Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11591160116111621163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tamam buldum teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thearcx -- 20 Nisan 2017; 17:30:23 >
  • Xyoline kullanıcısına yanıt
    Teknoloji işi birazda kısmet işi aynı telefonu aynı yerden alıp ilki garantiye bile gitmemişken ikincisinin garantiden çıkmadığını biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim 4g ekranı yan döndürme özelliği çalışmıyor. 2-3 ay öncede olmuş bu ancak güncelleme gelince düzeldi, son gelen güncelleme ile sorun yine devam ediyor. Ekranı yan döndürdüğümde görüntü dönmüyor. Ne yapabilirm yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: praximuns61

Arkadaşlar benim 4g ekranı yan döndürme özelliği çalışmıyor. 2-3 ay öncede olmuş bu ancak güncelleme gelince düzeldi, son gelen güncelleme ile sorun yine devam ediyor. Ekranı yan döndürdüğümde görüntü dönmüyor. Ne yapabilirm yardımcı olurmusunuz

Ekranı yan döndürme uygulamaları var. Onlar illaki döndürür

• quote:

Orijinalden alıntı: praximuns61

Arkadaşlar benim 4g ekranı yan döndürme özelliği çalışmıyor. 2-3 ay öncede olmuş bu ancak güncelleme gelince düzeldi, son gelen güncelleme ile sorun yine devam ediyor. Ekranı yan döndürdüğümde görüntü dönmüyor. Ne yapabilirm yardımcı olurmusunuz

Telefonu kapa ac

• Bu VIP servis formu sadece İstanbul daki o serviste mi geçerli? Ben İzmirde oturuyorum burada telefonu sabah verip akşam alma şansımız var mı acaba?

• Ses tuşlarıyla ekranı nasıl açıp kapatıyoruz?

• SSgn S kullanıcısına yanıt
    ROM atınca ayarlanabiliyor. Normalde varmı bilmiyorum.

• SSgn S kullanıcısına yanıt
    ses tuşunu güç tuşu yerine kullanmak için uygulama vardı ama ismini hatırlamıyorum, fakat sadece ekran aç kapa için istiyorsan, parmağını sensore yaklaştırıp uzaklaştınca veya telefonu sallayınca veya kapaklı kılı varsa kılıfı açıp kapatınca ekranı açıp kapatan uygulamalar var. awesome on of, auto screen on of, gravity screen vesaire, google storede ararsan bulursun, ben ilk aldığımdan beri kapaklı kılıfla kullanıyorum, güç tuşunu telefonu komple kapatıp açmaktan başka şey için kullanmadım nerdeyse.
    not: yalnız bu uygulamalar cihaz yöneticisi olarak çalıştığından, kaldırmak için ayarlara girip cihaz yöneticilerinden, ismi karşısındaki tiki kaldırınca kalkıyor, bazılarında uygulama içinden de bu yapılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcz_no -- 22 Nisan 2017; 13:11:59 >
  • Merhaba arkadaşlar, bizim cihazin klonu olan wileyfox swift icin 7.1.1 yayinlandi. Forum one teams ta fastboot la kurulan romu bulabilirsiniz. Bizim romdan daha seri ve stabil calisiyor. Ekran yansitma ve radyo da calisiyor:) meraklalilarina duyurulur:) bu romda saf android ama bizimkinden daha iyi ve ozellestirmeleri biraz daha fazla. Tavsiye ederim. Nougat crackling custom rom menusunden ulasabilirsiniz... Simdiden iyi eglenceler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fanatice

Merhaba arkadaşlar, bizim cihazin klonu olan wileyfox swift icin 7.1.1 yayinlandi. Forum one teams ta fastboot la kurulan romu bulabilirsiniz. Bizim romdan daha seri ve stabil calisiyor. Ekran yansitma ve radyo da calisiyor:) meraklalilarina duyurulur:) bu romda saf android ama bizimkinden daha iyi ve ozellestirmeleri biraz daha fazla. Tavsiye ederim. Nougat crackling custom rom menusunden ulasabilirsiniz... Simdiden iyi eglenceler

biraz ekran görüntüsü atar mısın meraklandım şimdi radyo falan var dedin ya ..

Ya bu 7.1.2 ne zaman gelecek bize sadece Nexus ve Pixellere gelmiş ne iş..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burc ugur -- 23 Nisan 2017; 2:9:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc ugur

quote:

Merhaba arkadaşlar, bizim cihazin klonu olan wileyfox swift icin 7.1.1 yayinlandi. Forum one teams ta fastboot la kurulan romu bulabilirsiniz. Bizim romdan daha seri ve stabil calisiyor. Ekran yansitma ve radyo da calisiyor:) meraklalilarina duyurulur:) bu romda saf android ama bizimkinden daha iyi ve ozellestirmeleri biraz daha fazla. Tavsiye ederim. Nougat crackling custom rom menusunden ulasabilirsiniz... Simdiden iyi eglenceler

biraz ekran görüntüsü atar mısın meraklandım şimdi radyo falan var dedin ya ..

Ya bu 7.1.2 ne zaman gelecek bize sadece Nexus ve Pixellere gelmiş ne iş..?

Forum one teams sitesinde gorseller var. Evet radyo ve ekran yansitma calisiyor. Kamerasi da bizimkine gore daha iyi. Daha seri odaklanip seri cekiyor.

Android 7.1.2 gm 4g ye gelmeyecek. 7.1.1 de kaldik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fanatice -- 23 Nisan 2017; 8:12:55 >

• Telefonun hafızası dönüyor. Sd kart boş görünüyor. Direk karta video resimleri nasıl kaydederiz?

• balamirkan B kullanıcısına yanıt
    Kamera uygulamasını değiştir, open camera, camera mx vesaire bir sürü uygulama var, hem google kameradan daha özellikli, hemde resim video kaydını istediğin yere ayarlayabilirsin, hafıza fazla doluysa, temizlik programı kullanabilirsin, yalnız neleri sildiğine dikkat ederek, gerçi hiç biri telefonun önemli dosyalarını silmez. Ha birde tarayıcının Chrome falan hangini kullanıyorsan geçmişini sil, genelde tarayıcı geçmişi hiç silinmediği için, gezilen siteler, filmler hafızada duruyor, Buda çok yer kaplar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bcz_no

Kamera uygulamasını değiştir, open camera, camera mx vesaire bir sürü uygulama var, hem google kameradan daha özellikli, hemde resim video kaydını istediğin yere ayarlayabilirsin, hafıza fazla doluysa, temizlik programı kullanabilirsin, yalnız neleri sildiğine dikkat ederek, gerçi hiç biri telefonun önemli dosyalarını silmez. Ha birde tarayıcının Chrome falan hangini kullanıyorsan geçmişini sil, genelde tarayıcı geçmişi hiç silinmediği için, gezilen siteler, filmler hafızada duruyor, Buda çok yer kaplar.

Teşekkürler ama öpen kamerada var. Ne kadar temizlik yaparsanız yapın en fazla 1gb boşalır. Ben istiyorum ki uygulamalar hariç video ve resimler SD karta kaydedilsin.

• quote:

Bu güzelmiş. Bilgi için teşekkürler.

Garanti bitince geçmeyi düşünüyorum sırf ekran yansıtma için

• telefon uygulamasında eski versiyona dönme şansımız var mı? kapaklı kılıf kullanıyorum önceden beri, düşürmeye karşı ekranı korusun diye ama gelen güncellemelerle birlikte kapağı açmadan telefona cevap veremiyorum. uygulamayı android 7 versiyonundan sonra güncellemeleri kaldırsam dahhi eski haline dönmüyor. bilgisi olan varsa ve benimle paylaşırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aoe_

telefon uygulamasında eski versiyona dönme şansımız var mı? kapaklı kılıf kullanıyorum önceden beri, düşürmeye karşı ekranı korusun diye ama gelen güncellemelerle birlikte kapağı açmadan telefona cevap veremiyorum. uygulamayı android 7 versiyonundan sonra güncellemeleri kaldırsam dahhi eski haline dönmüyor. bilgisi olan varsa ve benimle paylaşırsa sevinirim.

İnternetten apk indirip deneyin

• Mayıs güvenlik güncellemesini alan var mı?

• Belki şaka gibi gelecek fakat hiç güncelleme yapmadım. Sekiz ay kadar önce aldım, 6.0.1 . Bu haliyle gayet başarılı. Güncelleme sonrası sıkıntı yaşamaktan tedirgin olsamda bu aralar yapmayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 11591160116111621163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.