Şimdi Ara

Gençturkcell faturasız nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gncfull 11gb 50 lira faturasız nasıldır acaba?

tl yükleme falan nasıl yapılıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben kullaniyorum bu tarifeyi 50 tl yüklüyorum direk kesiyor tarife..cok guzel bol bol yetiyor..6 gb gündüz 5 gb gece..bu aralar ikiye katlıyor..tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: road warrior

Ben kullaniyorum bu tarifeyi 50 tl yüklüyorum direk kesiyor tarife..cok guzel bol bol yetiyor..6 gb gündüz 5 gb gece..bu aralar ikiye katlıyor..tavsiye ederim
    bu fiyat telsiz kullanım ucreti icinde olan paket degil mi hocam? 50 tlyi yukluyoruz baskada bir sey yapmiyoruz kendisi mi crkiyor acaba fiyati

• Benden yilbasindan bu yana telsiz ucreti alınmıyor galiba numara taşıdığım icin ama 2019 dan itibaren 50 tl yüklemek yetmeyebilir telsiz ücreti kesmeye başlanabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: road warrior

Benden yilbasindan bu yana telsiz ucreti alınmıyor galiba numara taşıdığım icin ama 2019 dan itibaren 50 tl yüklemek yetmeyebilir telsiz ücreti kesmeye başlanabilir
    geçtim hocam hattin açilmasin bekliyorum

• birkaç taktık vereyım

turkcell olara ılk acıldıgında hesabım uzerınden gnc olarak tanımlama yapmalısın.
    daha sonra hattına mobıl bankacılık uzerınden 50 tl yuklersın ilk 1 gb hediyen geldi
    ardından paketını alırsın bu arada haydı gel 1 gb paketın gelecek oldu 2 gb hedıye
    bip uygulamasını yukleyecek enflasyonla mucadele kanalını takıp edeceksın. hedıyeler harıc asıl paket onternetın ıkıye katlanacak
    gollercepte uygulamasını yukleyeceksın her hafta 1 maç seçip haftalık ınternetını kazanacaksın.
    bip kullanan kısıler varsa cevrende bip grup kuracaksın 4 kişilik haftalık 1 gb hedıyenı alacaksın.
    yaani uygulamasını yukleyeceksın. yanıı içinde kullanacagın 1 gb hedıye 12 ay bounca alacaksın.
    hesabım uygulaması uzerınden salla kazan apıp hedıyelerını alacaksın.
    bip uzerınden suprız noktaı takıp edıp bulundugun bolgelerdekı hedıyelerı almayı unutma.
    acil gunluk nete ıhtıyacın olursa kım 1 gb ısterden gunluk net paketı kazanırsın.
    GNC uygulamasını yukleeıp catlat kazan kampanyası katılırsın. haftada 2 gun sansına ne gelırse ınternet paketı alabılırsın.
    iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB72FF50B -- 2 Kasım 2018; 18:14:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CB72FF50B

birkaç taktık vereyım

turkcell olara ılk acıldıgında hesabım uzerınden gnc olarak tanımlama yapmalısın.
    daha sonra hattına mobıl bankacılık uzerınden 50 tl yuklersın ilk 1 gb hediyen geldi
    ardından paketını alırsın bu arada haydı gel 1 gb paketın gelecek oldu 2 gb hedıye
    bip uygulamasını yukleyecek enflasyonla mucadele kanalını takıp edeceksın. hedıyeler harıc asıl paket onternetın ıkıye katlanacak
    gollercepte uygulamasını yukleyeceksın her hafta 1 maç seçip haftalık ınternetını kazanacaksın.
    bip kullanan kısıler varsa cevrende bip grup kuracaksın 4 kişilik haftalık 1 gb hedıyenı alacaksın.
    yaani uygulamasını yukleyeceksın. yanıı içinde kullanacagın 1 gb hedıye 12 ay bounca alacaksın.
    hesabım uygulaması uzerınden salla kazan apıp hedıyelerını alacaksın.
    bip uzerınden suprız noktaı takıp edıp bulundugun bolgelerdekı hedıyelerı almayı unutma.
    acil gunluk nete ıhtıyacın olursa kım 1 gb ısterden gunluk net paketı kazanırsın.
    GNC uygulamasını yukleeıp catlat kazan kampanyası katılırsın. haftada 2 gun sansına ne gelırse ınternet paketı alabılırsın.
    iyi forumlar
    vallaha cok tesekkur ederim bu kadar gb a internet kafe kurariz hocam hepsini not aliyorum acilsin hat yapacagim

• Cok memnun olursun turkcell pahali olabilir ama ekstrasi cok fazla..ve interneti cok hizli 180mbps gördüm

• Turkcell'de saat 18:00 civarlarında 320 görmüştüm.
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    turkcell.com.tr onlıne şlemler hesabım hat bilgileri güncelleme bu sekılde gerisini getirin
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    aynen oyle hocam
  • Fazla üst tarifeye geçip fazla para vermeye gerek yok faturasızda şu an. Hediye bol zaten 10-15gb rahat oluyor. Hediyeler suyunu çekerse üst paketler kullanılabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.