Şimdi Ara

[Genel] Erasmus (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
14
Favori
29.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stockholm sadece gidişi 436 TL'ye alabildim. Bugün pasaport için de başvurdum, bu aralar 2 haftaya gelse şanslıyımdır herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prerogative

İstanbul-Krakow için takip ediyorum fiyatları. LOT ile tek yön 470 TL gidiş-dönüş 590 TL
    Gidiş dönüş tarihi Eylül 2012-Şubat 2013

Bence gayet iyi ama mail gelmeden alasım yok ya 2 gün kaldı haziran bitiyo hala ses seda yok
  • Arkadaşlar işlemler nasıl gidiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cllyldrm

Arkadaşlar işlemler nasıl gidiyor ?

Kabul mektubu henüz gelmedi
  • Eılc kabul mektubum geldi asıl kabul meltubunu da bugün postaya veriyoruz dediler mail atıp sorduğumda 2 aylık çile bitiyor şükür

gerçi daha beteri de olabilir bu pasaport krizi konusunda bilgisi olan var mı başvurursak nekadar sürer almamız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihgh3 -- 6 Temmuz 2012; 22:31:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihgh3

Eılc kabul mektubum geldi asıl kabul meltubunu da bugün postaya veriyoruz dediler mail atıp sorduğumda 2 aylık çile bitiyor şükür

gerçi daha beteri de olabilir bu pasaport krizi konusunda bilgisi olan var mı başvurursak nekadar sürer almamız ?

Hocam pasaporta hemen başvur. En son pasaport krizi çıkmıştı 1 ay süreyi geçiyordu gelmesi, şimdi düzeldi mi bilmiyorum.
  • pasaporta başvurduğun zaman uçak biletini gösterirsen acil olduğunu söylersen hemen ertesi gün veriyolar yoksa 1 ay falan anca
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilala_

pasaporta başvurduğun zaman uçak biletini gösterirsen acil olduğunu söylersen hemen ertesi gün veriyolar yoksa 1 ay falan anca

uçak biletini şuan almam zor gibi brüksele baya pahalı uçular bakalım onu neyapacağım

peki almanyada bi şehire inip ordan trenle geçiş yapmak mümkün mü yani belçikaya gideceğim almanyada inince bişe demesinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihgh3

quote:

Orijinalden alıntı: dilala_

pasaporta başvurduğun zaman uçak biletini gösterirsen acil olduğunu söylersen hemen ertesi gün veriyolar yoksa 1 ay falan anca

uçak biletini şuan almam zor gibi brüksele baya pahalı uçular bakalım onu neyapacağım

peki almanyada bi şehire inip ordan trenle geçiş yapmak mümkün mü yani belçikaya gideceğim almanyada inince bişe demesinler

D tipi vizede ilk girişte 1 kerelik geçiş hakkın var.
  • Pazartesi veya Salı günü okuldan Erasmus öğrencisi olduğuma dair belge alacağım. Tabii daha pasaportun gelmesini beklemek var. 17 Haziran'a kadar pasaport başvurusu yapanların pasaportlarını göndermişler, diğerleri de Temmuz sonuna kadar diyor Pasaport daire başkanlığı. Pasaportum gelse bile Learning Agreement'i karşı tarafa imzalatmadan oturum izni başvurusu yapamıyorum o da okul tatil olduğu için en erken 30 Temmuz. Ağustos'a sıkışıyor her şey, normalde bir haftada çıkıyormuş gerçi. Bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0d
    D tipi vizede ilk girişte 1 kerelik geçiş hakkın var.

saol cvp için shengen vizesi alacağım zaten sorun olmaz ozmn
  • Biri bana cevap verebilir mi? Not ortalaması etkilenir mi sizce yani düşermi erasmus süresince?
  • quote:

Orijinalden alıntı: taylant09

Biri bana cevap verebilir mi? Not ortalaması etkilenir mi sizce yani düşermi erasmus süresince?

geçen senenin ilk dönemi arkadaşım fransada fransızcası mükemmel olamsına ragmen tüm derslerden kaldı .

bi yandan ben hala şuan polonyadayım 2.dönem için 2 tane A , 3 tane B ile transkriptimi okuluma teslim edecegim , ortalamam yükselecek yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Rosé Immortal

quote:

Orijinalden alıntı: taylant09

Biri bana cevap verebilir mi? Not ortalaması etkilenir mi sizce yani düşermi erasmus süresince?

geçen senenin ilk dönemi arkadaşım fransada fransızcası mükemmel olamsına ragmen tüm derslerden kaldı .

bi yandan ben hala şuan polonyadayım 2.dönem için 2 tane A , 3 tane B ile transkriptimi okuluma teslim edecegim , ortalamam yükselecek yani

naptın yahu sen, kastınmı :D
  • Hocam computer science dersleri , iyi oldugum alan .derslere bile girmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Rosé Immortal

Hocam computer science dersleri , iyi oldugum alan .derslere bile girmedim

polonya iyi o açıdan dersere girmiyosun fln belçika bana girecek gibi bakalım hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihgh3 -- 8 Temmuz 2012; 12:19:20 >
  • Bizim arkadaşta wat ile gitmiş. İmrendim açıkçası kız ingilizce öğretmenliği okuyordu. Bir ben öğrenemedim şu ingilizceyi. Sanırım gereken çabayı göstermiyorum.
  • arkadaşlar iki yıllık bölümle erasmusa katılabilirmiyim bölüm uygulamalı ingilizce ve çevirmenlik olacak ama
  • Kanser olacağım ya ben Bu kabul mektubu ne değerli bir şeymiş 2 aydan beri yollayamadılar
  • Bugün okuldan Erasmus öğrencisi olduğuma ve hibe alacağıma dair belgeyi de aldım. 9,75 ay hibelendirileceğim. Şimdi pasaportun gelmesi ve karşı okulun tatilinin bitmesi (30 Ağustos) kaldı vize başvurusu için.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.