Şimdi Ara

Gelmiş geçmiş en zor oyun hangisidir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
2.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bloodborne... indikten 2 saat sonra sattım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alihancetintr

The Evil Within

İnsanın psikolojik sınırlarını altüst eden oyun, 1 ay oldu biteli hala bir şokluk var.

Başlarım böyle oyuna deyip kaç defa başından kalktım. Zor da olsa en kolayda bitirdim.
  • Soul serisi her zaman zor gelmiştir bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

quote:

Orijinalden alıntı: alihancetintr

The Evil Within

İnsanın psikolojik sınırlarını altüst eden oyun, 1 ay oldu biteli hala bir şokluk var.

Başlarım böyle oyuna deyip kaç defa başından kalktım. Zor da olsa en kolayda bitirdim.

hani şu arabaların olduğu yer vardı otoparkdı galiba 3-4 kafalı başlıklı yaratık onda 2 saat uğraşmıştım az daha deliriyordum.

bir kaç yerdede takılı kaldım ya oyun cidden psikoloji bozuyor, birdaha asla yüzüne bakmam oynadığımıda pişman olmuştum sırf paramla rezil olmayayım diye bitiriyim dedim yoksa hiç ellemezdim

• Arbaletle ne var ne yok hepsini sallamıştım üstüne.
  • Evil within oyunun ilk 3-4 bölümünde zorluyor sonraki bölümlerde op oluyorsun resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox Ninja Gaiden

• Evil Within Demon Souls un yanında çocuk oyuncağı kalır. Tamam, Evil Within de en zor seviyede 294 kez ölmüş olabilirim ama durum bu.

Demon Souls çok başka bir oyun. Bambaşka......
  • nioh un demosunu oynayadım feci zor olmuş buda.souls serisinden zor olacak gibi
  • Yakın zamandaki oyunları düşünürsek Max Payne 3'deki New York Minute Hardcore ile Evil Within Akumu modu söylenebilir.
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    arabanın altına saklardım ezerdi hep iyi yapay zeka vardı oyunda çok zekiler
  • Dark Souls dışında

Ori And The Blind Forest bu oyunda inanılmaz zordu kontolleride gıcıktı.
  • Mario olsa gerek.

• Gta San Andreas da arabayı dans ettirdiğimiz ve bizim dans ettiğimiz bölümü bir türlü yapamazdım Vice City de de malum helikoper
  • bana göre bloodborne çok zordu ve oyunu bitiremeden sıkılıp sattım kutulu olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stickand

Bloodborne... indikten 2 saat sonra sattım

Yapma bunuuu. Oyunu bitirnek uzereyim 3 boss kaldi kesmedigim. 14 unu kestim.5 ini tek basima 9 unu yardiml. Bir sekilde ilerliyorsun ve efsane derecede guzel oyunki ture dark soulstan asinayim. Dsc1 ve 2 yi de bitirmistim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.