Şimdi Ara

Genç arkadaşlar okusun. (hpv-kondilom-siğil) (cinsel sağlık-tedavi) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
268
Cevap
19
Favori
555.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryan Oreily -- 3 Şubat 2016; 21:25:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathulazam

http://www.doktornevra.com/jinekoloji/genital_enfeksiyonlar/hpv_photo_baslik.asp

Bu resimlere baktım birde benimkine baktım şükürler olsun birşey yok
  • "UP" layıverdim.

tek tek sorulara cevap veremiyeceğim. ama Leke şeklinde değil, deriden çıkan et beni şeklinde yada daha değişik şekillerdede olabiliyor farklı tipleri var. Kondomlada bulaşma ihtimali var şansa kalmış işimiz denmiş vet birazda bu şekilde. Yani mesele sadece cinsel organınızın dişi organa girmesi değil hastalıklı bolge ile ten temasınızda hastalığı kapabiliyorsunuz. ve bu hemen kendini belli eden birşey değil. 6-8 ay bazı hastalarda çok daha uzun süre sonra ortaya çıkıyor. Stres veya hastalık yüzündne bapışıklık düşünce açığa çıkıyor ve hızla çoğalıyor.

Hastalık sadece hayat kadınlarında oluyor diye bir kaidede yok. Benim birlikte olduğum kişi arkadaşımdı. Kendisinede tedavi sonrası ulaşıp görüştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nul-l -- 31 Ağustos 2011; 11:05:47 >
  • Kimseyle beraber olmadan, doğuştan gelme böyle bir hastalık olabilir mi peki erkeklerde, sadece bayanlardan mı geçiyor?
  • Reserv
  • Konuyu ilk açtığında okumuştum şimdi Edit leride okudum Bilgilendirme için teşekkürler.
  • çok yararlı olur burdaki gençlere ayrıca çok çok geçmiş olsun hocam inşallah kısa zamanda düzelirsin(ayrıca nasıl oluyorda o hayat kadınlaryla huylanmadan beraber olabiliyorsunuz büyük cesaret ben kendimden huylanırım )
  • len içime kurt düştü akşam güzel bi kontrol ediyim bi sorun varmı
  • Prezervatif varken bi halt olmaz. Bu konu daha çok cemaat abilerinin yarattığı yeni bir kampanya gibi geliyor bana. Prezervatifsiz ilişkiye giren adamın ( evli değilse) sorunları vardır zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Prezervatif varken bi halt olmaz. Bu konu daha çok cemaat abilerinin yarattığı yeni bir kampanya gibi geliyor bana. Prezervatifsiz ilişkiye giren adamın ( evli değilse) sorunları vardır zaten.

Adam üstüne basa basa söylemiş. Konu hakkında makale okursan doktorlarda aynı şeyi söylemişler. Kendin mantıken düşünsene ? Apış arası teması sadece cinsel organlamı oluyor, tenlerde temas eder ilişkide.

Prezervatifsiz ilişkiye giren adamın sorunları filan yoktur. Sonuçta bir hayat kadınından kapmamış hastalığı konunun başında yazıyor sevgilisiyle beraberliğinden kapmış (yaz arkadaşı demiş gerçi)

"Cemaat abilerininde" işi gücü yoktu hastaneye gittim geldim şununla siğilleri yaktılar diye anlatıcaklardı hey allahım...

Ayrıca malum kadın forumundada bu hastalığın konusu var ve baya dertlisi - tedavi görmüşü var.

Prezervatifede gerek yok Türke hiçbirşey olmaz kurşun işlemez, hastalık kapmaz...
  • hmm sakat bir hastalık.dikkat etmek lazım uyarı için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Prezervatif varken bi halt olmaz. Bu konu daha çok cemaat abilerinin yarattığı yeni bir kampanya gibi geliyor bana. Prezervatifsiz ilişkiye giren adamın ( evli değilse) sorunları vardır zaten.

Bir öğretmen adayı için yaklaşımınız hoş değil. Ben kendim uydurmadım sonuçta, tedavi olduğum doktor söyledi, tedaviden sonraki araştırmamdada okuduğum yazılarda yazan oydu.

Gazetede "alkol ölüm getirdi" diye manşet çıksa "cemaat abilerinin" işidir diyeceksiniz ? Ne ilginç bir hale gelmiş toplumumuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nul-l -- 31 Ağustos 2011; 19:26:25 >
  • Küçük bir hastalıkdan nasılda korkuyorsunuz ilerde zina yapmanın hesabını sormalarından korkmuyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doqacc

hmm sakat bir hastalık.dikkat etmek lazım uyarı için teşekkürler

ondan önce ne hastalıklar var bir bilseniz

valla o kadar çok hastalık varki(ölümcül bile olabiliyor aids hepatit gibi) bi okusanız cinsel isteğiniz körelir o derece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arcatera

Küçük bir hastalıkdan nasılda korkuyorsunuz ilerde zina yapmanın hesabını sormalarından korkmuyorsunuz

inşallah evleneceğin kadında da böyle bir hastalık olur amin.
  • Kızla ıliskiye girmeden bu hastalığa yakalanma diye bisey yok ama dmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun partner seçimi önemli cidden
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.ali20

quote:

Orijinalden alıntı: MrsChevChelios

No SS No Güven

Arkadaşın Özel bir ilgisi Var demekki hoş karşılamak gerekir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerar
    Kızla ıliskiye girmeden bu hastalığa yakalanma diye bisey yok ama dmi?

quote:

Orijinalden alıntı: Nul-l

ve bunların cinsel birleşme ile geçen siğiller (kondilom-hpv) oldugunu ogrendim.
  • Anal ilişki sırasındamı bulaştı yoksa önden ilişkidemi ? önemli olan bu zaten o makat bölgesini iyi temizlemeyen birindende kapılabilir bu hastalık.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.