Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:23:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg g3 alıcaktım da o kadar para vermeye gerek yok diye düşünüyorum bu ay içinde alıcam gm 4g yi.
    alsam acaba beni 3 sene idare edermi sıkıntısız. oyun oynamam sadece sosyal medya (küçük oyunlar oynarım sadece)
    fikri olan cevaplarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saykoman

Akilli telefonlarin hicbirinde yok hocam bu ozellik.

hangisi hocam?
    "arkadaşlar alarm telefon kapalı iken çalmıyor. " bumu yoksa
    "gece belirli saatte kapanıp sabah belirlenen saatte açılma özelliği var mı? " bu mu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: selimtezz

Hayırlı,faydalı olsun hocam.
    Beni de ekleyin bir zahmet...

Kamerası bence iyi.3 gündür kullanıyorum,HIZLIAL dan almıştım. sms gönderirken kafasına göre takılılıyor, bir gönderiyor,10 göndermiyo,çoklu mesaj göndermede baya problemli,GÖNDEREMEDİM..Bügün facebookta turkcell internet üzerinden yerini bildir dedim 1 ay önce dolaştığım yerleri gösteriyor.Karşı tarafa sesim bir gidiyor bir gitmiyor.Oyunla hayatta işim olmaz biraz kurcalayınca ısınıyor.Telefonu elimize aldığımızda solda kalan hopörlörden müzük sesi çok az ses geliyor.oğlumun 1 yıllık general mobile vardı,fena değildi.Ona istinaden aldım ama daha ilk günden pişman etti.Az yukarıda bir arkadaş 3G açık olsun demiş,nen telefona baktığımda 4G açıkmış.İnşallah sorunlar bundan kaynaklanıyordur.Şarj geceden sabah %10 anca düşmüştü benimkinde,birisi% 100 den % 60 a düşmüş demişti...
    Yukarıda saydığım sorunları yaşayanlar var mı ?Varsa çaresini bulmuşlar mı?

3g ve 4g de web browserde bile takilsaniz isinmasi normal, 3g yi sadece lazim oldugunda acin. 3g bataryayida cok yer. En iyi pil omru icin 2g de kullanin, lazim olunca 3g gecisi yaparsiniz.

Teğmenim bu zamanda 2G Mİ KALDI .3G hadi neyse....

• quote:

Orijinalden alıntı: h_tunc

bide gece belirli saatte kapanıp sabah belirlenen saatte açılma özelliği var mı?

Sadece Blackberry'lerde var yanlış bilmiyorsam.
  • saykoman kullanıcısına yanıt
    Discovery 1 de vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ongbak96

lg g3 alıcaktım da o kadar para vermeye gerek yok diye düşünüyorum bu ay içinde alıcam gm 4g yi.
    alsam acaba beni 3 sene idare edermi sıkıntısız. oyun oynamam sadece sosyal medya (küçük oyunlar oynarım sadece)
    fikri olan cevaplarsa sevinirim.

tavsiye ederim çok para vermeye değmez hocam bence.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:22:48 >
  • vodafone smart mini dede vardı.
  • quote:

quote:

arkadaşlar alarm telefon kapalı iken çalmıyor.

bu olay çok can sıkıcı.bir çözümü var mı?

Android veya ios cihazlarda kapaliyken alarm calmaz hocam. CoZumu cihazi kapatmamak, veya ucus moduna almak.

• quote:

quote:

quote:

Hayırlı,faydalı olsun hocam.
    Beni de ekleyin bir zahmet...

Kamerası bence iyi.3 gündür kullanıyorum,HIZLIAL dan almıştım. sms gönderirken kafasına göre takılılıyor, bir gönderiyor,10 göndermiyo,çoklu mesaj göndermede baya problemli,GÖNDEREMEDİM..Bügün facebookta turkcell internet üzerinden yerini bildir dedim 1 ay önce dolaştığım yerleri gösteriyor.Karşı tarafa sesim bir gidiyor bir gitmiyor.Oyunla hayatta işim olmaz biraz kurcalayınca ısınıyor.Telefonu elimize aldığımızda solda kalan hopörlörden müzük sesi çok az ses geliyor.oğlumun 1 yıllık general mobile vardı,fena değildi.Ona istinaden aldım ama daha ilk günden pişman etti.Az yukarıda bir arkadaş 3G açık olsun demiş,nen telefona baktığımda 4G açıkmış.İnşallah sorunlar bundan kaynaklanıyordur.Şarj geceden sabah %10 anca düşmüştü benimkinde,birisi% 100 den % 60 a düşmüş demişti...
    Yukarıda saydığım sorunları yaşayanlar var mı ?Varsa çaresini bulmuşlar mı?

3g ve 4g de web browserde bile takilsaniz isinmasi normal, 3g yi sadece lazim oldugunda acin. 3g bataryayida cok yer. En iyi pil omru icin 2g de kullanin, lazim olunca 3g gecisi yaparsiniz.

Teğmenim bu zamanda 2G Mİ KALDI .3G hadi neyse....

2g ile 7 saat ekran suresi aliyorsan, 3g de 4 saate duser. Tercih tabiki senin. İsinma durumu icinde 3g ye alsaniz daha iyi olur.

• beni de listeye eklerseniz sevinirim.

22 Mayıstan beri kullanıyorum. discovery 1 den geçtim.

genel olarak memnunum fakat bu arada bir sesin karşı tarafa gidip gitmeme olayı canımı sıkıyor.
    dün sinirle fabrika ayarlarına döndürdüm. Discoveryde hafıza kartına fotoları kaydediyordu bunun kendi hafızasında fotolar kaydoluyor fotolarım gitti.
  • Fresky kullanıcısına yanıt
    İste bende bundan bahsediyorum. Tebrikler hocam gayet iyi is cikarmissiniz. Telefonun kamerasi gayet iyi ilk sayfada benim yukledigim gunduz cekimleride mevcut iyice karsilastirma yapilabilir. Gece cekimi olmasina ragmen gayet iyi cikmis fotograf

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar alarm telefon kapalı iken çalmıyor.

bu olay çok can sıkıcı.bir çözümü var mı?

Android veya ios cihazlarda kapaliyken alarm calmaz hocam. CoZumu cihazi kapatmamak, veya ucus moduna almak.

hocam vodafone smart mini 4(android) tamamen kapalıyken alarm çalıyor.
  • M.M.G kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:22:41 >
  • Arkadaslar var mi elinde sarj ile ilgili ss olan ? Varsa ekleyelim bilgilendirme amacli.

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat_b

Pil olayi bende de ayni. Sarj dolu diyor cekiyorum 99. Yarim saat elimde tutarsam 84 oluyor. Problem ne anlamadim. Pil mi ölü acaba. Benim 2. Sarjim. İlki de dokunmadan 94 olduydu. Bu gece de sarj edip deneyecegim. Olmadi iade.

telefonu 2.5-3 saatte şarj olan arkadaşlar varmış. benim telefon 3g açık ve arada maillerime baktığım halde 2 saat maximum 2 saat 15 dakikada "şarj oldu" diyor. acaba çabucak doldu dediği için mi biranda 90'a hatta 80 lere düşüyor. şimdi telefon şarjda. yine 2 saatte doldu. sabaha kadar şarjda bırakacağım. sabah şarjdan çıkartınca ne yapacak bakalım.

eğer yine biranda 94-92 olursa fabrika ayarlarına döneceğim. ve 1 şarj daha yapacağım. yine olmadı salı günü telefonu iade ederim.

bugün 11:00'de şarjdan aldım akşam 20:45'de şarja taktım. 3 saat 5 dakika ekran süresi aldım.
    7 saat ekran süresi alanları duyunca inanamıyorum. telefonları prim yaptı 750'ye satsınlar alırım :)
    yapacağım denemelerle şarj problemi yaşayanlara yardımcı olacak bişeyler bulurum inşallah.

uyanık kalma mevzusuna gelince, gerçekten enteresan. arkadaşın dediği gibi resmen kasıt var sanki. ama kasıt olsa telefonda sim yokken de uyumazdı. bilmiyorum fiyatına göre iyi telefon da, sıkıntıları yok değil. keşke pembe foto çekse de ama tutarlı ve stabil bi yazılımı olsaydı ona razı olurdum.

• h_tunc kullanıcısına yanıt
    Nadir cihazlarda var demekki, bana hic denk gelmedigi icin oyle bi olay yok saniyordum ben.

Fakat arkadas oyle bi konusuyorsunuzki sanki her cihazda bu ozellik varda, bunda yok. Yeni nesil cihazlarin genelinde kapaliyken alarm calmaz. Gidin diger basliklara bakin, boyle soru soran bile cikmaz. Cok lazimsa ucak moduna alirsin, emecegi sarj maximum %1.

• sırf bunun için ekran görüntüsü alıcam ya millete o kadar yazıyoruz okumuyorlarmı ne.dönüp dönüp sorup duruyorlar.
  • 16 saat bekleme 3G sürekli açık.

27d.22s konusma

1s.32d.51s ekran

kalan şarj %41

Telefonun ikinci şarjı. Xperia iondan sonra mükemmel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerÇel -- 31 Mayıs 2015; 23:22:23 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.