Şimdi Ara

Gelmis gecmis en iyi dizi karakteri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
4.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pek kişi bilmez ama thomas shelby'de çok sağlam bir karakterdir,adamın her hareketi karizma
  • Tek kelime ile bu adama bayılıyorum.

Gelmis gecmis en iyi dizi karakteri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelmis gecmis en iyi dizi karakteri

benim için ryan o'reily

• Benjamin linus.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pargalı ibrahim gerçi kendisi gerçek bir karakter, diziye uyarlanmış şeklinde okan yalabık'ın hali tavrıyla bütünleşince pargalı evet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedatseyhanli -- 30 Ağustos 2017; 20:43:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DinoCrocetti kullanıcısına yanıt
    Hayatında herhalde 3-4 yabancı dizi izlemişsin belli. Birde ''net'' yazmışsın :D
  • Lord.Hazretleri kullanıcısına yanıt
    10 numara olmuş :)
  • Senden çok izlediğim kesindir.Bu yazdıklarımda zaten gelmiş geçmiş en iyi 2 dizinin en iyi karakterleri

• DinoCrocetti kullanıcısına yanıt
    En iyi dizi diye en iyi karakterler o dizide olacak diye bir şey yok ...Bu arada kime göre neye göre en iyi dizi ? Bu tutumun bile ofsayt.

Bu arada senle sidik yarıştırma derdinde değilim , zaten üslubuna felan baktığımda bu işin saçma bir sonuç doğuracağını anlıyorum.

Benim takıldığım nokta, aynı diziden birden çok karekter yazman ve bunların net bir şekilde en iyi olduğuna karar vermiş olman.(Buna dayanarak herhalde bu 3-4 dizi anca izlemiştir dedim)

Bu kendini gülünç duruma düşürmekten başka bir şey yapmıyor , kısacası ciddiye alıncak bir adam değilsin.

''Senden çok izlediğim kesindir'' gibi çocukça bir cevap yerine kaç dizi izlediğini ve bu dizilerin neler olduğunu söyleyip onlar arasında da bunları uygun bulduğunu söyleyebilirdin , ama bunu senden beklemek tuhaf olurdu değil mi ?

Sana son olarak bir öneride bulunmak isterim (aa benim ne haddime , sen sonuçta benden çok dizi izlemişsin(!) ) , saçma sapan arkasız argümanlarını ''kesin''gibi bir iddialı ifade ile destekleyerek genelleme yapma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CA6EED738 -- 30 Ağustos 2017; 23:26:40 >

• Şimdi şöyle söyleyeyim sana ''bunlar gelmiş geçmiş en iyi dizilerin en iyi karakterleri dedim'' bir dizi karakterinin en iyi olması için bir kere zaten bu dizilerin pek çok kitle tarafından sevilmesi ve iyi bir reyting oranı olması lazım zaten.Mesela gidipte venezuela liginin futbolcusuna dünyanın en iyisi diyemezsin.Dünyanın en iyi futbolcuları dünyanın en iyi takımlarından çıkar zaten. Örneği futboldan verdim umarım anlarsın.Kime göre demişsin , aynı şekilde o zaman bu başlıkta herkesin kendi tercihine göre zaten.Yani benim yazdığım karakterleri eleştirmeye senin haddin olmuyor sonuç olarak , kendinle çelişiyorsun.

Ayrıca üslup konusunda bana bir şey diyemezsin. Sen bana ''alaycı'' bir üslupla yazarsan , ben de sana ''sert'' bir üslupla cevab veririm.Herkes hakettiğini bulur yani.

''3-4 dizi izlemişsin belli'' demişsin ama benim sana ''senden çok izlemişimdir'' demem sana ''çocukça'' geliyor öyle mi ? senin ön yargılı davranman sorun değil ama benim daha çok izlemişimdir demem sorun öyle mi ? gülünç duruma düşürmüşsün kendini boşuna

Ayrıca bana öneri verebilecek biri olduğunu düşünmüyorum.Sadece saygı duyduğum insanlar bana öneri de bulunabilir , görüldüğü gibi sen de saygı duyduğum biri değilsin.O yüzden önerilerini kendine sakla bence.

Sidik yarıştırma derdinde değilsen cevap vermezsin zaten.Kendinle çelişme

• quote:

Orijinalden alıntı: Road to Zion

Oooo

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

/>

Önünde saygıyla eğileceksiniz.

O kadar güzel oynamıştı ki 35'imden sonra sigaraya başlatma isteği uyandırmıştı bende.
  • Harvey Specter

Omar Little

Thomas Shelby

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sánchez -- 1 Eylül 2017; 2:39:30 >

• Lip Gallagher

• barney stinson gibisi varmıdır. başlı başına dizi ayrı bir diziydi.
    eşcinsel olmasına rağmen rol icabı o kadar kız ayıklaması da ayrı bir ironi tabi.
  • leverage dizisinde oynumaştı kısa soluklu ama izlenebilesi bir diziydi cnbce zamanında severek izlerdim

• quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

Say My Name

offf ya dizinin yoklugunu hatırlattın şimdi bana

• Lost

desmond hume

Got

Jaime, ramsey

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.