Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
204
Favori
895.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11611162116311641165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aoe_

quote:

Orijinalden alıntı: Hamikisi

quote:

Orijinalden alıntı: aoe_

telefon uygulamasında eski versiyona dönme şansımız var mı? kapaklı kılıf kullanıyorum önceden beri, düşürmeye karşı ekranı korusun diye ama gelen güncellemelerle birlikte kapağı açmadan telefona cevap veremiyorum. uygulamayı android 7 versiyonundan sonra güncellemeleri kaldırsam dahhi eski haline dönmüyor. bilgisi olan varsa ve benimle paylaşırsa sevinirim.

İnternetten apk indirip deneyin

özel bir program ismi var mı bildiğiniz.

Maalesef yok tek tek deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bildirim isigi normal calisiyor. Sizin cihazda bir anormallik var. Nisan guncellemesini de aldiktan sonra cihazi sifirladiniz degil mi? Birde nasil sifirladiniz cihazi? Nerden yaptiniz?
  • GG'deki 100 TL'lik ekranlardan alıp deneyen oldu mu?
  • Hayır yeni bir sürüm güncellemesi gelmez bundan sonra cihaza ama 1 sene daha güvenlik güncellemelerini almaya devam edecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

GG'deki 100 TL'lik ekranlardan alıp deneyen oldu mu?

10 tl lik kırılmaz ekran kullaniyorum kac kere dustu birsey olmadi.Tabi bu sans isi adamin telefonu medivenden yuvarlanir bir sey olmaz siz hafif dusurursunuz ekran parcalanir

• Seyyarda satılan 5 tl lik kırılmazı kullanıyorum 1 yıldır fevkalade'nin fevkinde kendim yapıştırdım
  • nasıl rom atabilirim? general mobile 4g single
  • Forum turkdevs veya forum oneteams sitelerini inceleyin...
  • Mayis guncellemesini hala alan yok mu :)
  • Bekliyoruz :D
  • Mayıs güncellemesini hala alan yok mu:) normalde bana ayın 3u gibi gelirdi ama suan stock romda degilim.
  • bize sizden önce geldi demekki ilk defa
  • Size geldi mi? Geldiyse kac mb?
  • 28mb
  • Yani 7.1.2 olarak gelmedi:) fark ettiginiz bir degisiklik var mi?
  • fanatice F kullanıcısına yanıt
    hayır 7.1.2 değil mayıs güvenlik güncelleştirmesi. Görünürde bişey yok
  • Annem bir yıldır bu telefonu kullaniyor, hafiza dolunca 32gb sandisk hafiza karti aldim. Google kamera da hafiza karti diye bir ayar yok direkt dahili hafizaya atiyor. Bu ne sacma olaydir? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 6 Mayıs 2017; 0:27:44 >
  • GeneralMobile facebook hesabindan bir yoruma verdigi cevapta gm 4g nin son guvenlik guncellemesini aldigini yazmis. Yani bundan sonra gm 4gnin guncelleme fasli bitti. Gecmis olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fanatice

GeneralMobile facebook hesabindan bir yoruma verdigi cevapta gm 4g nin son guvenlik guncellemesini aldigini yazmis. Yani bundan sonra gm 4gnin guncelleme fasli bitti. Gecmis olsun...

Custom rom yükleriz ozaman sıkıntı yok. Kendi romları biseye benzemiyor zaten.
  • Mayis guncellemesini kuran arkadaslarim yorum yapabilir mi acaba? Kasma donma batarya vs...
  • 
Sayfa: önceki 11611162116311641165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.