Şimdi Ara

Genç Avantaj Yenilendi! 30 TL'ye 500 Dakika, 5000 SMS... (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
872
Cevap
0
Favori
48.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5yaşındaki cocuk uzerıne gostersem olurmu bu kampanya soucta 25 yaş altı :=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cames123

5yaşındaki cocuk uzerıne gostersem olurmu bu kampanya soucta 25 yaş altı :=)

ultrason görüntüleri bile yeterli
  • bu super oldu :D gıdıyım bı vodofone bayısınede yaptırım su ıslemı :D turkcellde konusma cok ode tarıfesınden baya sıkıldım.:=)
  • quote:

bu super oldu :D gıdıyım bı vodofone bayısınede yaptırım su ıslemı :D turkcellde konusma cok ode tarıfesınden baya sıkıldım.:=)

o sadece espriydi. en az 15 yaşında olması gerekiyor kullanıcı göstereceğiniz kişinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

bu super oldu :D gıdıyım bı vodofone bayısınede yaptırım su ıslemı :D turkcellde konusma cok ode tarıfesınden baya sıkıldım.:=)

o sadece espriydi. en az 15 yaşında olması gerekiyor kullanıcı göstereceğiniz kişinin.

Şuanda Butun Hayallerım Yıkıldı Neyse Hayat Paylaşınca Guzel :D
  • arkadaşlar bu kalan sms bilgisi en son geçen ayın sonunda kaldı ya. geçen ayda böyle olmuştu.

bu ayın bilgileri hiç güncellenmiyor. sizde de böyle mi?
  • Güncellediğinden beri birini aramadıysan güncel değilmiş gibi gösteriyor. Arayıp dakika harcayınca güncelleniyor. Ondan mı kaynaklı sorun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

Güncellediğinden beri birini aramadıysan güncel değilmiş gibi gösteriyor. Arayıp dakika harcayınca güncelleniyor. Ondan mı kaynaklı sorun?

hayır sürekli görüşüyorum. freezonedan 100 dk hediye var ama hep ay sonuna kadar güncelleniyor. bununla alakası olduğunu düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 4 Nisan 2012; 12:54:33 >
  • quote:

quote:

Haci 5 yaşında çocuk ne ya insan utanır onun üzerine kayıt yaptırırken

• Ya şu tarifeye sınırısz internet koy istersen 30 tl yap alıcam bak aveaya sınırsız intli hepsi dahil paketi çıkardılar adamlar şimdi parayı götürüyor
  • Arkadaşlar ayda 60 liraya faturalı 1000 dk her yöne 5000 sms ve 2 gb internet almak mümkünmü vodofone da? şu an turkcell deyim 1000 dk her yöne 1000 sms ve 1 gb internet alabiliyorum aynı paraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gstmr

Arkadaşlar ayda 60 liraya faturalı 1000 dk her yöne 5000 sms ve 2 gb internet almak mümkünmü vodofone da? şu an turkcell deyim 1000 dk her yöne 1000 sms ve 1 gb internet alabiliyorum aynı paraya.

yokmu yardımcı olabilecek?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ayda 60 liraya faturalı 1000 dk her yöne 5000 sms ve 2 gb internet almak mümkünmü vodofone da? şu an turkcell deyim 1000 dk her yöne 1000 sms ve 1 gb internet alabiliyorum aynı paraya.

Genç Avantaj ile taahhüt verirseniz 45 TL'ye 1000 dk + 5000 SMS ve 1 GB alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanriseven -- 6 Nisan 2012; 17:00:56 >
  • 100mb internet paketimi aşmama rağmen bu fatura niye bu kadar yüksek geldi

Genç Avantaj Yenilendi! 30 TL'ye 500 Dakika, 5000 SMS...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertozden

100mb internet paketimi aşmama rağmen bu fatura niye bu kadar yüksek geldi

http://d1204.hizliresim.com/w/c/4bupv.jpg

ben olağan dışı birşey göremedim. 8 lira net ücreti, 1.21 lira telsiz vergisi, 2 lira kadarda içerik ücreti ödemişsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

quote:

quote:

Genç Avantaj ile taahhüt verirseniz 45 TL'ye 1000 dk + 5000 SMS ve 1 GB alabilirsiniz.

avea da aynısı 40a sınırsız net de var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mertozden

100mb internet paketimi aşmama rağmen bu fatura niye bu kadar yüksek geldi

http://d1204.hizliresim.com/w/c/4bupv.jpg

ben olağan dışı birşey göremedim. 8 lira net ücreti, 1.21 lira telsiz vergisi, 2 lira kadarda içerik ücreti ödemişsiniz.

yalnız freezonelulara internet paketi 9 yerine 4.5 tl olacaktı :S

edit:ayrıca herşey dahil genç avantaj 25tl değil mi ? telsiz ücreti artı 8 lira net ücreti diyelim yine o kadar etmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertozden -- 12 Nisan 2012; 1:13:37 >

• valla 25 lira üstüne net paketini eklemeleri gerekirken sanırım, hepsini vergisiz toplayıp, onun vergisini alıyorlar. buda miktarı arttırıyor. dalavere olabilir.
  • Arkadaşlar ben sırf Vodafone'daki BİS paketi için Avea'dan geçmeyi düşünüyorum.

25 yaş altı için, 1000 DK + 5000 SMS Her yöne diye bir tarife varmış. O tarife bu tarife mi acaba ?

Birde, faturalara vergi ekleniyor mu ? 25 TL diye alıp daha sonra 30 TL'ye çıkmasın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Güven

Arkadaşlar ben sırf Vodafone'daki BİS paketi için Avea'dan geçmeyi düşünüyorum.

25 yaş altı için, 1000 DK + 5000 SMS Her yöne diye bir tarife varmış. O tarife bu tarife mi acaba ?

Birde, faturalara vergi ekleniyor mu ? 25 TL diye alıp daha sonra 30 TL'ye çıkmasın ?

1000 dk olması için 12 ay taahhüt vermeniz gerekiyor. ve 5 lira ödüyorsunuz. toplam 30 lira oluyor.

25 deniyor ama 26.21 lira geliyor, sanırım bu 1.21 liralık vergiyi ekliyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.