Şimdi Ara

Geforce now ucuz hesap satışı (Dolandırıclık mı?)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün güvenilir bir hesap satış sitesinden 6 aylık Geforce Now founders edition satın aldım, satın aldığım kullanıcının geçen aylarda da yapmış olduğu yüzlerce siparişi ve olumlu yorumu var ve onaylı bir satıcı. Bugün bana sattığı ürünün fiyatı normalde 27,5 Euro fakat bana ve diğer onlarca kişiye bu ürünü 50TL ye satıyor, verdiği e mail adresini kontrol ettiğimde kendisinin bugün 27,5 Euro vererek satın aldığını görebiliyorum ve hesapları tamamen e mail adresleriyle birlikte devrediyor.

Böyle bir şey nasıl mümkün olabilir? Bu adam ya dolandırıcı ya da pahalıdan alıp ucuza satan iyilik meleği.

Sizce bu işten nasıl kar edebiliyor?

(ilerde hesaba erişim problemi yaşarsam buraya yazarım)

EDİT: Az önce hesabı satın aldığım arkadaşla konuştum kendisi ürünleri toptan aldığını bu yüzden ucuza geldiğini söylüyor herhangi bir yasadışı durum olmadığını söylüyor haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poles -- 27 Aralık 2020; 22:33:18 >

• O hesap özelinde durumu bilmem. Belki ucuza elde ettiği kodla alıp satıyordur, belki yararlandığı kampanyalar vs vardır. Ama zamanında çalıntı kredi kartlarıyla oyun alıp satan dolandırıcılar vardı. Kart sahibi chargeback yapınca hesaplar engelleniyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verdiği e mail üzerinden nakit ile satın aldığı gözüküyor ki GFN sisteminde kod kullanımı gibi sistemler de yok. Kredi kartlarının çalıntı olması dışında bir ihtimal yok gibi ama yaptığı satışlar bir değil iki değil yüzlerce. Ya çok sağlam bir dolandırıcı elinde yüzlerce kart bilgisi var ya da Nvidia'da kendisine yüzlerce hesap verebilecek yetkide bir tanıdığı.

• Merhaba Alışverişniz Nasıl gitti birde nereden aldınız acaba bende almak istiyorum da

• KozmikOyun K kullanıcısına yanıt

Özelden yolladım linki.

• Banada link atarmisiniz birde deneyiminiz nasıldı
  • Çalıntı kredi kartıyla üyelik alip satıyordur.

• Bana da yollarmısınız linki

• Ben de link alabilir miyim?

• https://www.gamesatis.com/diger-hesap-satislari çok kişi soruyor buraya bırakayım linki gamesatış üzerinden aldığınız hiçbir hesapta problem yaşamassınız zaten.

EDİT: Linkteki ürün değiştirilmiş. Gamesatış sitesinde arama yerine ''Diğer hesap satışları'' yazarsanız satışta olan diğer Geforce Now hesap ilanlarına ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poles -- 7 Ocak 2021; 16:18:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harun18x

Banada link atarmisiniz birde deneyiminiz nasıldı

Deneyim gayet iyi fakat ben 100mbit download ile deneyim ediyorum buna rağmen görüntü kendi bilgisayarımdaki gibi net olmuyor fakat 3A oyunlarda gayet oynanabilecek seviyede, Ama maalesef rekabetçi oyunlarda iyi bir deneyim sunmuyor.

Ayrıca denemek için 25mbit hızla da denedim ki yetmediğini rahatlıkla söyleyebilirim, iyi bir deneyim istiyorsanız 50mbit download hızını sabit sağlayabileceğinizden emin olun.

• Bulunduğum konumda 22 23 mbit alabiliyorum en fazla
  • quote:

Bulunduğum konumda 22 23 mbit alabiliyorum en fazla

15 mbit ile kullanan ve memnun olanlar var fakat ben 25 de memnun kalmadım açıkçası. Ama sistemin ücretsiz deneme sürümü var girip deneyebilirsiniz memnun kalırsanız satın alırsınız.

• Oyunlar çok pahalı gerçekten
  • quote:

Bulunduğum konumda 22 23 mbit alabiliyorum en fazla

ben 25 mbit hızla ayarlarda 50' ye ayarlıyken denemiş olabilirim. birkaç ayar ile daha iyi performans alabilirsiniz belki farklı internet tüketim seçenekleri sunuyor sistem.

• quote:

Oyunlar çok pahalı gerçekten

Euro kur'u... en azından stadia gibi aldığınız oyunu tek platformda kullanmıyorsunuz steam üzerinden aldığım için çok üzmüyor beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poles -- 27 Aralık 2020; 4:1:9 >
  • Oyun oynadın mı hiç ? Gecikme , input lag vs hissediliyor mu oyun oynarken?

• quote:

Orijinalden alıntı: kamisama-

Oyun oynadın mı hiç ? Gecikme , input lag vs hissediliyor mu oyun oynarken?

Eu Central sunucusunda 50 küsür ping alıyorum. Büyük bütçeli animasyon dolu oyunlarda 50 pingi kimsenin hissetmesi mümkün değil görüntü kalitesinin video izler gibi olmasını dert etmiyorsanız deneyim çok güzel, Ama LoL gibi animasyonsuz ve her basışınıza anlık tepki veren oyunlarda pingi hissediyorsunuz. Örneğin RDR2 de kendi bilgisayarınızda oynasanız dahi karakterin verdiğiniz komutlara uyması animasyonlar dolayısıyla yaklaşık 600-700 ping bunun üzerine 50 ping binmesini farkedemessiniz, Ama lolde pinginiz 20 den 120 ye uçunca hissediliyor :D

Görüntü kalitesi açısından ise geforce nowda ultrada oynamak yerine kendi bilgisayarımda orta ayarlarda oynamayı tercih ederim ama yinede internetiniz iyiyse fena değil. 90 saatlik geforce now bannerlord deneyimim oldukça iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Poles

Eu Central sunucusunda 50 küsür ping alıyorum. Büyük bütçeli animasyon dolu oyunlarda 50 pingi kimsenin hissetmesi mümkün değil görüntü kalitesinin video izler gibi olmasını dert etmiyorsanız deneyim çok güzel, Ama LoL gibi animasyonsuz ve her basışınıza anlık tepki veren oyunlarda pingi hissediyorsunuz. Örneğin RDR2 de kendi bilgisayarınızda oynasanız dahi karakterin verdiğiniz komutlara uyması animasyonlar dolayısıyla yaklaşık 600-700 ping bunun üzerine 50 ping binmesini farkedemessiniz, Ama lolde pinginiz 20 den 120 ye uçunca hissediliyor :D

Görüntü kalitesi açısından ise geforce nowda ultrada oynamak yerine kendi bilgisayarımda orta ayarlarda oynamayı tercih ederim ama yinede internetiniz iyiyse fena değil. 90 saatlik geforce now bannerlord deneyimim oldukça iyiydi.

Alıntıları Göster

hesapta bir sıkıntı yaşadınız mı ben de gamesatıştan almayı düşüyorum başka bir satıcıdan da merak etim

• quote:

Orijinalden alıntı: İnci6

hesapta bir sıkıntı yaşadınız mı ben de gamesatıştan almayı düşüyorum başka bir satıcıdan da merak etim

Alıntıları Göster

Hayır hesap hala sağlam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.