Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1162. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
205
Favori
895.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sakkin

Belki şaka gibi gelecek fakat hiç güncelleme yapmadım. Sekiz ay kadar önce aldım, 6.0.1 . Bu haliyle gayet başarılı. Güncelleme sonrası sıkıntı yaşamaktan tedirgin olsamda bu aralar yapmayı düşünüyorum.

Marshmallowun mob30z agustos yamasinda kaldiysaniz iyi. Bu surum oldukca stabildi. Bende muhtemelen buna donerim... Nougattan hic memnun kalmadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fanatice

quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

Belki şaka gibi gelecek fakat hiç güncelleme yapmadım. Sekiz ay kadar önce aldım, 6.0.1 . Bu haliyle gayet başarılı. Güncelleme sonrası sıkıntı yaşamaktan tedirgin olsamda bu aralar yapmayı düşünüyorum.

Marshmallowun mob30z agustos yamasinda kaldiysaniz iyi. Bu surum oldukca stabildi. Bende muhtemelen buna donerim... Nougattan hic memnun kalmadim.

hocam bende güncelliycem arkadaş gibi aldığımdan beri bende hiç güncellemedim. Ama artık canım istiyor hangi versionda kalacagımıza nasıl karar vereceğiz. Güncellerken tek tek mi güncelliyor yoksa tek seferde son versiona mı geçiyor?
  • Emre654 kullanıcısına yanıt
    Tek tek gunceller. İlk once 7.0 veya 7.1.1 alir. Sonra aylik guncellemeri yukler... Ama size tavsiyem eger marshmallow agustos mob30z surumundeyseniz, guncellemeyin. Tabii karar sizin...

Yada biraz daha bekleyip mayis yamasini kuran arkadaslarin yorumlarini bekleyin...

• fanatice F kullanıcısına yanıt
    hocam fotoğrafdaki version var. Güncelleme de dediğiniz gibi 7.0 nougat'a geçilecek yazıyor. Stabil değilse geçmek istemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre654 -- 1 Mayıs 2017; 17:19:12 >
    Yaziliminiz cok eski. En son aralik 2015 te guncellemissiniz. Karar sizin. Suanki nougat 7.1.1 nisan guncellemesi stabil calisiyor. Kurun isterseniz. Ancak sunu bilmenizde yarar var. Yazilim yukseltmede bilgileriniz silinmez. Ancak yeni ust yazilimin tam stabil calismasi icin tum guncellemeleri aldiktan sonra cihazi sifirlamaniz gerekir. Bunun icin de tum yedeklerinizi almaniz lazim.

7.1.1 nisan surumunden memnun kalmazsaniz eger forum turkdevs sitesinde 6.0.1 marshmallow mob30z surumunu kurarsiniz. Forumda ilgili aciklamalar var...

hocam peki batarya kullanımının azalması gibi bi durum söz konusu mu?
    Benim sürüm biraz daha yeni :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sarj konusunda ben oyle bariz bir fark goremedim. Hatta ayni gibi. Varsa da fark edilmiyor:)

• sakkin kullanıcısına yanıt
    Siz de subatta kalmissiniz:) karar sizin. 7.1.1 nisan guncellemesini kurun. Ancak onemli dosyalarinizi yedeklemeyi unutmayin cunku tum guncellemeleri aldiktan sonra cihazin tam stabil calismasi icin cihazi sifirlamaniz gerekecek. Biraz kullandiktan sonra memnun kalmazsaniz forum turkdevs teki 2016 agustos marshmallow 6.0.1 mob30z yazilimini kurarsiniz. Bu yazilim guncelleme alir. Sıkılırsanız tekrar 7.1.1 e guncellersiniz:)

Hatta ben size daha iyisini soylim: radyo ve ekran yansitma ozelliklerini de kullanmak istermisiniz? Forum oneteams sitesinde clone cihazimiz wileyfox swift icin 7.1.1 nougat guncellemeli rom var. Ancak orda nisan yamali olan romu kurun. Nisan yamali rom, mayisinkinden daha stabil calisiyor...

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Güncelleme yapmayı düşünüyorum ve geri dönüş yapmam. Rom kısmı bana göre değil :)
    Teşekkürle hocam bende hallettin dediğimiz gibi sifirladim. Ama bende sonynin bi klavesini buradaki arkdas tavsiyesi üzerine kurmuştur çok iyiydi. Şimdi play store da ismini hatırlayamadım. ☺️

• Bu ay son güncellememiz taçsız kral köşesine çekiliyor

• Mojidozirikato kullanıcısına yanıt
    Evet bide bu klavye ve pil yüzdesi işini cozebilirsek bende sevdim galiba bunu :)

• Arkdaslar telefon kendi kendini aciyor kapatiyor pili azaldi diye olabilir mi? Ve bu bildirim isigi ayarlarini yapabiliyor muyuz? Onceden telefona gelen mesajlari gormessek isik yaniyordu.

Klavye problemi yıllardır var :) Pili %100 doldurduktan sonra yeniden başlatıyorum cihazı yine %100 olmasini bekliyorum 5 dk sonra 1 saat daha fazla gidiyor bu sekil

• Mayis guncellemesini alan var mi? Belki kazara 7.1.2 verirler:) hic umudum yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hamikisi

quote:

Orijinalden alıntı: aoe_

telefon uygulamasında eski versiyona dönme şansımız var mı? kapaklı kılıf kullanıyorum önceden beri, düşürmeye karşı ekranı korusun diye ama gelen güncellemelerle birlikte kapağı açmadan telefona cevap veremiyorum. uygulamayı android 7 versiyonundan sonra güncellemeleri kaldırsam dahhi eski haline dönmüyor. bilgisi olan varsa ve benimle paylaşırsa sevinirim.

İnternetten apk indirip deneyin

özel bir program ismi var mı bildiğiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

hocam fotoğrafdaki version var. Güncelleme de dediğiniz gibi 7.0 nougat'a geçilecek yazıyor. Stabil değilse geçmek istemem.

Bu sürümden sonra ekran parlaklığı biraz azaldı. Dışarda çok fazla güneş altında eskisi kadar rahat kullanılmıyor onu farkettim bugün:)
  • quote:

quote:

Bu sürümden sonra ekran parlaklığı biraz azaldı. Dışarda çok fazla güneş altında eskisi kadar rahat kullanılmıyor onu farkettim bugün:)

Tum guncellemeleri aldiniz mi? 7.1.1 nisan dahil? İlginc ekran parlakligi hic dikkatimi cekmemisti

Evet hocam dediğiniz gibi tüm güncellemeleri erinmeden tek tek yaptım. Sonrada telefonu sıfırladım epey rahatladı ve bikaç sorun ortadan kalktı. Ama en büyük sorunum bildirim ışığının görmediğim aramalarda ve mesajlarda yanmamış olması. Sadece telefon sessizdeyken bildirim ışığı aktif bu oldukça kötü oldu benim için.
  • 
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.