Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (841. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 839840841842843
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce yazmıştım.2. El aldım. Şarjı çok az gidiyordu.4 gün oldu. 7,5 saati tamamlayamıyordum. 5 saatte bittiği oldu. Dün uygulamalardan haberler, kitaplar gibi bi kaç uygulamayı devre dışı bıraktım. Bu gün öğlen 11 de aldım şarj dan. Şuan saat 22:20. %16 şarjım var. Ekran ışığın kısık. Sona yakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imam-hatipli -- 9 Mart 2016; 22:20:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat 23:55 şarjım %5

• Saat 01:03 şarjım %2. 13 saat oldu. Başka da hiç bi sorun yok telefon da şarjı da hallettik galiba

• Arkadaslar bu telefon akiciligini kaybetmeden kac senen goturur beni s6 falan alacak butcem yok benim s3 kullaniyorum ben suan.

• Bu kablosuzun şarjı bitirmesi olayı nasıl çözülüyor.
    İlk mesajdaki uygulamayı yaptım ama hiçbir faydası yok. Ekrandan fazla şarj yiyor.

• http://shiftdelete.net/android-n-ozellikleri-69540?utm_source=segmentify&utm_campaign=scn_b8042a326352a000&utm_content=69540&utm_medium=click

How does the Android Beta Program work?

The Android Beta Program gives developers an opportunity to try out pre-release versions of Android. The program is currently targeted towards developers and is not suitable for use on your primary device (see known issues).

Devices that you opt into the program will receive an over-the-air (OTA) update to the latest beta version of Android N. The updates that you’ll receive as a part of this program are unstable pre-release versions, and may contain errors and defects that affect your device.

You may remain in the Android Beta Program beyond the N release to preview future Android N maintenance releases (MRs). If you choose to do so, you will automatically get an OTA update to pre-release versions of the MRs as they become available. At the end of the program, you will begin to receive regular public updates.

You may opt-out of the program at any time to return to the stable, public version of Android. Note: If you opt-out when your device is running a beta version of Android, all user data on the device will be wiped.

Your eligible devices

Unfortunately, there are no eligible devices associated with this Google account.
    Frequently Asked Questions

Which devices are eligible?
    Nexus 6, Nexus 9, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus Player
    Pixel C
    General Mobile 4G (Android One)
    Eligible devices that you have signed into with your Google account as the primary user will show on this page. To see a list of accounts on your device navigate to Settings > Accounts > Google.

Any device you have hidden on Google Play won't appear on this page (you can check by going to play.google.com/settings).

When will I get updates?
    How do I verify that I’m running a beta version of Android?
    How do I send feedback?
    How do I get help with Android N?
    How can I return to a public Android release?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 10 Mart 2016; 9:10:45 >

• Beyler bu Android N Beta programına nasıl katılıyoruz?
    https://www.google.com/android/beta

• Google cihazi adsiz cihaz olarak tanimladigi icin beta programina katılamıyorum. General mobile 4g ile uyumlu ama... Cihazi google playa general mobile 4g olarak tanitabilen var mi?

• http://developer.android.com/preview/download.html

Arkadaşlar n sürümü bizim telefonlar icin daha cikmamis cikan cihazların listesi ve rom dosyalari ustteki linkte var.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrelio

Google cihazi adsiz cihaz olarak tanimladigi icin beta programina katılamıyorum. General mobile 4g ile uyumlu ama... Cihazi google playa general mobile 4g olarak tanitabilen var mi?

Bilgisayardan girip adı değiştirebilirsiniz ancak dediğiniz gibi henüz General Mobile için bir ROM dosyası yayımlanmamış.

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

Yalnız bu çok önemli bir adım. Dikkat ederseniz sadece bizim cihazımız var ve bir nevi Nexus gibi davranılıyor. Cihazımızda Stock Android (Nexus gibi) yok diyenlere galiba kapak olmuştur bu.

Heyecanla bekliyorum ROM'un yayımlanmasını. Çıkar çıkmaz geçeceğim.

• Jamiryov kullanıcısına yanıt
    ...............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi udogan44 -- 10 Mart 2016; 15:58:55 >
  • emrelio kullanıcısına yanıt
    Android One OTA linkleri veya imaj dosyalarini kendi sitelerinde yayinlama Android One larda ozellikle bizimkilerde dahi malesef yoktur .

Android One hicbir zaman donanim hari yazilimsal olarak tam manasiyla herseyiyle yayinlamayacak kapali STOCK Android ROM lardir .

Nexus cihazlari gibi imaj dosyasi veya donanim bilesen driver kaynak kodlari filan Android ONE larda yoktur malesef .

O yuzden bir Nexus cihazi gibi hizmet alamaz. Sadece gunceleme ayni aylarda aliyor o kadar ...

TELPA General Mobile ile de gorustum sahsen Nexus lar gibi hizmetimiz yok paylasmiyoruz dediler ...
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Selam,

Henüz ROM yayımlanmadı ancak şu ifade ;

"Which devices are eligible?
    Nexus 6, Nexus 9, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus Player
    Pixel C
    General Mobile 4G (Android One)"

Android Beta sayfasından alınma. Eğer Google bir hata yapmamışsa General Mobile 4G tıpkı Nexus cihazları gibi doğrudan Google'dan OTA dosyası alarak beta yazılım alacak.

Google + sayfasında şu an bu konu görüşüyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DH de Aşağıdaki açıklamayı gördüm. Aynı normal güncellemeler gibi cihazın seri numarasına göre kademeli dağıtılacak galiba. Ben normal güncellemeleri neredeyse 8-10 gün sonra alıyordum

"Eğer beta sayfasında uygun cihazınız olmadığı uyarısını görürseniz bir kaç gün sonra tekrar deneyin. Destek cihazlara göre kademeli olarak açılıyor."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi udogan44 -- 10 Mart 2016; 15:57:39 >
  • Pil tüketiminde kablosuz en üstte yer alıyor bunu nasıl düzeltebilirim? İlk sayfadakileri yaptım ama bir düzelme olmadı.

• 32aslan kullanıcısına yanıt
    kablosuz gelişmiş ayarlardan
    her zaman açık
    seçenegini değiştirmelisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Demek istedigimi sana ozel olsa gerek anlatamadim :

Nexus cihazlari gibi OTA veya imaj url adreslerini Android One lara hicbir zaman yayinlanmadi yayinlanmayacakta ...
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım ukala ukala konuşma benimle. "sana özel olsa gerek" sen kendin doğru dürüst kendini ifade edemiyorsan bu senin sorunun. Benim için General Mobile'ın beta test cihazı kapsamına alınması bu cihazın Nexus ile eşdeğer görüldüğü anlamına geliyor. Senin ne yazdığın, hangi titre ile yazdığın çok da umrumda değil.

SENİN ANLADIĞIN DİLDE yani ukalaca yazdım. Anlarsın diye umuyorum
  • Bende saf android kullanmak istiyorum.Telefonu rootlu kullanmayı seviyorum. Telefonu alıp rootlasam sistem guncellemelerini alabilir miyim? Yoksa her guncellemeden önce unroot mu yapmam lazım. Lg ve samsung guncelleme derdi bıktırdı artık.

• Çok teşekkürler hocam , iphonedan geçtiğim için pek bilmiyorum androidi.
  • 
Sayfa: önceki 839840841842843
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.