Şimdi Ara

Gençturkcell 14 şubatta 14 gb net hediye.. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
12
Favori
4.420
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 250mb yi kullanamadim indirmelere erken baslamadigim icin bi win 10 3 tanede 1080p film indirdim 2 ygs türkçe videosu aspalt 8 i guncelledim play store full guncelledim hiza gelirsek speed testde 21mbt cikti dersanede sağlam cekiyordu 24-25-26yi gördüm evdede 17-18gordum indirme hizi 1.60mb/s gordum adam gibi kampanyaydi yani helal turkcell diyor geciyoruz
     Gençturkcell 14 şubatta 14 gb net hediye..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben torrentte 800kb üstünü göremedim millet 1.6mbdan bahsediyo nasıl oluyo bu iş
  • Faturaly oldu?u için 14 ?ubat gecesi ne olur ne olmaz kullanmayy byraktym ben
  • Kampanya guzeldi hosti da bi daha ne zaman gelir bilinmez boyle kampanya

• turkeytv kullanıcısına yanıt
    Biraz gec oldu ama yazayim.normalde 2 gb lik gnc26 paketindeyim.pakete hic dokunmadan o gun 6 gb torrent indirdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2mb saniye ile download yaptım.

Titinetin belasını versin ayrıca. Bulaşmayın sakın. Geçen gün hattı iptal ettik. Aradılar hızlı hızlı konuştu müşteri temsilcisi, iptal etmek istiyormusunuz dedi. Evet dedim. Sonra mesaj geldi iptal işlemini iptal ettiğiniz için teşekkürler diye. Aman aman bir daha mı...

• 900 kb/s ile indirme yaptım. eyi oldu sevaptır yahu :). 8 gbsını bitiremedim o yönden kusura bakmasınlar
  • kampanyanın download üst limiti 7 mbit değil miydi? yoksa mevcut tarifelerdeki üst limiti mi baz aldılar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadima

kampanyanın download üst limiti 7 mbit değil miydi? yoksa mevcut tarifelerdeki üst limiti mi baz aldılar?

Değil sinirsizdi

• quote:

Orijinalden alıntı: AsiRuhi

ben torrentte 800kb üstünü göremedim millet 1.6mbdan bahsediyo nasıl oluyo bu iş

İdm kullanın gecersiniz torret se seed olayi var seed az ise az hiz alirsiniz yada hattiniz cok iyi çekmiyor olabilir

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.