Şimdi Ara

Genelevlerin kapatılması hakkında (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
4.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İnsanlar inanmak istediklerine inanırlar. Din kimsenin tekelinde değildir. Ne sunnılerin ne siilerin nede başka mezhep gruplarının. Islam anlamı barış iken hala ayrılıkçı dili kullanıyorsunuz yok sapık sııler ingiliz sunnıler vesaire. Ben elmaya inanıyorum benim Allahım odur dersem oda hepsinden üstün dersem olur mu bunu yaparken niye diğer dınlerı inançları asagılayayım. Tek bir ayet sadece tek bir ayet yazın bana diğer dinleri inançları küçümseme aşağılama hakkını Müslümanlara veren? Cevap olarak sadece ayet kabul ederim. Alllah indirdiği ayetlerde ancak diğer dinlerin yanlış yönlerine vs vurgu yapıyor kaldı ki Hz. muhammedin bile herhangi bir dini küçümseyici bir hadisi hiçbir sahabeden rivayet edilmemiş. Yok arkadaş o is öyle değil saçmalama diyorsanızda ayet hadis vesaire yazın bizde öğrenelim. Öteki türlü terbiyesizlik yapıp diğer mezheplere inançlara hakaret etmenin bir anlamı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: diarmitrani

İnsanlar inanmak istediklerine inanırlar. Din kimsenin tekelinde değildir. Ne sunnılerin ne siilerin nede başka mezhep gruplarının. Islam anlamı barış iken hala ayrılıkçı dili kullanıyorsunuz yok sapık sııler ingiliz sunnıler vesaire. Ben elmaya inanıyorum benim Allahım odur dersem oda hepsinden üstün dersem olur mu bunu yaparken niye diğer dınlerı inançları asagılayayım. Tek bir ayet sadece tek bir ayet yazın bana diğer dinleri inançları küçümseme aşağılama hakkını Müslümanlara veren? Cevap olarak sadece ayet kabul ederim. Alllah indirdiği ayetlerde ancak diğer dinlerin yanlış yönlerine vs vurgu yapıyor kaldı ki Hz. muhammedin bile herhangi bir dini küçümseyici bir hadisi hiçbir sahabeden rivayet edilmemiş. Yok arkadaş o is öyle değil saçmalama diyorsanızda ayet hadis vesaire yazın bizde öğrenelim. Öteki türlü terbiyesizlik yapıp diğer mezheplere inançlara hakaret etmenin bir anlamı yok.

Yanlışınız var.Diğer dinler ve İslam sunnilerin tekeli altındadır.Onlar ne derse gerçek odur.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.