hocam sorunu halledebildiniz mi? nedir durum
  • zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    Hocam 6.0.1 e dönünce uç noktada hiç ülke çıkmadı kısa bir boşluk birşey secemiyorduk gm 4 te öyle değildi hayırlısı gm5 i hiç sevemedim ama 7.0 a geçtim region changer ile denedim adb ile izin verdim secmedigim ülke kalmadı en son sim 2 ye takarak durumu çözdum sd kartı çıkardım Ankarada tela servisi açılınca elden duzelttiricem istanbula goturesim yok

• Entüisyonist kullanıcısına yanıt
    sim 1 e dönünce tekrar devam ediyor mu peki sorun.. neyse geçmiş olsun en azından teleofnsuz kalmamışsınız.. hafıza kartından feragat edeceksiniz artık
  • zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam devam ediyor çok saçma dediğim gibi gm 4 te de yaptım sonra duzelttim farklı seçenekler olduğu duzelttim orada farklı ülkeler olması lazım bende sadece United states

• Entüisyonist kullanıcısına yanıt
    ben dün gece sattım kurtuldum hocam.. 5 ay boyunce kendimi yediğimle kaldım. bir daha gm mi Allah muhafaza..
  • Telefonu dün servise götürdüm ana kartı değiştirdiler düzeldi.
    garanti kapsamında mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

garanti kapsamında mı?

Elbette.Başka türlü olsa kafalarında kırardım telefonu : )

Yalnız ana kart değişecek kadar birşey olmadı alt tarafı bir menüye girdim radyo bandını tıkladım çok ilginç..Telefonla ilgili bir sorun daha çıkarsa yenisini talep ederim artık herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Guapo -- 14 Ekim 2016; 16:15:03 >
    alt tarafı dediğiniz cihazın frekans ayarlarını değiştirdiniz :) tamam aslında sonradan hidden menüden ayar yapılıyor diğer cihazlarda bunda olmaması tuhaf tabi.. siz yine de bi daha girmeyin bilmediğiniz yerlere:) ben iki defa almıştım sıkıntı yok değiştiriyorlar biraz diş gösterince :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.