Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de oyle birsey hic olmadi . Elime 3 tane farkli General Mobile 4G gecti boyle hizli sarj tukenme problemi cikmadi .

Daha once bahsettigim gibi sorun sensor arizasi olabilir on kamera bolgesinde . TELPA servisinde tespit edildi ve degisim yapildi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Devil007

quote:

Orijinalden alıntı: NeverDies7

Karşı tarafa sesin boğuk ve kısık gitme sorunu oluştu. Acaba güncelleme kaynaklı mi? Bu sorunu yaşayan var mı aranızda?

Hocam vallahi aynı sorun bendede var her konuştuğum kişi senin sesin neden uzaktan geliyo boğuk boğuk diyor. Bunu şikayet geri bildirimde bulunabiliriz arkadaşlar en son gelen guncellemden sonra oldu bu durum.

Aynı durumdayız. Güncelleme geldikten sonra yapmaya başladı. GM asistan da bildirdm servise yollayin bakalım dediler. Anlamadım gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: buzulcag

Telefonun rootlu mu ?

rootluu ıdı kaldırdım oyle denedım en basta
  • DhAk kullanıcısına yanıt
    Aslinda rootlama filan en rahati Google saf Androidli telefonlara yapilmaktadir . Nexus lardan bilinen gerekceler : Optimiz ayiklanmis zarar vermeden performansi artirilma amacli custom derlenmis Kernel yuklemek icin . Ya da yazilimsal destek eklemek Kernel i modifiye etmek gibi

Ya da underclock ile performansi dusurmek amac pil tuketimini azaltmak daha uzun sure kullanmak gibi .

Herkers oyun oynamaz ise GPU ve CPU underclock yapmasi akillica olmasi gibi .

Gereksiz Google tonlarca uygulamanin cihazdan silinmesi ile daha da hafiflenmesi boylece pil ve ram tuketimi ciddi oranda azaltilmasi gibi .

Reklamlari engellemek boylece rahatsiz edici olmayacak ve kotani asilmamasina vesile olmasi veya reklamsiz sayfalarin ve uygulamalarin daha hizli acilmasi gibi ( gerci uygulamalar icin reklam gosterilmeli gelistiricilere gelir kaynagi olmakta ama genelde reklamin dozaji abartili olmakta :/ )

Custom Rom yuklemek ince ayarli gorsel degisiklikler icin de tercih edilir

ROOT LU olmasi .

• Herkese iyi forumlar bir hafta içinde bu telefonu almayı düşünüyorum ama kullanıcılara bir kaç sorum olacaktı.Cevaplarsanız sevinirim.
    Sorunlu cihazların satıldığı mağazalar hakkında bir istatistik var mıdır?Yani xx den almayın orada ki telefonlar sıkıntılı oluyor yy den alın gibi?
    Arka kapak kaplaması dayanıklı mıdır?
    Dokunmatik hassasiyeti ne seviyededir?GMD Discovery 2 ile kıyaslayabilecek olan var mı?
  • NeverDies7 kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bendede vardı servise gönderdim düzeltiler

• okan1760 O kullanıcısına yanıt
    Ben ankara turkcell den aldim icinde turkcell uygulamalari yoktu. Uygulamasizda satiliyor yani

• Balgrod kullanıcısına yanıt
    Buradakiler seni ciddiye bile almazlar hater

• PunkBunny kullanıcısına yanıt
    ne yazıkki hızlı şarj dusme sorunu düzenlemiş

• timberlake7 kullanıcısına yanıt
    Nasıl kaldırdın Telefona root atanlar güncellemeyi alamıyor malesef.

• Cihazı sıfırlamayi denedin mi,bazen böyle sorunlar sifirlaninca ortadan kalkiyor, dene derim

• quote:

super su yuklu ıdı hocam kaldır dedım kaldırdı sadece hata verdı bunun cozumu garantıye yollamak mı ?
  • okan1760 O kullanıcısına yanıt
    Valla her Turkcell de bulamasanda bulursun illa ayrıca bende Turkcell bayisinden aldım ama depoda sonuncu kalmıştı ve Turkcell uygulamaları da yoktu şansıma böyle geldi sanirsam yoksa Turkcell kendi uygulamalarınida koyuyor olmadı oradan alıp telpaya gidip stok ROM attirirsin tele

• Ben de su anda baktim hemen yuzde 95 e dustu. En onemli sorun duzeltilmemis ne anladik bu isten

• timsahhh kullanıcısına yanıt
    g7 çok güzel bir cihaz mükemmel batarya ömrü var neden geçti ki?

• PunkBunny kullanıcısına yanıt
    benmi yaniliyorum bilmiyorum ama sanki daha geç sarj olmaya başladı güncellemeden sonra

• Bilgilendirme icin tesekkurler hocam,bu acidan hic dusunmemistim. X

• quote:

Bende root yok fabrikadan aldığım sekilde hic kurcalamadim ama bendede guncelleme gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: baris3444

g7 çok güzel bir cihaz mükemmel batarya ömrü var neden geçti ki?

Tamamen Can sıkıntısı hocam. Bir de g7 elimde çok büyük ve ağır duruyordu. Bu daha ele avuca yakışan ve hafif bir telefon.ama kıyaslama yap dersen tabiki g7 daha önde.

• Selamlar. Babamın cihaza da güncelleme gelmedi. Burada denilen her şeyi denedim işe yaramadı. İlk çıktığında almıştık telefonu. Hala benim gibi guncelleme alamayan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizbaris -- 11 Temmuz 2015; 21:40:01 >
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.