Şimdi Ara

Genç Avantaj Yenilendi! 30 TL'ye 500 Dakika, 5000 SMS... (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
873
Cevap
0
Favori
48.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kardeşim kullanıyor genç avantaj...Bu aya kadar böyle birşey olmadı ama bu ay sms paketi bitmemesine rağmen arada 3 smsi ücretlendirmiş Vodafone...Sonra yine paketten devam etmiş...Fatura 15 inde kesiliyor...Bunun için şimdi mi mail atayım yoksa fatura kesimini bekliyeyim mi?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

quote:

Orijinalden alıntı: help21

500dk 5000sms 30 lira olacak daha uygun tarife bulmalıyım500dk 2000sms yeter bana

aynen oyle , valla piyasada uygun paket yok arkadas cildircam ya bende 1 gb ustu veya siniriz internet + 500 dk heryone konsma + 2000 sms ariyorum

bulursan haber et bro

• quote:

quote:

quote:

500dk 5000sms 30 lira olacak daha uygun tarife bulmalıyım500dk 2000sms yeter bana

aynen oyle , valla piyasada uygun paket yok arkadas cildircam ya bende 1 gb ustu veya siniriz internet + 500 dk heryone konsma + 2000 sms ariyorum

bulursan haber et bro

aynen sende

• quote:

quote:

quote:

quote:

bulursan haber et bro

aynen sende

geç kaldınız aveada o tarife 30 lira iken geçecektiniz :) Şimdi isteğiniz 40 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Kardeşim kullanıyor genç avantaj...Bu aya kadar böyle birşey olmadı ama bu ay sms paketi bitmemesine rağmen arada 3 smsi ücretlendirmiş Vodafone...Sonra yine paketten devam etmiş...Fatura 15 inde kesiliyor...Bunun için şimdi mi mail atayım yoksa fatura kesimini bekliyeyim mi?...

kampanyalara katılmış olabilir. Sinema vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

valla haberim yoktu (: turkcell cidden kazik , avea ya flan gecmek istiyorum bende en iyisini adamlarin yanina gidip yuz yuze konusmak daha iyi tarifeleri anlatirlar (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Kardeşim kullanıyor genç avantaj...Bu aya kadar böyle birşey olmadı ama bu ay sms paketi bitmemesine rağmen arada 3 smsi ücretlendirmiş Vodafone...Sonra yine paketten devam etmiş...Fatura 15 inde kesiliyor...Bunun için şimdi mi mail atayım yoksa fatura kesimini bekliyeyim mi?...

kampanyalara katılmış olabilir. Sinema vs.

Yok, 2 farklı Turkcell kullanıcısına attığı 3 sms ücretlendirilmiş...
  • Orijinalden alıntı: invisible

gelme üstümüze

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi help21 -- 2 Ağustos 2012; 18:56:25 >

• şuanda ihtiyaç duyulan tarife avea nın yıkılan tarifesi bence. 19 liraya 500 dk her yöne 1000 sms ve 1 gb internet bence muhteşem bir paket ;)
  • 5tl vergi var fatura 30 TL geliyor fixs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sırf AKK sonrası Mobildeki hız düşümünü protesto etmek ve bu hızı 256 kbps çıkması için sayfa açtık desteğinizi bekliyoruz link aşağıda

http://forum.donanimhaber.com/m_63698700/mpage_1/key_/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun

şuanda ihtiyaç duyulan tarife avea nın yıkılan tarifesi bence. 19 liraya 500 dk her yöne 1000 sms ve 1 gb internet bence muhteşem bir paket ;)

o kalkmis iste 1000 dk var aveaya bende turkcellim gecerim galiba
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.