Şimdi Ara

GENCLER VS de MALICE yasak midir degil midir ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
21.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yillardir bu sorunun yanitini ariyoruz,priestler olarak arenalarda veya baska mekanlarda 1v1 de malice attigimizda bir ton kufur yiyoruz......Tecrubeli arkadaslarimiz bu konuda yorum yaparlarsa sevinirim

Dipnot : Knight i 3 yil araliksiz oynadim,1 yildir oynamiyorum...£yil boyunca Priest kullandim ve malice yuzunden bol kufur yedim 2yildir sordugum kisilerin %50si yasak %50si legal dedi ...

YoRuMLaRInIzA iHTiYaCIM WaR .....

• malice de bir skill olduğuna göre kullanabilir priest. O zmn sende adama de spike vurmak yasak bakalım ne diyeceK. Warrior ile rogue vs yaparken roguenin defans basması yasak [ Evade vs.. ].

Eğer öyle bir skill konulmuşsa kullanılır bu priestin bir özelliği.
  • tabikide degil bi kere mantıksız bişi priestinde özelligi o

ozaman asaslarda vsde spıke atmasın o asasın özelllıgı malicede priestsn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darsh

tabikide degil bi kere mantıksız bişi priestinde özelligi o

haklisiniz da ben en son 74 e kasmistim benim BP i...malice attigimda inanilmaz damage veriyodm ve paso kufur adam diyo ki ben 24 yasindayim 5 senedir oynuyorum benden iyi mi biliceksin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darsh

tabikide degil bi kere mantıksız bişi priestinde özelligi o

sormanız bile kabahat yahu..

vs de

massive malice ne varsa atsan 80 lvl adamı 60 lvl a düşürsün ondan sonra ban güm bitirsin adamı?

sence 1v1 olurmu ?

debuff cz için ve exp içindir

1v1 de debuff soz konusu olamaz

ha tum debufları saydırmış ha sadece malice ne fark eder..

her iki tarafında eşit olması gerekiyor..
  • wariorda hell blade vurmasın o zaman malice avantajdır cz de gezerken malice atmak yasak diye adama atmıcanmı vs de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_m_Dark

vs de

massive malice ne varsa atsan 80 lvl adamı 60 lvl a düşürsün ondan sonra ban güm bitirsin adamı?

sence 1v1 olurmu ?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Dark_m_Dark

vs de

sence 1v1 olurmu ?

O zmn warrior da Paper giyinsin öyle kapışsınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark_m_Dark

vs de

sence 1v1 olurmu ?

Alıntıları Göster
    gordugunuz gibi surekli bi muhalefet bu konuda

bir de bisey cikarmislar (genelde asaslar) vs de ""anti-hp"" >>> yani debuff olmazmis

spike da bi bakimdan anti-hp let cutting de anti-speed

• quote:

Orijinalden alıntı: Alqolikkk

wariorda hell blade vurmasın o zaman malice avantajdır cz de gezerken malice atmak yasak diye adama atmıcanmı vs de
    neden yasak olsunki ? malicede bir skill.. skilin üstüne gelince sadece cz de kullanılır diye birşeymi yazıyor ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alqolikkk

wariorda hell blade vurmasın o zaman malice avantajdır cz de gezerken malice atmak yasak diye adama atmıcanmı vs de
    knight onlinede her char eşit değildir bu yüzden her charın birbirini dengelemek için özellikleri mevcuttur
    asas warriorun define ulaşmak için kendi def basar
    debuffer bpler warriorun define ulaşamayacağı için onunkini kendininkine çeker vb... gibi legal olmama gibi bir durum değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: .CeM.

knight onlinede her char eşit değildir bu yüzden her charın birbirini dengelemek için özellikleri mevcuttur
    debuffer bpler warriorun define ulaşamayacağı için onunkini kendininkine çeker vb... gibi legal olmama gibi bir durum değil

Alıntıları Göster
    bence vs'de malice kullanılabilir. nede olsa bi skill.

Ama bence şu şekilde olmalı: üçüncü bi kişi 4, 3, 2, 1 ve başla şeklinde saydıktan sonra vs başlar vs başladıktan sonra da ister malice atsın ister parasit bence fark etmez. Çünkü ben vurmaya başladıktan sonra fail verdirme şansım var atabilse bile o ana kadar hp'sinin birazını almış olurum hem.

Malice atıp daha sonra sonra vs istemek veya vs yapmak için anlaştığımız anda araya malice'yi sokmak bence kancıklık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pwner -- 17 Temmuz 2008; 0:54:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: .CeM.

Alıntıları Göster
    guncel

kesin bir yanit almam gerekiyor arkadaslar...hala herkes ayni goruste deil (3yildir)

• quote:

Orijinalden alıntı: metalistcem

guncel

kesin bir yanit almam gerekiyor arkadaslar...hala herkes ayni goruste deil (3yildir)

Alıntıları Göster
    pwner 'a sonuna kadar katılıorum ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Endoplazmik Retikulum

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Endoplazmik Retikulum

evet bence de olmasi gereken bu...fakat 80 lwl adama bile bunu anlatamiyorum bazen...diyor ki malicesiz ve maliceli atagin arasinda yuzlerce damage oynuyo bu adil degil diyo

• Madem Kullanılmıycak Niye Koyulmuş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LizOzOM

Madem Kullanılmıycak Niye Koyulmuş ?
    Topici acanlar yorum da yaparlarsa sevinirim
  • quote:

Topici acanlar yorum da yaparlarsa sevinirim

Alıntıları Göster
    bnce kesinlikle atılmalı sonucta buda priest skilli priest güçlülüğü burdan kaznıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkidolilo

bnce kesinlikle atılmalı sonucta buda priest skilli priest güçlülüğü burdan kaznıyor

Alıntıları Göster
    tesekkurler arkadaslar %90 oraniyla PRIESTIN VSYE AYNI ANDA BASLANDIGINDA MALICE ATABILICEGINE KARAR VERMIS BULUNMAKTAYIM herkeze iyi geceler...iyi forumlar

topic hala yoruma acik arkadaslar muhalefet olmak isteyen warsa herkesi bekliyorum....

• quote:

tesekkurler arkadaslar %90 oraniyla PRIESTIN VSYE AYNI ANDA BASLANDIGINDA MALICE ATABILICEGINE KARAR VERMIS BULUNMAKTAYIM herkeze iyi geceler...iyi forumlar

topic hala yoruma acik arkadaslar muhalefet olmak isteyen warsa herkesi bekliyorum....

Alıntıları Göster
    Madem özel skiller yasak o zaman asaslarda minor kullanmasın? Saçma şeyler bunlar. Sonuçta malice atan banlanmıyor dimi? veya illision atan

• quote:

Orijinalden alıntı: Quirah

Madem özel skiller yasak o zaman asaslarda minor kullanmasın? Saçma şeyler bunlar. Sonuçta malice atan banlanmıyor dimi? veya illision atan

Alıntıları Göster
    Soru müthiş yılın sorusu

Karşı taraf derseki malice atma vs. atmazsın eğer konuşulmamışsa at istediğini...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.