Şimdi Ara

Geely kullanıcıları platformu (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.208
Cevap
17
Favori
425.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haa birde cam ısıtıcısını çalıştırınca gündüz düğmenin ışığı gözükmüyor açıp kapattığınızı anlayamıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gofrit -- 16 Ekim 2010; 18:50:10 >
  • bence rahat ol güle güle kulan.
  • DİKKAT ETMEMİZ GEREKEN KONULARI FORUMDA PAYLAŞABİLİRSEK BİRBİRİMİZE ÇOK YARDIMCI OLABİLİRİZ. BİLHASSA YEDEK PARÇA FİYATLARINI ÇOK İYİ TAKİP EDELİM. HERKESE SELAMLAR.
  • Arkadaşlar şirkette kullanmak için sipariş ettiğimiz geely echo marka 15 otomobil bu gün geldi.
    yarın bi geziye çıkıcam araçların biriyle. bi haftasonu turu yapmak istiyorum bu araçla. yarın akşam araç hakkındaki görüşlerimi yazarım. bu konu için yararlı olacağını düşünüyorum. inş. öyle olur.
  • İNŞAALLAH FARUK BEY BEKLİYORUZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk_dere

Arkadaşlar şirkette kullanmak için sipariş ettiğimiz geely echo marka 15 otomobil bu gün geldi.
    yarın bi geziye çıkıcam araçların biriyle. bi haftasonu turu yapmak istiyorum bu araçla. yarın akşam araç hakkındaki görüşlerimi yazarım. bu konu için yararlı olacağını düşünüyorum. inş. öyle olur.

hayırlı olsun inş. menmun kalırsınız.

• benim yeğen avcılardan aldı gayet memnun .
  • Ben "ROPE" den aldım.
  • Arkadaşlar dün geely echo modeliyle baya bi gezdim. ilk olarak arabaya bindiğimde plastik kokusu vardı. ama abartılacak kadar fazla değildi. dün sabah 9:30 civarı arabayı depodan aldım. ve yola çıktım tek başıma.

aracın kalkışı güzel herhangi bir sorun yaşamadım. depo alanından çıkıp otoyola girdim. vites geçişleri sorunsuzdu. normaldi yani. derken gaza yüklendim hafiften koltuğuma yapıştım 3. viteste. neyse 4. 5. derken sol şeride geçtim. bastım gittiği kadar. 120,130,146, bayağı bir ses alıyordu içeri 135 den sonra.150 derken trafik hafiften yoğunlaştı. aracın yol tutuşu önceki arabalardan (accent,rio,rio sw.) iyi konfor olarak da eh işte bi eradan kötü değil.

Evin önüne geldim. sitedeki komşularımın gözü üstümdeydi. araba ilgi odağı oldu. evden treeking malzemelerimi aldım. yalovaya hurraa. tek başıma. araçla gişelere girdim o da ne. bu araçta ogs yok ki . neyse cezası gelir hafta içi. arabanın hızını test edeceğim illa .başladım basmaya. geely benim en sevdiğim markalrdan biri artık. neyse araç 155 e dayandı. dewamm. 160 derken. sesten rahatsız oldum. yani ses fazla olunca korku duygusu artıyor. hızı düşürdüm 120 km sabit hzla devam ettim.

yakıt konusunda şunu söyleyeyim eve yakın bir petrolden depoyu fulledim. gittim(165 tl) . geri geldim. uyarı lambası yandı. buna hızın ve aracın sıfır olmasının da etkisi büyük. yaklaşık 600 km yol yaptım. yakıtı da hesaplamadım ama iyi olduğuna eminim. uyarı yandıktan sonra yaklaşık 60 km daha yol aldım.

aracı çukurlardan esirgemedim. süspansiyon tepkileri oldukça iyi. olağanüstü kıyaslamalar yapıpta neyi iyi takoz gibi demesin kimse. aracı park ettim. direksiyon oldukça iyi tepki ve hidrolik açısından. neyse araçta herhangi bir sorunla karşılaşmadım. bu araç 2011 çıkışlıymış. sinyal kolu silecek kolu sağlam duruyordu. korna harikaydı. araç hakkındaki puanım fiyat göz önunde bulundurarak 10/8. araç kaporta olarak sağlam gibi. iç mekanda işçilik fazla iyi olmasada dayanıklı gibi. yani bu aracın ömrü 10 yıl.bence. sonrada gider ama elden çıkarmak lazım. arkadaşlar inşallah faydalı olur. sorularınızı cevaplayabilirim. aklıma ilk gelenleri yazdım. iyi günler.

• quote:

Arkadaşlar dün geely echo modeliyle baya bi gezdim. ilk olarak arabaya bindiğimde plastik kokusu vardı. ama abartılacak kadar fazla değildi. dün sabah 9:30 civarı arabayı depodan aldım. ve yola çıktım tek başıma.

aracın kalkışı güzel herhangi bir sorun yaşamadım. depo alanından çıkıp otoyola girdim. vites geçişleri sorunsuzdu. normaldi yani. derken gaza yüklendim hafiften koltuğuma yapıştım 3. viteste. neyse 4. 5. derken sol şeride geçtim. bastım gittiği kadar. 120,130,146, bayağı bir ses alıyordu içeri 135 den sonra.150 derken trafik hafiften yoğunlaştı. aracın yol tutuşu önceki arabalardan (accent,rio,rio sw.) iyi konfor olarak da eh işte bi eradan kötü değil.

Evin önüne geldim. sitedeki komşularımın gözü üstümdeydi. araba ilgi odağı oldu. evden treeking malzemelerimi aldım. yalovaya hurraa. tek başıma. araçla gişelere girdim o da ne. bu araçta ogs yok ki . neyse cezası gelir hafta içi. arabanın hızını test edeceğim illa .başladım basmaya. geely benim en sevdiğim markalrdan biri artık. neyse araç 155 e dayandı. dewamm. 160 derken. sesten rahatsız oldum. yani ses fazla olunca korku duygusu artıyor. hızı düşürdüm 120 km sabit hzla devam ettim.

yakıt konusunda şunu söyleyeyim eve yakın bir petrolden depoyu fulledim. gittim(165 tl) . geri geldim. uyarı lambası yandı. buna hızın ve aracın sıfır olmasının da etkisi büyük. yaklaşık 600 km yol yaptım. yakıtı da hesaplamadım ama iyi olduğuna eminim. uyarı yandıktan sonra yaklaşık 60 km daha yol aldım.

aracı çukurlardan esirgemedim. süspansiyon tepkileri oldukça iyi. olağanüstü kıyaslamalar yapıpta neyi iyi takoz gibi demesin kimse. aracı park ettim. direksiyon oldukça iyi tepki ve hidrolik açısından. neyse araçta herhangi bir sorunla karşılaşmadım. bu araç 2011 çıkışlıymış. sinyal kolu silecek kolu sağlam duruyordu. korna harikaydı. araç hakkındaki puanım fiyat göz önunde bulundurarak 10/8. araç kaporta olarak sağlam gibi. iç mekanda işçilik fazla iyi olmasada dayanıklı gibi. yani bu aracın ömrü 10 yıl.bence. sonrada gider ama elden çıkarmak lazım. arkadaşlar inşallah faydalı olur. sorularınızı cevaplayabilirim. aklıma ilk gelenleri yazdım. iyi günler.

işte gerçek ve tarafsız bir test sürüşü böyle olmalıdır tebrikler.. soru sormak isterdim ama herşey gayet açık ve net :) umarım bu araçlarla ilgilenen arkadaşlar için açıklayıcı bir yazı olmuştur..Aracı zorlamanıza ve hız yapmanıza rağmen yakıt oranı bence harika. siz bide LPG ile düşünün bu aracı gerçekten ekonomisi emsali araçlara göre oldukça iyi Bu araç LPG ile şehir içi 190-200 krş şehir dışı 160-170krş yakıyor.. ben aynı aracı 2 senedir kullanıyorum ama bazı arkadaşların ısrarla bahsettikleri o olumsuz durumların hiç biriyle karşılaşmadım.. Kazasız belasız bol ekonomili sürüşler dilerim

• quote:

Arkadaşlar dün geely echo modeliyle baya bi gezdim. ... ama yani bu aracın ömrü 10 yıl.bence. sonrada gider ama elden çıkarmak lazım. .

....ne kadar ekmek o kadar köfte...
    yorumunuz icin tesekkürler, tekrar hayirli olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ankebutx

quote:

Arkadaşlar dün geely echo modeliyle baya bi gezdim. ilk olarak arabaya bindiğimde plastik kokusu vardı. ama abartılacak kadar fazla değildi. dün sabah 9:30 civarı arabayı depodan aldım. ve yola çıktım tek başıma.

işte gerçek ve tarafsız bir test sürüşü böyle olmalıdır tebrikler.. soru sormak isterdim ama herşey gayet açık ve net :) umarım bu araçlarla ilgilenen arkadaşlar için açıklayıcı bir yazı olmuştur..Aracı zorlamanıza ve hız yapmanıza rağmen yakıt oranı bence harika. siz bide LPG ile düşünün bu aracı gerçekten ekonomisi emsali araçlara göre oldukça iyi Bu araç LPG ile şehir içi 190-200 krş şehir dışı 160-170krş yakıyor.. ben aynı aracı 2 senedir kullanıyorum ama bazı arkadaşların ısrarla bahsettikleri o olumsuz durumların hiç biriyle karşılaşmadım.. Kazasız belasız bol ekonomili sürüşler dilerim

Yanımda biri olsa video çektirecektim. 160 yaptı resmen yani ben bile beklemiyodum. biraz ses alıyordu ama normal derecede. dediğin gibi bütün araçlara stefanelli tüp taktıracağız. çok az yakıyor diyolar inş öyle olur. biraz masraflı ama araçlar çok kullanılacağı için 2,3 haftada bir araç tasarrufla kapatır lpg masrafını. herkese teşekkürler inş faydalı olur. araçlar bana özel değil ama yine kullanırım ara sıra. sorularınızı cevaplamaya çalışırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muavinkonsolos

quote:

Arkadaşlar dün geely echo modeliyle baya bi gezdim. ... ama yani bu aracın ömrü 10 yıl.bence. sonrada gider ama elden çıkarmak lazım. .

....ne kadar ekmek o kadar köfte...
    yorumunuz icin tesekkürler, tekrar hayirli olsun

sağol arkadaşım.Aynen ama araç sorunsuz masrafsız ise tabi kulanılır. yani ben bütün araçlar için söyledim. zaten bu araçlar hakkındaki duyumum yani anadolu grup üst düzey yöneticilerden ucuza ithal ediliyor. 11000 tl gibi bir fiyat ötv kdv fln işte 18500 ü buluyor. eğer 1 yıl içinde memnun kalırsak elimizdeki 28 adet accent (era) marka aracı geely ile değiştireceğiz.iyi günler herkese.

• güzel bir inceleme olmuş .
  • teşekkürler pek ayrıntılı bilgi veremedim ancak merak edilenler bunlar diye düşündüm arabayı yeni tanıyorum ilerleyen haftalarda daha tecrübeli olarak sizleri bilgilendirmeye çalışırım.
  • TEŞEKKÜRLER FARUK BEY KAZASIZ BELASIZ İNŞAALLAH
  • Arkadaşlar cuma günü eve dönerken araçları bi kontrol ettim. 2500 km civarında hepsi. lpg takılmadı henüz. yakıt konusunda sorun yok. yani beklediğimizin üstünde değil yakıtlar. araçlarda herhangi sorun yoktu. ancak bir arkadaşın kullandığı araçta debriyaj geç kavrıyormuş. neden kaynaklanabilir. bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

...bir arkadaşın kullandığı araçta debriyaj geç kavrıyormuş. neden kaynaklanabilir. bilgilendirirseniz sevinirim.

garantilik bir is var gibi, servise göstermek lazim.
    baski balatasinda bir sorun olabilir,fabrik hatasi
  • debriyaj balatasında bir ayarsızlık varmış bana böyle açıkladılar. debriyaj balatasını değiştirip sorunu giderdiklerini söylediler. ya arkadaşlar çok kurumsal ve müşterisiyle çok ilgilenen bir firma. onlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. ANADOLU GRUBU.
  • satış sonrası hizmet en önemli faktör.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.