Şimdi Ara

Geely kullanıcıları platformu (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.207
Cevap
17
Favori
425.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geely iki yeni model daha getirdi türkiye ye.
    Birisi Geely FC modeli. MC ile benzer özellikleri var, dikkat çeken farklı yanları ise: motoru farklı daha güçlü bir motor kullanılmış. FC modelinde dijital klima var. renkli cam, ledli gösterge paneli, müzik sistemi ve arka güneş perdesi gibi aksesuar farkları ilk göze çarpanlar. İncelemek isterseniz link aşağıda :
    http://www.geely.com.tr/model.php?m=fc_

İkinci modelse Geely nin en lüks otomobili olarak sunuluyor. Emgrand EC7 modeli. Dış görünümü üst segment araç havası yaratıyor. Özellik olarak sa yine MC den daha güçlü bir motor, kalın ve büyük lastikler, düşük yakıt tüketimi, tüm ışıkların led olması, emniyet kemeri ve kapı açık uyarı sesleri, yolcu hava yastıkları, far açık uyarı sesi, kontak üzeri uyarı sesi, uzaktan kumandalı bagaj açma, tam otomatik klima ve polen filtresi, sürücü koltuğu ayarlı ortopedik bel desteği, çift renkli kokpit tasarımı, 12v güç kaynağı, dış ve iç hava göstergesi, yol bilgisayarı, ışığa duyarlı otomatik farlar, dijital saat. İncelemek isterseniz link :
    http://www.geely.com.tr/model_galeri.php?m=ec7&p=ex

• quote:

Orijinalden alıntı: aykutgultekin

Geely iki yeni model daha getirdi türkiye ye.
    Birisi Geely FC modeli. MC ile benzer özellikleri var, dikkat çeken farklı yanları ise: motoru farklı daha güçlü bir motor kullanılmış. FC modelinde dijital klima var. renkli cam, ledli gösterge paneli, müzik sistemi ve arka güneş perdesi gibi aksesuar farkları ilk göze çarpanlar. İncelemek isterseniz link aşağıda :
    http://www.geely.com.tr/model.php?m=fc_

İkinci modelse Geely nin en lüks otomobili olarak sunuluyor. Emgrand EC7 modeli. Dış görünümü üst segment araç havası yaratıyor. Özellik olarak sa yine MC den daha güçlü bir motor, kalın ve büyük lastikler, düşük yakıt tüketimi, tüm ışıkların led olması, emniyet kemeri ve kapı açık uyarı sesleri, yolcu hava yastıkları, far açık uyarı sesi, kontak üzeri uyarı sesi, uzaktan kumandalı bagaj açma, tam otomatik klima ve polen filtresi, sürücü koltuğu ayarlı ortopedik bel desteği, çift renkli kokpit tasarımı, 12v güç kaynağı, dış ve iç hava göstergesi, yol bilgisayarı, ışığa duyarlı otomatik farlar, dijital saat. İncelemek isterseniz link :
    http://www.geely.com.tr/model_galeri.php?m=ec7&p=ex

Arkadaşlar detaylar için;http://forum.donanimhaber.com/m_40044163/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackersun -- 31 Mayıs 2010; 14:11:59 >

• Abicim parası olan BMW alır olmayan Geely alır paraya göre
  • mrb sevgili gelly kulanıcıları 2007 renault symbol 1.4 aracım var gelly echoların tipi hoşuma gidiyo 18.470 anahar teslim fiyatı nappsam benim symbol ü satıp 0 km echo mu alsam diyorum
  • 2009 da aldım geely echo modelini 2. seneye giriyorum aracın 10.000 km bakımı hariç hiç servise gitmedim sorunsuz bir araç. en son benzin fiyatlarını baz alırsak benzinde çok ekonomik bir araç diyemiyorum malesef ama LPG li hali ile gayet ekonomik bir araç. kesinlikle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ankebutx

2009 da aldım geely echo modelini 2. seneye giriyorum aracın 10.000 km bakımı hariç hiç servise gitmedim sorunsuz bir araç. en son benzin fiyatlarını baz alırsak benzinde çok ekonomik bir araç diyemiyorum malesef ama LPG li hali ile gayet ekonomik bir araç. kesinlikle tavsiye ederim.

peki bana artı eksi yönlerini sayarmısınız kullanış olarak hız direksiyon ağır mı yumaşakmı seri hantal mı işçilik nasıl yakıt benzinli nasıl internetten araştırdığıma göre echolada 1.3 toyota corolla motoru varmış bide arabam.com gelly familiy nin bi yorumu var doğrumu birazdan o mesajıda eklicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert karip

peki bana artı eksi yönlerini sayarmısınız kullanış olarak hız direksiyon ağır mı yumaşakmı seri hantal mı işçilik nasıl yakıt benzinli nasıl internetten araştırdığıma göre echolada 1.3 toyota corolla motoru varmış bide arabam.com gelly familiy nin bi yorumu var doğrumu birazdan o mesajıda eklicem

Bu linkteki yorumları baştan sona oku eminim kafandaki soru işaretlerine yanıt bulacaksın kadi kolay gelsin... http://tasarim.alternaturk.org/geely-ncap-testi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankebutx -- 22 Ağustos 2010; 13:28:07 >

• geely family i 19900 tl peşin fiat iyimi.
  • Sıfırsa iyi fiyat. İkinci else pahalı.

Bu arada arkadaşlar en sonunda aracı hız konusunda test etme imkanı buldum.
    Gaziantep - Osmaniye arası otobanda 185 i gördüm, hanım bağırınca kestim ama daha hızlı gidecek gibide görünmüyordu. Bagaj ağzına kadar doluydu. Demekki boşken zorlansa max hız 190 en fazla olacak. Üstüne çıkması zor gibi geldi. Zaten Türkiye şartlarında daha hızlı istesende gidemezsin oda ayrı mesele.

Bu arada Yaz tatilinde Geely genel merkeze servisle ilgili bir kaç şikayetimi bildirmiştim maille. Yazın gösterdikleri ilgi ve alakaya şok oldum. Önce genel merkez aradı, ardından antep merkez aradı, ardından servis sorumlusu Yusuf bey aradı. Çok memnun oldum. Müşteri memnuniyeti konusunda yaklaşımlarını takdir etmemek elde değildi doğrusu. Bakalım bir hafta içinde servise sorunlarım için gideceğim, ilgi nasıl olacak.

Herkese iyi bayramlar.
  • Geely nin yeni modellerini alan arkadaşlar yok mu hiç?
    Özellikle Emgrand ı kullanan varsa kullanıcı yorumlarını merakla bekliyoruz.
  • geely fc gs 2011 kullanıcısıyım. ayrıca da otomotiv teknikeriyim. aracı internetten bayağı bir takip ettim. sonra yerinde görmeye karar verdim. ilk olarak family modeli alacaktım. fakat arka koltukları nedeniyle fc almaya karar verdim. fc içine girince kendisine hayran bırakan bir ferahlığı var. insan kendini bir başka önemli hissediyor bu araçta. önceleri bende çekinerek yaklaştım ama araçtan bayağı memnunum. biz türkler arabam yiç yakmasın fakat gaza kökledinmi 4-5 sn de 100km/h hıza çıksın, ayrıcada motoru bitmesin isteriz. öyle bir araç çıktığında burdan haber eririm sizlere. neyse, kullanmadığım karayolu aracı yok. bu aracın artıları ve eksileri var. ama artıları daha fazla. benimkisi sadece tavsiye. kimsenin etkisi altında kalmadan aracı kendiniz test edin ve servis olayını konuşun. aradaki farkı göreceksiniz. ha unutmadan dünyanın en tartışılan satışı olan VOLVO artık geely'nin. sanırım dünyanın sağlamlık ta enbaşarılı markası idi. ilgilenenlere duyurulur.

• tüp konusunu soran arkadaşlara bildirilir. tüp çekiş olarak ani hızlanmalarda performans düşüklüğünü hissettiriyor. ancak yok arkadaş ben düz yol sakin bir kullanıcıyım diyorsan o zaman şidetle tavsiye ederim. 27 kuruş ile başladım km sarfiyatına şu an 800 km civarı 20 kuruşa düştü km sarfiyatı. 3000 den sonra dahada düşeceğine inanıyorum. dizel araç kullanmaya alışkın olduğumdan ilk başlarda acemilik çektim. dizeldeki yüksek tork olmaz tabiiki. zamanla alışıyor insan bu seferde yüksek devir giriyor devreye. şimdi aracıma garaj yapacağım. bu hafta onunla ilgileneceğim. iyi sürüşler
  • hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MEVLANA CELALETTİN -- 7 Ekim 2010; 22:54:50 >
  • ARKADAŞLAR BEN ARANIZA YENİ KATILDIM DAHA NASIL MESAJ GÖNDERECEĞİMİ BİLMİYORU. İNŞAALLAH GİDER

Geely kullanıcıları platformu
  • Arkadaşlar sol aynamı kırdılar. Büyük ihtimalle kapatmak yani katlamak istediler o yüzden. Bu araçların aynaları katlanmıyormu? (Geely Family) Kırık aynayı İzmirde nerde ve kaça değiştirebilirim. Teşekkürler.
  • araçlar güzelde biraz piyasa yapması lazım yahut alan 5 yıl satmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsungx

araçlar güzelde biraz piyasa yapması lazım yahut alan 5 yıl satmamalı.

Bu aracın piyasası bu. ucuza alıp ucuza satıyosun. dediğin gibi araçları uzun süre kullanmak en mantıklısı bence.

göstergeleri hoş

• Merhaba Arkadaşlar

Ben Emgrand kullanıcısıyım . ve 10.000 km ye geldim. şuana kadar hiçbir sorunum olmadı. 10.000 bakımınıda dün yaptırdım. servis yönü cok güzel cok ilgililer. aracın sürüş keyfi mukemmel lpg taktırdım ondanda hiç bir sorunum yok . kaportada yada iç plastiğide gayet kaliteli. hatta suan alanlar için daha avantajlı ben 29 .200'e aldım yenisi gelmiş 2.500 tl farkla 6 airbeg, sonrooff, elektrikli koltuk koymuşlar mükemel di bayıldım.
  • tanınmış marka olsa 60000 eder.
  • Ben familli kullanıyorum daha 3 binde tüpe uyumu mükemmel ama ben psikolojik olarak tedirginim. Rahat kullanamıyorum her an bir şey oluverecek gibi gelsede sürüş zevki mükemmel.klimadan bayağı etkileniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gofrit -- 16 Ekim 2010; 18:48:00 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.